Jump to content
GIGN Forum

Veca Dos Mašīnu Spēle


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Karoče -spēle bija 2d no augšas skaties uz trasi un mašīnītēm. Atceros, ka mašīnas varēja bumpot un iznīcināt pretiniekus. Varēja apgreidot motoru, riepas, durkļus priekšā un varbūt vel kaut ko. Trasē bija power upi un eļas traipi. Spēle bija stilīga un smuku grafika! Principā uzvarēt varēja arī iztešot visus pretiniekus, kas bija samērā reāli! Protams - par visu to deva naudiņu apgreidiem!

Kāds atceras nosaukumu?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

help please?

vai ari tur bezizejas variants?

svied savu kasti ārā pa logu vai pamēģini viņu palaist citā "compatibility" režīmā!

Edit; da pašol jūs! tā saraustījos no tās skaņas kas sākumā ieskanējās! XD

Edited by Turismo
Link to comment
Share on other sites

Stulba spele! :D Dakapajos lidz krutakajai masian. Tiesa gan - videjaja grutibas limeni. Skiet - krutaka strategija lidz labakas masinais iegusanai ir piedalitieas letakaja gonka un nemt pirmo vietu bez skrambam, lai dabutu to stulbo bonusu.

Vispar stulba spele! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

uz hard ir pagrūti, uz medium ir ok, es ar apgreidotu vabolīti vidējos džekus nonesu, jo sapirku visus iespējamos pričendāļus :)

aizmirsu cik dienas man bija rekords.

un spēle ir totāli kruta, beef tu neko nesaproti. Tiem kam neiet - provējiet Dosbox.

Link to comment
Share on other sites

Pretinieks totali smaucas! Konstanti sudigakas masinas brauc atrak par manejo,kaut man ir labaka un notuneta lidz galam! Stublais dators!

:(

... un ja sak nokert jau par apli, tad vabolite vispar uz sotaku lido.. :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...