Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar Gign Serveri.


ModeratO
 Share

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šodien laikam visiem nobrucis gign serveris (t.s man), jo online serverī turās 0.

Tūlīt rādīs motd logu un diskonektē no servera, un teksts konsolē ļoti līdzīgs kā topika autoram.

Link to comment
Share on other sites

Taas custom cepures jaanonjem nost..tagad pec jaunaa updeita vinjas vairak neparaadas, bet cilvekiem, lai tiktu ieksha serverii tapat vinjas jaaiekachaa kompii. Un daudziem vispar besii vilkt savaa tf2 kaut kaadus custom itemus tikai deelj 1 servaka.

Link to comment
Share on other sites

remove any huds and fps configs, remove p-rec, set launch options to -autoconfig, make sure you're running dx9 not 8/81 as this was unstable earlier (but apparently ninja fixed? just get it going again. )

once its up, you can add things one at a time :D

avots

Link to comment
Share on other sites

pag, respektīvi, jūs visi varat piekonektēt, tb rāda līdz sending client info, bet tad tālāk netiekat? visiem tāpat?

principā, team fortress 2 mapi izdzēšot, visam vajadzētu atrisināties, bet cik sapratu moderato tā izdarīja un nekas nemainījās. Pārējie arī mēģināja?

varbūt norādiet konkrētus laikus kad jūs konektējat un netiekat, lai var logos apskatīties kas notiek. Ar tikko novilktu TF instalāciju nevajadzētu būt problēmu, es pats pārliecinājos ka 11 maijā svaigi nopirkts tf2 mierīgi iet gignā.

Link to comment
Share on other sites

Es piektdien ar tikko svaigu steam`u akseptēju giftu visu nokačāju, gāju gign serverī un man tiek līdz "seding client info" un tālāk nekā nav. Konsolē parādas statistika ( kāda mape, cik cilvēku ) un kautkāds whitelist sv_pure 1.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...