Jump to content
GIGN Forum

Tiesību Pieteikums (safa)


Recommended Posts

Labrīt (kam rīts, kam vakars, kas mokās agonijā no vakardienas).

Tā kā esmu jauniņais forumā (lol), tad laikam nāksies iepazīstināt ar sevi.

Esmu Toms, spēlēju cs kādu laiciņu, no šīs slimības ir grūti tikt vaļā, ja nav kāds motivātors, stimulātors.

Nu jau gandrīz kā abiturients. Vidusskolas eksāmeni nāk kā maza slimība virsū, bet nav jau tik traki, jādabū visur A līmeņi un jāēd sēnes (īstenībā man negaršo). Esmu aktīvā tipa sportists, skrienu katru dienu krosiņu, bet nu jā (tas ir tad, kad es to dienu uzskatu par dienu, kad var skriet :x). No nākošā gada būšu nelicenzēts florbola treneris. Mūzika man ar nav sveša, taisu orķestra aranžējumus, pats orķestrī ņemos, nu tā. Pilnīgi un galīgi uz mutes kritis neesmu.

Viens no maniem mīnusiem ir lielā mute, bet nu tā parasti tiek veltīta cilvēkiem, kuri to ir pelnījuši vai arī tie, kuri jokus vairs nesaprot :) Pēc būtības esmu diezgan rupjš, bet tas jau nav nekas :D Patīk meklēt loģisko neloģiskajā, tekstā zemtekstu un sarunās jēgu :) Bet nu parasti tas viss aprobežojas ar neveiksmēm (bet ir reizes, kad sanāk :) ).

Par mani no konterdzīves, laikam kā tas tagad skan no modes bļāviena.

CS ir mans draugs, nedaudz slikts, bet tomēr draugs. Konterīti uzskatu kā relaksātoru, jo ir dienas, kad gribas izslēgties pa visam, bet kaut kas neļauj. Tad tik bliežam stīmu iekšā un aidā :) Cīsiņu jau spēlēju gadus 3, domāju, ka savas 3 gadus ilgajā karjerā (<--- KARJERA :D :D :D) esmu iemācījies ļoti daudz, bet nu principā, tie, kuri mani zinās, tie arī sapratīs, ko es ar šo domāju :P Sāku karjeru apollo mainā, kurš ir aizgājis pagrīdē ar savu nereāli kruto projektu (projektam jau nebija ne vainas, vienīgi realizācija smagi iesūkāja), dabūju main'ā adminu (pilno, visus flagus, etc.), nebija neviens nepamatots bans, tad, kad tur bija reformas un katram serverim nu jau bija jāveido administrātoru grupas, tad pie pagrīdes posma, es centos celt csdm.apollo.lv serveri augšā, izdevās uzcelt, bet tad man piegrieza skābekli un ielika skaistā koka lādītē ar sakniedētiem sāniem. Bet nu jā, tas principā nozīmē, ka ar tiesībām neesmu vairs uz jūs. Zinu mērus, zinu visus. Parasti vados pēc likumiem, bet tos vienmēr var pataisīt elastīgus un apiet :):D

STATI: http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=52779

Spēlēju laikos, kad ir brīvs, kad ir atslodze, kad vienkārši gribas izklaidīti un pasmieties :)

KO ES GRIBU? :o

Es uzskatu, ka nedrīkst adminu apgriezt, vienīgi tādu, kuram tiesības ir uz jūs, bet nu jā.

Es gribu banu, kicku,gagu,vote (īstenībā man vienalga, kaut gan man nepatīk pašreizējais maplists, kurš varētu tik rediģēts un pārveidots, bet nu labi, tas jau vairāk nav manā kompetencē), slay,slap. Tas arī ir viss.

Ar cieņu un saprati, pateicībā par izlasīto, Toms.

P.s Piedodiet, ka ir tik traki saspiests un nepārskatāms, šodien (09.05.2010.) man ačteles iet šķībi

Link to comment
Share on other sites

Well, akec :D Ja Tu prasi aksesu un domā, ka Hivīts šauj ar čītiem, tad ieteiktu izravēt man laukos dārzu un salasīt zemenes. Tad piektā čakra atnāktu vaļā. Ja Tu nemāki atšķirt augstprātīgumu no nemitīgas prikoļošanās un pilnīgas huiņu dzīšanas, tad piedod, atvaino, Tu domā kā veca tante. It's mine subjective opinion.

Reg niku tad arī ņemšu, tā nav primārā lieta...

