Jump to content
GIGN Forum

Ka Mainit Tos Protokolus


Recommended Posts

Kr4 nokacaju cs 1.6 serveri, lai mes tur ar paros comiem varetu paprikulities, uzinstaleeju eju ieksa a ble vins kaka izmet ka man ir 48 protokols, bet serverim ir 47, ka lai es serverim tagad samainu to protokolu?

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Nu lai nerastos liekas ķibeles iesaku uzlikt dproto.

Pamācība:

Instalācija:

1. Dodamies uz cstrike/addons/ direktoriju un izveidojam tur jaunu mapi ar nosaukumu dproto

2. Iekopēja dproto.dll cstrike/addons/dproto/

3. Dodamies uz cstrike/addons/metamod/ atveram plugins.ini failu un jaunā rindā ierakstam:

win32 addons/dproto/dproto.dll

4. dproto.cfg ieliekam cstrike folderī

5. Pārbaudam, vai viss darbojas, startējot serveri un ierakstam konsolē meta list - vaidzētu tur paradīties

[ 2] dproto RUN - dproto.dll v4382a04 ini Start Never

=====================================

Visbiežāk sastopamākās problēmas - kāpēc neielādē dproto

=====================================

1. Nēsi uzlicis http://metamod-p.sourceforge.net/

2. dproto.cfg neatrodas cstrike mapē

3. Nēsi norādijis pareizu ceļu iekš addons/metamod/plugins.ini uz dproto failu

4. Ja lieto linux amd engini, pievieno pie sava palaišanas skripta ./hlds_run -binary ./hlds_i686

Pamācības autors: Netii - Pamācība ņemta no mostwanted.lv

dproto_0_4_8.rar

Edited by KeeP oFf
Link to comment
Share on other sites

Aaa paldies, vis aizgaaja, bet nesaprotu kapeec man tik loti lago serveri

Pat man pasam, lai gan no sava pc vinju laizu? Pirms gadiem 2 kad nets man bija 10reizes svakaks tad nelagoja vispar pat ja mes 4 vai 5 spelejam.. Kas varetu but par prob?

Link to comment
Share on other sites

Piedod bet ar tadiem sudu serveriem tev jarekinas pasham , jo neredzu jegu lai tev kads palidz. Lai tavi chomi var ar tevi uzkapat.

2keep_off: pamacibas autors ir pats kroks kursh uztaisija dproto , tur jebkursh chalis kursh saprot eng-lat vareja uzrakstit ka vinsh ir pamacibas autors. Kaut gan to par pamacibu nemaz nevar nosaukt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...