Jump to content
GIGN Forum

Prognožu Spēle


Pensionars
 Share

Recommended Posts

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baltkrievija 4:0 Kazahstāna

Čehija 4:1 Francija

Slovākija 1:4 Krievija

Norvēģija 2:4 Zviedrija

ps. pensionār, es mazliet sabūros, nebija domāts 2:2, bet 2:3, mazliet sajuuka pogas :P

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

nezinu vai tu pieskaitīji GoodMenam un styledu punktus par vakardienu, bet iesaku nepieskaitīt, jo viņi ir veikuši labojumus jau pēc spēļu beigām.

Baltkrievija - Kazahstāna 5:2

Čehija - Francija 3:1

Slovākija - Krievija 2:1

Norvēģija - Zviedrija 2:3

Link to comment
Share on other sites

Es pirms spelu sakuma visas prognozes uz lapinas norakstu ta ka punktus neesu ieskaitijis.

:P

Tas neko nemaina, jo par sādu prognozi tu saņem 0 p.

Neizķirts nevar būt, šī prognoze netiek pieņemta!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Tu kaut ko pīpē vai kā, tu izlabo vienu rezultātu un nākamajā atkal ieliec neizķirtu , tagad es tev šo speli nevaru pieņemt!

JO NEIZŠĶIRTS NEVAR BŪT!

Su1c1deR un 0,7lb lai uzturētu lietu kārtību, jūsu prognozes netiks pieņemtas par 2viām pirmajām spēlēm BLR - KAZ CZE - FRA jo spēles sākums ir 17.15, jūsu abu prognozes ir izteiktas 17:24 un 17:47.

Un ja kāds izteiks pretenzijas ka es desinai atļāvu tad varu nomierināt, viņš par savam prognozēm nesaņema nevienu punktu, jo visas bija nepareizas :)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Pizdjec tiko Kazahi 2:0 bija vadibaaa 50 sek laikaa belarusi panaak 2:2 :) Doooooh :)

Un Chehi nezheligi sit Franchus jau 4:0 :(

Skatos ka musu domu gaajieni ar myth baigi sakriit :) Jacer ka Chehi vairs nesesisies iemest vel kadu :) 5:2 mani apmierina pilnigi :DD

Belarusi jau 4:2 afigetj@

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...