Zorg, principā, es stučīju daudz vairāk un ātrāk nekā daži labi admini neredz. Es neuzskatu, ka adminam ir jābūt ar puskrāniņu, ja ir krāns, tad liec lietā, ja nav, tad labāk maini dzimumu vai ko citu, bet nečīksti, ka gribi to,to un vēl to.

Edited by safazaurs
Link to comment
Share on other sites

Tā jau sakarīgs cilvēks, bet ir brīži, kad tiešām krīt uz nerviem viņa uzvedība.

Skatos, ka esi nospēlejis tikai aptuveni 280 stundas, kas ir maz salīdzinājumā ar citiem ( vismaz man tā liekas). Spēlē arī laikos, kad ir admini(pārsvarā) un neizceļas, piemēram ar īpašu aktivitāti naktīs un agrāk no rītiem, kas manuprāt būtu labakais par arguments, lai dabūtu tevis prasītos flagus. Reg niks arī nav, kuru varēji jau sen paņemt, lai pierādītu kautkādu lojalitāti gignam. Forumā arī pereģistrējies tikai, lai prasītu admina flagus pubā, kurā adminu jau ir pietiekami (atkal manas domas).

Īstenība man vienalga vai piešķirs acc, es tikai gribēju uzrasktīt savas domas un to arī darīju. Negribu šeit dot rec vai anti, jo šoreiz nevaru izdomāt savu nostāju par acc piešķiršanu.

Link to comment
Share on other sites

Well, again.

280 stundas ir briesmīgi daudz, tā ka nemaz nesaki, ka nav. Nav jābūt drotam, lai līdz sarkanīgai svelmei nosēdētu pie datora, kačātu stundas un dabūtu aksesu. Principā, admina akses ir kā pienākums, nevis prioritāte, ja ir, tad ir labi, jo Tu vari novērst cūcības. Ja iegūst acc, tad ir jāvedās pēc noteiktiem likumiem, kodeksa punktiem, kas ietver uzvedības normas, attieksmi un visu pārējo.

Kāda vēl lojalitāte gignam? :D :D :D Es kaut kā uzskatu, ka tā ir kārtējā izspiešana, tāpat kā draugiem, nu jau drīz par to, ka skatīsies online draugus varēsi maksāt 5santīmus, jo lūk, tā ir unikāla iespēja, tādas būs retajiem (tieši tā, naudiņa arī būs retajiem). Šodien es nospēlēju 5h, principā, nelietderīgas stundas, 2,5 h no tām bija admini, well? Ir forši kūdīt tautu, lai caur vote ID mestu čīteri ārā, bet tā jau tomēr ir ikdienišķa izklaide :)

Čill :D

Link to comment
Share on other sites

puba speleju maz, tapec arii mans viedoklis ka cilvekam no malas

teksti izklausas ka kads sicis censtos piedomat pie teksta lai izklausitos gudrs, kaa arii nav adminu kas rekomendetu

kadreiz skiet bija 400h jabut lai kko vispar saktu domat par aksesu

lojalitate gignam nozime to ka tu nepazudisi menesi pectam kad tiksi pie flagiem ka ir noticis ar vairakiem individiem

ps smailiju daudzums un teksti kopuma liek domat par verbalo caureju

----

editots by lacizzz

man tieši tāpat likās..

p.s. samuray, es ceru tu nēesi vel ar galvu sienā ieskrējis, ja tomēr esi, tad padod ziņu

-----

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Ja jau spēlēju pirms gada, pirms diviem, tad kāpēc lai pazustu tagad? Esmu sīcis, kuram ir verbālā caureja, kaut gan man tas īpaši nepišs, jo Tavs teksts arī nav diži argumentēts. Un vispār, man ir rekomendētājadmini, es tikai neredzu iemeslu, lai viņi tiktu iejauktie vai kaut kādās vēmeklībās piedalītos.

______

Smaidiņi ir Tavas nodrāztās valodas piekoptais vārds. Vispār tās ir emocijas, principā, tas nozīmē to, ka tiek paustas emocijas, nevis ateistu aktivitātes.

______

Saproti, ja tā ir nepieciešamība, lai dabūtu aksesu, tiks darīts, ja nav, tad kur ir problēma? Naudu iztērēt arī var lietderīgāk.

Btw, kā Tu zini, ka es neuzturos forumā? Nešķiet, ka lielākā daļa postu ir bezjēdzība? Kaut kāda huiņu dzīšana, JOKU spraušana sejā. Man ļoti interesē tas, ko šeit visi dara, mani vairāk interesē main puba komūnas daļa, nevis atlikusī, kas sevi uzskata par krutuma kalngalu.

