Jump to content
GIGN Forum

Bans


Guest KuZjA
 Share

Recommended Posts

Es tikai luudzu iespeeju laboties un varu pat piereggistreeties ja vajag un visu varu izdariit  - es vienkaarshi veelos tajaa serverii speeleet kaa visi normaali cilveeki un loggiski nechiitot !

ak tu pēkšņi lūdz iespēju? Kur tad palika tavs pārpildītais "draugu" serveris? Un viedoklis ka gign smird? Pazuda? Kā tad tā...

un jā - ja es čītotu "prosta tak" tad visticamāk, ka man nepiedotu. And you know what? Es nečītoju. Es tam neredzu jēgu, man tas nepatīk, zūd ideja spēlei. Un es arī nekad nečītošu. Tāda nu ir mana pārliecība. (es šeit nerunāju par gadījumu, kad es ar wormu 1 vs 1 ar čītiem paspēlēju happy.gif (tb mums abiem bija čīti) [baigi neinteresanti īstenībā, tev nekas nav jādara - rekoila nav, zini kur viņš aiz sienas ir.... bet viņš forši bļaustījās kad es awp paņēmu happy.gif])

Link to comment
Share on other sites

Macho, zeel, bet taadu adminu, kas domaa kaa Tu, nav daudz... sad.gif Ir taadi admini, kas, kad vinjiem nav naudas panjem iesleedz wh, noshauj kaadu un mieriigi ripina taalaak... Nezinu, vai But'e'k ir admins, bet man vakarnakt taa bija! 100 % wh! Es, protams, neko neteicu, jo tas ir taa kaa pret sienu! Nav vajadziibas lai mani (piedodiet par izteicienu) nodirsh par lohu utt. Pinky ar nav ne par matu labaaks un par nigger vispaar nav ko runaat... Ok, taas tikai manas domas!! No fens! unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Paliidzat man kaads luudzu nomainiit ip - pagaajushi reizi kad es to meigginaaju man vajadzeeja visus logus paarinstaleet un nekas nesanaaca - pat aizmirsu ar kaadu progu es to dariiju - biju to progu atvilcis no slavenaa dc

Karocc man ir apollo maajas dsl un nez vai tam vispaar ir iespeeja nomainiit ip un buushu pateiciigs ja man kaads paliidzees to ip nomainiit !

Link to comment
Share on other sites

Macho, zeel, bet taadu adminu, kas domaa kaa Tu, nav daudz... sad.gif Ir taadi admini, kas, kad vinjiem nav naudas panjem iesleedz wh, noshauj kaadu un mieriigi ripina taalaak... Nezinu, vai But'e'k ir admins, bet man vakarnakt taa bija! 100 % wh! Es, protams, neko neteicu, jo tas ir taa kaa pret sienu! Nav vajadziibas lai mani (piedodiet par izteicienu) nodirsh par lohu utt. Pinky ar nav ne par matu labaaks un par nigger vispaar nav ko runaat... Ok, taas tikai manas domas!! No fens! unsure.gif

Tu esi stulbs!?

Pinky un niger ir admini!

Viteks jau arii sen speele Gignaa!

Un es neticu ka vinji vareetu speelet ar WH!

Link to comment
Share on other sites

Whatever, Buteks jau tad spēlēja, kad tu mammai pupu zīdi, tākā nerunā, ja nezini, kas un kā. Ja cilvēks daudz maz norm spēlē un nedara tikai to ar aimu, bet biki piestrādā ar galvu, tad rezultātā var sanākt sakarīga kombinācija. Un tādi kā tu, kas māk tikai spaidīt peles kreiso taustiņu nedomāju, ka spēj spēkoties ar tādiem, kas spēlē ilgi un ir ar labu pieredzi. Varu derēt pēc kārtējās nāves tu besies laukā, daudzi peli un bļauj pilnā rīklē, ka visiem ir wh smile.gif + vēl nedomāju, ka vīrietis, kas ir 23 gadus vecs spēlētu ar wh, piekam to darītu regulāri, tas jau ir smieklīgi. Domāju, ka tādā vecumā tomēr tas prāts ir nobriedis un ar savu pieredzi tādus kā tu viņš ēd brokastīs/pusdienās/vakariņās bez sāls. Tā lūk! Neko nevaru teikt par Pinky un niger.

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

slow hands, Tu par mani runaa taa it kaa Tu mani paziitu... Tu nezini cik es esmu vecs un cik gadu es speeleeju CS! Pie kompja aardiities arii nemeedzu, ja arii kaads 4iiters gadaas, tad vieniigais ko varu dariit ir just vinjam liidzi par vinja aprobezotiibu! Neredzu tolku speeleet ar 4iitiem! Man personiigi liekas, ka 4iito tie, kuri nevar sevi pieraadiit in real, tad vismaz cs var pameetaat krutos... upset.gif

PS. Zinu, ka vinji ir admini.

Edited by Whatever!?
Link to comment
Share on other sites

4iito tie, kuri nevar sevi pieraadiit in real

un tie, kuriem nav real nick...

Parasti jau ir taa, ka chiiteri ir ar kaukaadiem mistiskiem nikiem +

DuH arii isteniibaa nav real nick, jo cs vinjsh speelee ar vienu un chataa seezh ar citu. Shii probleema, ka vinjam nav real nick vinju arii noveda tik taalu, ka saaka chiitot

Link to comment
Share on other sites

Tu esi stulbs!?

Pinky un niger ir admini!

Viteks jau arii sen speele Gignaa!

Un es neticu ka vinji vareetu speelet ar WH!

ar laiku apradīsi pie šādiem bezsakarīgiem apvainojumiem. Es esmu dzirdējis tādus simtiem, par visdažādākajiem cilvēkiem. Sen jau ir apnicis visus tos sūdus atspēkot. Labāk ir atbildēt "tu esi stulbs". Slow hands, to pašu iesaku arī tev.

Link to comment
Share on other sites

nu labi jau labi - savas probleemas par adminiem un chiitoshanu risiniet citur un taisiet sakaraa ar to kautvai jaunu topiku - te iet bazars tak kkipa par mani - bet veel neviens nau pieteicies man paliidzeet nomainiit ip !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...