Jump to content
GIGN Forum

.... žēl Sunīša :(


wOOzzY :P
 Share

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ārprāc.

inteliģence 0

Un tie kas filmēja nav labāki par to, kas meta.

Būtu vismaz tas suns nomiris nevis nomiris sāpēs.

Wtf, Latvian idiot?

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Tas jau bij sen..

The Internet is attepting to deliver its own brand of justice today, as thousands of users of popular sites like Reddit and 4chan have tracked down Svajunas Beniuk, a Lithunian man filmed throwing a dog off a bridge. Now he has been indentified and arrested by Lithuanian police, according to website 15.min.lt.

Svajunas Beniuk, a Lithunian man filmed throwing a dog off a bridge. (liveleak.com)

The video shows Beniuk along with at least two other people walking along a bridge. Beniuk holds a small dog in his arms, laughing. When the three men stop towards the middle of the bridge, Beniuk throws the dog over the side of the bridge.

The dog lands far below, and it can be heard whimpering. According to an email from PETA, the dog survived the fall, and it currently recuperating at veternarians office.

Link to comment
Share on other sites

:ermm:

Patiesībā es bērnībā arī briesmīgi izdarijos ar kaķiem. Tieši tie man besija. Es viņu ķēru un spīdzināju. Asinis man nepatika, bet laikam patika viņus mocīt un justies kā baigi krutajam, kurš visu kontrolē. Kad kaķiem bija asinis, tad man palika žēl. Vienreiz metu mazu kaķi un netīšām viņš gaisā rotējot trāpija pa mašīnas (žiguļa) bamperi un sasista galvu un nomira. Man bija žēl.

Tas laikam tāpēc, ka vectēvs bija bargs. Esmu arī metis kaķi kopā ar ķieģeli lejā. Kaķis sasitās diezgan pamatīgi. BEt šķiet, ka izvilka.

Tagad esmu izaudzis. Atskatoties uz to - sūds par kaķiem - tie ir tikai kaķi. Man nav žēl to kaķu, jo tie ir tikai stulbi dzīvnieki. Patiesībā ir žēl tā cilvēka, kas tā rīkojas ar dzīvniekiem. Tas nozīmē, ka viņam ir problēmas.

Vectēvs nomira un daudz kas mainijās. Neesmu nekāds dzīvniekilis un uzlieku pimpi , ja kāds nosit suni. Nosodu tos, kas pēc tam saka, ka "viņu pašu vajag nomest" (Thom.York.). Ir tomēr atšķirība, vai tas ir cilvēks vai dzīvnieks. Cilvēki ir šīs planētas vadošā rase un mums ir savas prioritātes.

Gadus atpakaļ bija gadījums ar baložu dedzināšanu. Arī -balodis kamīnā - čaļi barā - ai - davai aizdedzina. Un video netīšām nokīda internetā. Vairākiem čaļiem 2 gadi nosacīts. Tas ir ļoti nopiets sods! BET - baloži mirst katru dienu!

Kur loģika?!

Čaļi normāli. Daudz gudrāki un krutāki par ikdienas čaļiem. Patiesība - uber čaļi. Bet situācija, bars.. un stulbs uz nāvi nolemts balodis kamīnā.

Vajag skatīties kopainu.. tas nebija viens čalis, bet 3. Tie ir mazi stulbi bērni.. u.t.t.

Viss.. domājiet tālāk paši!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Beef, tu noteikti gribēji rakstīt valdošā nevis vadošā. tev ir diezgan interesants uzskats par to cik varens ir cilvēks.

Hyperboy, suns netika piesists.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

:DD

LOL! :)

Es uzaugu rigas nomale privatmaja. Kaki skraidija caur darzu.DArit ko nebija. Gimene salidzinosi nabadziga. Kaiminu puikas aiz gara laika nezin ko iesakt un kopa visi izdoma sev izklaides. + dusmigais vectevs (un tads riktigi dumigs- iedomajeis dusmigu - vvins bija VEEL dusmiigaks).

Es domaju -kaku mocisana - tas ir suuds. Tadus suudus, jo ipasi laukos cuhnja - vienkarsi neskaitami kaki katru dienu tiek izraveti!

