Jump to content
GIGN Forum

[GIGN]Intel


Alive
 Share

Recommended Posts

smiliez.de_2125.gif

1) vinsh ir nevis stulbs admins bet stuulbs admins

2) "aToss why worm atnjemiet vinjam admin tiesibas vinjsh bano u n kicko tad kad nevajag to dariit vinjsh ir vislielakais stulbs admiiiins!!!!!!1"

atoss why worm? vislielakais stulbs admiiins? smile.gif

bez tam... kam tad taas tiesiibas domaatas ja ne slayoshanai un kikoshanai?

Link to comment
Share on other sites

a juus cilveki iechekojaat ka vinjam vardam priekshaa ir [GIGN] ? smiliez.de_2428.gif ir kada nojauta ko tas nozimee? tas nozimee ka neviens no jums nesuudzaas par vinju... pat tad ja vinsh nobanotu visu serveri rolleyes.gif

un vispar neieteiktu jums dirst uz intelu, atnaaks un izmochiis juusu paurus pret kjiegjeljiem laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Da mle Avilve jau pastos uz tavu niku un to [Nobody] klanu man jau smieties gribas ! bet tad ka katram piepisies ar tadu tekstu !

Vozmi v klan= panemiet mani klana DORK

Alive bots man vecmutere mak labak spelet CS netici uzspele manu vecmuterei nicks ir owage tongue.gifcool2.gifsmiliez.de_2524.gif

NJu ja tu gribi realu adminu vari balsot par mani!

smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

XM es pat nezinaju ka mani te taa apdi... Alive vel neesmu nevienu BANU uz cs.gign.lv kadam uzlicis . Tevi slapoju jo sedeji pedejais un respa kempoji .Kapec izkikoju tapec ka tu teici "ka sudzesies [GIGN] aToss par to ka es tevi slapoju tapec es tevi izkikoju jo man palika bail smile.gif

Surrounder: Visi stuulbie admini sako, liidz ar to ir pelniijushi lai par vinjiem suuudzaaaas.

JA tev kautkas nepatik vari man to acis pateikt {gribi} ? Parmanu speleshanu to ka es ir bots ja jo man patik spelet nevis FRAGOT. varbut pec tava teikta es ir bots piekritu.

Fragi neisak neko .

Bet ka TETIS Macho smile.gif saka esi gudraks.vissssssss

Link to comment
Share on other sites

MAN LIEKAS KA INTEL DARA SAVU "DARBU", un ljoti labi pie tam!!

Slay par to ka BC [ bazee kempo ] + kam ir bumba biezhi arii tie nejeedz aarii nosviest zemee!

Slap viss rulz! Slap BC un ari bremziites [ atpaliceejus no bara [bC] ] smile.gif

Kick arii rulzz! par Atkaartotiem paarkaapumiem [ motd viss ir rakstiits ]!

Banu neesmu maniijis, neko nevaru taikt tongue.gif

Intel rulz, ir viens no adminiem kas ir izstudeejis "motd" smile.gif

p.s. map mainiishana, nosauciet kadu adminu kas nedara taa pat ?

+ visam [GIGN]!

Link to comment
Share on other sites

Uhh, nu gan smile.gif

Es te taa garaam ejot pafilozofeeshu.

Man shkjiet, ka Intel pret dazhu labu paaraak iecietiigi izturas.

Par kemposhanu, C4 nelikshanu, bombsite nesargaashanu utt - es ne tikai slapotu, slayotu, kikotu un banotu, bet iespeejams pirksus lauztu smiliez.de_2469.gif (joks)

Bet taadi, no kuriem naak shaada veida replikas: "....pasuudzeeshos [da vienalga kam]...", beernudaarza liimenis, ban uz gadiem 2-3 kameer paaugas un miers maajaa.

Baigi labi, ja puikam aim`s ir nevainojams, bet gauzhaam beediigi, ja praatinja tik cik vistai.

P.S. Buutu jauki, ja visi admini, kuriem ir taadas tiesiibas, sodiitu par kartes uzdevuma nepildiishanu. Piem. kick frageri, un varbuut kaads normaals cilvinjsh tiks serverii "pakolbasitsja po kompanjeiskii".

P.P.S. Hmm, man ar` vajag admin tiesiibas wink.gif paliidzeeshu "mazajam braalim" par taisniibu ciiniities.

Link to comment
Share on other sites

alive, da tu tik smirdiigi kempo, nebrinos ka tev bans.. inferno... A bombsaitaa uzlikta bumba, terori skraida pa perimetru, vaardusakot sedz bumbu... es starp tiem... skraidu paarlaimiigs ka beidzot naudinja buus un te.. uzminiet kas??? Alive, tas kas [Nobody] klanaa, seedz 5 metru attaalumaa no bombas, vietaa kuru pat gruuti iedomaaties un mieriigi kempo... tas po ka me nomira, bet veelaak ppiefixeeju veel dazhus taadus gadiijumus... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...