Jump to content
GIGN Forum

Windows Septiņi


Oddijs
 Share

Recommended Posts

šodien domāju uzlikt 7 windowsu, viss ok, ierakstīju diskā, palaidu..

setups aizgāja un bekapoja veco windu vai kkas tamlīdzīgs

aizgāju uz pāris min projām, atnāku un zilais ekrāns

ok, pārrestartēju, uzliku būtoties iso disku.. viss aiziet,bet pie hard drive izvēles man nerādīja manu cieto

help

man ir sata

cik netā skatījos tad daudziem ir problēmas ar sata diskiem, bet tā arī neko jēdzīgu neatradu.

āaa, uz XP instalācijas arī neatrod cieto

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Var, pačeko guugli. Man pašam ir disks ar visiem tiem sata softiem,tikai XP.

Mātesplates nosaukumu ieraxti google, un mātenes majaslapā visiem draiveriem ir jabūt.

Link to comment
Share on other sites

izardi kasti ( nezinu cik gudri butu tev to darit, kaa arii neuznjemos nekadu atbildibu par sudiem ko pats ievarisi!) iznjem ara cieto un noraksti serijas nr, razhotaju etc tad iesit gugle ar atiecigo tekstu par draiveriem, novelc tos, caur nlite iebaro iso instalacijai, iecep jauno iso diskaa un instale laimigs..

Link to comment
Share on other sites

paldies, im on ma'h way

edjit: man ir mobile reks, nav īpašu problēmu

edjit2: nekur nevaru atrast tos draiverus (lol) HD160JJ

ir XP nav 7

ANALGINSPosted Today, 22:27 oj es bishk samixejos, ej matesplates razhotaja lapa un velc to satas draivu..

ahh, ok šas iečekkošu

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Man ir ata cd-roms, divi ata cietie un viens sata cietais. Instalācijas laikā visu detektoja. Skaties, vai Tev sata cietais vispār biosā rādās, vai tik nav peteicis atā.

Link to comment
Share on other sites

neesat abi divi daunji! patriot, ja beigts tad beigts nejaus 3 dazhadas lietas!

oddij, jaa var taa but, jo jaaunajiem deeljiem ir dazhadi razhotaji raid kontrolieriem, tapatas ka tavai smirdigajai vkartei ir dazhadi razhotaji vaig atiecigus draiverus, sata2 ir verkjis kam ir daudz un dazhadi draivi, ide cietajiem tadus nevaig, vismaz tie nav tik specifiski!! atrodi beidzot draiveri un aizrijies, tavas problemas pashas atrisinasies! :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...