Vot suudi butu,ja kaki nebutu un berni kadu citu bernu saktu mocit! Tad ir suudiigi!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:)

Es uzaugu rigas nomale privatmaja. Kaki skraidija caur darzu.DArit ko nebija. Gimene salidzinosi nabadziga. Kaiminu puikas aiz gara laika nezin ko iesakt un kopa visi izdoma sev izklaides. + dusmigais vectevs (un tads riktigi dumigs- iedomajeis dusmigu - vvins bija VEEL dusmiigaks).

Es domaju -kaku mocisana - tas ir suuds. Tadus suudus, jo ipasi laukos cuhnja - vienkarsi neskaitami kaki katru dienu tiek izraveti!

Vot suudi butu,ja kaki nebutu un berni kadu citu bernu saktu mocit! Tad ir suudiigi!

Beefs

Nēesi sapisies? Iesākumā, cilvēki vairāk sēros par kaķi, jo neviens taču nevar iedomāties kaķi zogot vai kādu galinot nost, un pat ja var, tad tas izskatās pārāk "jauki". Mēs taču nevaram dusmoties uz to uz, ko nav par ko dusmoties tāpēc mūsu uztverē kaķīts ir pavisam nevainīgs un maziņš.

Tālāk. Zini kas ir sāpes? Tas ir signāls ar , kura palīdzību ķermenis paziņo, ka ir sūdi, un sāpes ir VISSPĒCĪGĀKAIS signāls ķermenī. Tagad izsecini, ir vai nav intelekta, sāp tāpat.

Protams, ir žēl to nabaga cilvēku, kam ir tik sadirstas smadzenes, lai uztaisītu kaut ko tādu, bet lai kas tas būtu. Kaķim sāpēs vairāk.

Domājam tālāk, man paliek žēl tikai tevis, jo tu pats taču saproti, ka piederi pie tiem, kam ir baigi sūdīgi. Bet vismaz tu to nenoliedz, un ja jau tu esi pietiekami gudrs, lai to saprastu tad kāpēc tu vēl meklē attaisnojumu un nejūti nožēlu?

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka tikai muļķi noželo pagātni! Tur nav ko nožēlot. Tā ir daļa no manis. Daļa, kura mani savā ziņā padara tādu, kāds es esmu. Daļa, kura man patīk. Tas ir iemesls, kādēļ es varu nosodīt tos, kuri piedāvā "mest no tilta cilvēkus (jauniešus)". Daļa, kas man ļauj daudz dziļāk izprast lietas, notikumus un darbības - es spēju redzēt sabiedrību no malas. Tās pūstošo smaku es sajūtu katru dienu un tā mani derdzina. Šī daļa ir tavi neizsapņotie sapņi un nepiepildītās fantāzijas!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ahahahahah. Redzi, ja mēs dzīvotu kā tu, mēs izmirtu. Nav jāsavāc izliets piens, vienkārši ir jāskatās lai neizlīst vēlreiz.

EDIT : Nu vot, zini ko nozīmē "relatīvs"? Normāls ir relatīvs jēdziens. Mūsu sabiedrībai vajag cilvēkus, kas pēc viņu uzskatiem ir normāli. Tu paliec aiz strīpas.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Man liekas - zināma deva sadisma ir katrā cilvēkā tam piedzimstot. Daudz lielāka daļa sadisma ir šajā pūstošajā sabiedrībā. Tās strutojošie gangliji ik pa laikam pārsprāgst, asplakot ar dzeltenu strutu un naida pilnu devu kādu cilvēku, kurš realizē smirdoņu kādā nelielā sadismiņā! :)

Mocīt kaķus bērnībā - tas varbūt pat ir veselīgi, ja bērni pēc tam izjūt vainas apziņu un žēlumu. Daudz daudz sliktāk būtu, ja bērns savu nerealizēto naidu/sadismu/apspiestības sajūtu nēsātu sevī līdz izaugtu liels un viņa psihe būtu daudz saindētaka.

Lai ASV ved savus sīkos pie dārgiem psihologiem.. mums ir kaķi pa lēto... ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...