Edited by safazaurs
Link to comment
Share on other sites

teksti izklausas ka kads sicis censtos piedomat pie teksta lai izklausitos gudrs, kaa arii nav adminu kas rekomendetu

kadreiz skiet bija 400h jabut lai kko vispar saktu domat par aksesu

lojalitate gignam nozime to ka tu nepazudisi menesi pectam kad tiksi pie flagiem ka ir noticis ar vairakiem individiem

ps smailiju daudzums un teksti kopuma liek domat par verbalo caureju

Tu pats esi verbāla caureja. Iemācies lietot garumzīmes.

Un es esmu viņa rekomendējošais admins. Vēl kādi jautājumi?

P.S. Safa - neatbildi uz katru postu, tas paliek kaitinoši.

Link to comment
Share on other sites

ehh, tomēr uzrakstīšu

1) Kas tā par tizlu attieksmi - reģistrēšu niku ja iedos tiesības

2) kam vaidzīgs admins, kurš forumā neuzturas. un ar katru jaunu postu parāda jau sevi no sliktās puses. tie miljons smaidiņi jau vien liek par viņu tizli domāt.

p.s. GIGNā taču accessu dabūt bija nereāli, it īpaši pubā. kapēc lai tagad tas mainītos?

Link to comment
Share on other sites

280 stundas ir briesmīgi daudz, tā ka nemaz nesaki, ka nav. Nav jābūt drotam, lai līdz sarkanīgai svelmei nosēdētu pie datora, kačātu stundas un dabūtu aksesu. Principā, admina akses ir kā pienākums, nevis prioritāte, ja ir, tad ir labi, jo Tu vari novērst cūcības. Ja iegūst acc, tad ir jāvedās pēc noteiktiem likumiem, kodeksa punktiem, kas ietver uzvedības normas, attieksmi un visu pārējo.

Kāda vēl lojalitāte gignam? :D :D :D Es kaut kā uzskatu, ka tā ir kārtējā izspiešana, tāpat kā draugiem, nu jau drīz par to, ka skatīsies online draugus varēsi maksāt 5santīmus, jo lūk, tā ir unikāla iespēja, tādas būs retajiem (tieši tā, naudiņa arī būs retajiem). Šodien es nospēlēju 5h, principā, nelietderīgas stundas, 2,5 h no tām bija admini, well? Ir forši kūdīt tautu, lai caur vote ID mestu čīteri ārā, bet tā jau tomēr ir ikdienišķa izklaide :)

Čill :D

450 nospeeletas un neuzskatu, ka tas buutu daudz...

Link to comment
Share on other sites

Un es esmu viņa rekomendējošais admins. Vēl kādi jautājumi?

P.S. Safa - neatbildi uz katru postu, tas paliek kaitinoši.

nelietoju tilci un citus latviskotajus, tapec ari nelietoju garumzimes

nee jautajumu nav :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

es gan pats pubā esmu vēl retāk nekā war3, kur uzturos jau tā maz, bet tomēr atļaušos pateikt, ka šis kekss manī nerada pārliecību par pieaugušu cilvēku - ne jau gadu ziņā, bet uzvedības.

Adminam ir jābūt nobriedušam lai atbildīgi pieņemtu lēmumus, tu to diezvai varēsi.

Protams varbūt pubā tu esi normāls puika, kurš labi spēlē, un atpazīst čīterus.

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju gan šo topiku, gan to topiku.

Nu liekas, ka esi baigais "blatnojs" čalis, pirksti visu laiku pa gaisu.

Principā man pie vienas vietas vai tu dabūsi flagus vai nē, jo uzturos tikai war3, bet pārējie gan varētu padomāt vai gribētu savā kompānijā redzēt šādu te "verbālo padauzu". Nesaprotu kā tu vispār atradi te vēl dzirdīgas ausis, jo vairumā tomēr jūtu tikai negācijas par tevi.

Tā kā Tom, padomā varbūt ar tevi pašu kaut, kas nav kārtībā, jeb tev viss pofig un zeme griežas tikai ap tevi ?

Link to comment
Share on other sites

Principā, man ir pilnīgi pofig, kas notiek. Es nekad neesmu teicis, ka kaut kas griežas ap mani, labāk, lai tā nekad nenotiktu. Ar mani ir pietiekami viss kārtībā, tie, kas mani zina, tie ir salīdzinoši daudz cilvēki, tie zina, kāpēc es tā daru, kāpēc vispār tā notiek. Vairāk man sirdī griež cilvēki, kuri jūtas kruti aiz monitora, bet dzīvē ir klusās pelītes.

Par flagiem, labāk uzprasi kādam no vecajiem ng adminiem, vai tiešām tik liela "atrauga" biju. Tad varētu parunāt par liekvārdību.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...