Jump to content
GIGN Forum

Ko Atbildēt?


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

uz dirsas, kas jums pavasaris smadzenes aizvietojis, sie topici galigi jocigi :D

Nu ar mani ir ta pasmagak, no manis izvilnat milus un jaukus vardus varteikt nav iespejams, dazreiz tik kadas jaukaakas lietas padaru. Nu man lidzigi jautajumi ir uzdoti un atbilde parasti ir tada:

* tu tiesam gribi atbildi? (galvenais pareizaa intonacija) :D

* tu zini ka nekaa jauka es nepateiksu

* ne visu var pateikt ka gribas

Tadus varkus ka es tevi milu es vispar nespeju izrunat...

Jus domajat man nav juutu? Hmmmm, laikam jau nav, vismaz vardos taas netiek izklatas. ;)

P.S. Beef, tapec jau es iepriekseja topica teicu ka macho rakstitais anv diezko adekvats. Vnk vini viens otram piekriti un atbalsta :D

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

detalizeets ieksheejais skaidrojums, "Neuzdod man taadus jaut", (gudraak,apshaubaama taisniiba) "Tu nedriiksti man to jautaat", kkas no taada mazhora/maroz

zini, prieks ka domaa, kustini zhokli

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Beefs

Tiešām ? Vai tā ir sievietes loģika, izvēlēties neveiksminiekus ? :blink:

Es teiktu, ka saprātīgās tiek tiem, kas neģērbjas kā Kanye Wests, kuriem ir potenciāls šajā dzīvē. Lets be real, 80% attiecības ir balstītas uz aprēķinu. Tāda patiesā mīlestība mūsdienās ir visai reti kur sastopama.

Es Tev pastāstīšu, ar ko man asociējas tāda meitene, kas uzdod šādu jautājumu. Ar nenobriedušu, nenopietnu, "blondu", naivu, 9-ās klases skolniecīti, kas pirmām kārtām nemaz nav sastapusies ar mīlestību, bet gan ar pieradumu pie šī cilvēka. Viņiem nav savstarpējas mīlestības, viņiem nav, ko izrādīt, tāpēc rodas arī šāds jautājums. Ja ne jūtās, tad vārdos. Tur uzreiz ir skaidrs, ka viņi ir kopā tāpēc, ka vienkārši neviena cita šobrīd nav. Sekss, tomēr, ir forša nodarbe, dēļ kura nevienai no pusēm nav pretī palikt kopā.

Es izdomāju savu atbildi uz šo jautājumu : "Tik stipri, cik Tev niez!"

Pietiekami stulba un tieši tādā pašā līmenī kā jautājums.

Es te, protams, nevēlos nevienu aizskart, tas ir tikai mans viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Ziediņ, (oh, es pilnīgi jau tagad jūtu kā tev patīk šī uzruna) es tā nemāku runāt. Vienīgais alter ego, ko es māku tēlot internetā, ir 15 gadīgs čalis no Salaspils, kas klausās deth rok!

beefa un noreka pēdējais dialogs - pilnīgs wtf.

Link to comment
Share on other sites

n0rek bla bla bla.. :)

Šķiet, tu uzvelc uzvalku un jūties par pakāpi krutāks! CMON - mēs runājam par dzīvām sievietēm! Par tādām, ar kurām tu dzīvo kopā un 2 dienas vispār praktiski nesarunājies un nenodarbojies ar seksu, jo aizej uz darbu no rīta un vakarā atnāc mājās, ātri kaut ko ierij un ej strādāt pie datora vai skaties televizoru un vēlies nomirt! :D

Un tad ši izdomā, ka deretu ar tevi parunāties, pienāk klāt, samīlo un paprasa (protams, īstajā intonācijā) vai tu šo mīli! :)

Klau, bet tavas aprēķina sievietes jau vispār labās. Jāsaka - uz pirmo sitienu atgādināja prostitūtu uzvedības modeli!

Nē, nu nepārproti, bet - ja jau tās attiecības ar meiteni ir, tad var jau balstīt uz aprēķinu, bērniem, u.t.t. un tas viss darbojas ļoti labi un ir neskaitāmi piemēri ar ģimenēm, kur tas ir nostrādājis perfekti, tomēr katrs no mums patiesi ilgojas pēc tās mazās bernišķigās un naivās odziņas attiecībās. Pēc tādas mazas dumjas un lielas iemīlēšanās, kā 16 gadu vecumā. Piemet to klāt "aprēķina" laulībai un dzīve vispār ir izdevusies! :)

Vai es neesmu sirsnīgs?! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:)

Šķiet, tu uzvelc uzvalku un jūties par pakāpi krutāks! CMON - mēs runājam par dzīvām sievietēm! Par tādām, ar kurām tu dzīvo kopā un 2 dienas vispār praktiski nesarunājies un nenodarbojies ar seksu, jo aizej uz darbu no rīta un vakarā atnāc mājās, ātri kaut ko ierij un ej strādāt pie datora vai skaties televizoru un vēlies nomirt! :D

Un tad ši izdomā, ka deretu ar tevi parunāties, pienāk klāt, samīlo un paprasa (protams, īstajā intonācijā) vai tu šo mīli! :)

Klau, bet tavas aprēķina sievietes jau vispār labās. Jāsaka - uz pirmo sitienu atgādināja prostitūtu uzvedības modeli!

Nē, nu nepārproti, bet - ja jau tās attiecības ar meiteni ir, tad var jau balstīt uz aprēķinu, bērniem, u.t.t. un tas viss darbojas ļoti labi un ir neskaitāmi piemēri ar ģimenēm, kur tas ir nostrādājis perfekti, tomēr katrs no mums patiesi ilgojas pēc tās mazās bernišķigās un naivās odziņas attiecībās. Pēc tādas mazas dumjas un lielas iemīlēšanās, kā 16 gadu vecumā. Piemet to klāt "aprēķina" laulībai un dzīve vispār ir izdevusies! :)

Vai es neesmu sirsnīgs?! :D

Beefs

Tu esi totaali sirsniigs :D Un jaa, piekriitu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...