Jump to content
GIGN Forum

Autortiesības


Grāfs*
 Share

Recommended Posts

Labdien Gign gudrās un ne tik gudrās galvais (vai slinkie,bet varošie)!

Es vēlētos uzzinat vai skaitās parkāpums un vai man kautko var piešūt pat to ka ja es savā mājas lapā lieku filmas latviešu valodā online ,augšuplādējot tās uz kada ārzemju hostinga servera,piemēram:dump.ru un tt

Un tad embed kodu nokopēju un ievietoju savā mājas lapā?

Bet filmas var skatīties tikai ja ir VIP lietotājs.

PPar Vip lietotāju var tikt tikai noziedojot,uzvarot konkursā,populirizējot mājas lapu (bilds ievietošana sava dr.lv albuma un tt) ,un esot aktīvam forumā un komentējot filmas un diskutējot par tām forumā!

Paldies,un lūdzu iztiksim bez kritikas,jo tik tiešām nevēlos iekūlties nepatikšanās. Ja nevari palīdzēt ar atbildi,tad paēj garām šim postam nevis kautko stūlbi gvelz.

Ar cieņu Grāfs* :thumbsup:

Edited by Grāfs*
Link to comment
Share on other sites

PPar Vip lietotāju var tikt tikai noziedojot,uzvarot konkursā,populirizējot mājas lapu (bilds ievietošana sava dr.lv albuma un tt) ,un esot aktīvam forumā un komentējot filmas un diskutējot!

:lol: Filmas var skatīties ja komentē un diskutē filmas :D

Link to comment
Share on other sites

Protams AKKA bus klat - jo talak izplatit jebkuru materialu uz kuru atiecas kads no autortiesibas pantiem ir pret likumigi un ir sodams ! Tapat es njemshu dziesmas no visiem muzikiem - liksu diskos un pardoshu ! jeee

Link to comment
Share on other sites

Bet filmas var skatоties tikai ja ir VIP lietotвjs.

PPar Vip lietotвju var tikt tikai noziedojot,uzvarot konkursв,populirizзjot mвjas lapu (bilds ievietoрana sava dr.lv albuma un tt) ,un esot aktоvam forumв un komentзjot filmas un diskutзjot par tвm forumв!

Kвds bija tas tavs saits? :D Pвrbaudоsim, vai uz tevоm attiecвs kфpijraighti!

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski tas ir legāli, ja tu savā mājas lapā ieliec linku uz filmu kaut kur ārzemēs ar tekstu - yo - paskataties, kādu krutu linku es atradu searčojot googlē.

Praktiski - ja akka lakka gribēs tevi izpist (pa īstam), tad viņi sazīmēs galus mentos, menti atnāks pie tevis, savāks tavu datoru, uz kura tev būs nelegālais windows, visādi sūdi un tādā garā - un tad vairs nebūs svarīgi, vai tur bija filmas vai nebija. Džekiem pret tevi lietas pietiks arī bez tām filmām, ko tu tur saliki savā mājaslapā linkos!

BET ja -

1) Juties drošs, ka tev mājās nav nelegāla softa ne-uz-viena datora,

2) Ir slēpts veids, kā tās lv filmas augšuplādēt uz tiem serveriem + veids, kā pierādīt, ka neesi saistīts ar augšuplādēšanu (atradu googlē + vari parādīt kā)

3) iestājies pret autortiesību pārkāpšanu, tomēr norādi uz linkiem, kur filmas var lejuplādēt

droši uz priekšu - reāli tev neko piešūt nevarēs. Izdrāzt gan varēs - uz to esi gatavs! Vizīte mājās, konfiscēti datori un tādā garā!

Piem. - es tādu sūdu nevarētu atļauties taisīt, jo dators ir vajadzīgs un nevēlos, lai draudzene uz mani lamājas!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

2) Ir slēpts veids, kā tās lv filmas augšuplādēt uz tiem serveriem + veids, kā pierādīt, ka neesi saistīts ar augšuplādēšanu (atradu googlē + vari parādīt kā)

Gribētu uzzināt vai nevari kautko vairāk pastāstīt par šo? Vai ir kadi ieteikumi kā to izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Tas viss ir bullshits.

Čalīt, kamēr tavai lapai apmeklējums nebūs vairāki tūkstoši dienā neviens ar tavu sūdainai lapelei neķersies klāt, šadas filmu lapas ir pilna dirsa un nevienam nevajadzīgi pūst plašajā internetā.

Bet protams novēlu veiksmi savākt pirmo simtu! ;)

P.S Teorētiski jebkuru cs lapu (arī GIGN) var paņemt pie dziesmas, bet jēga kāda...

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Čalīt, kamēr tavai lapai apmeklējums nebūs vairāki tūkstoši dienā neviens ar tavu sūdainai lapelei neķersies klāt, šadas filmu lapas ir pilna dirsa un nevienam nevajadzīgi pūst plašajā internetā.

Bet protams novēlu veiksmi savākt pirmo simtu! ;)

P.S Teorētiski jebkuru cs lapu (arī GIGN) var paņemt pie dziesmas, bet jēga kāda...

Nu man apmeklējums pagaidām ir 250 dienā,mājas lapa atverta apmēram 1 nedēļu varbūt vairāk...

Link to comment
Share on other sites

Un?

Tu tiešam domā ka kaut kāds AKKA, mēģinās kaut ko izvērst pret tik mazu lapeli, izterētie līdzekļi būs daudz lielāki nekā tas ko viņi dabūs atpakaļ. Tā kā droši, kā jau es teicu, kamēr nebūs pāris tūkstoši apmeklējumi dienā un, vai sūdzības no filmu utt. veidotājiem,izplatītājiem (Kas varētu tikai notikt tajā gadījumā, ja tava lapele ir MEGA SUPER DUPER POPULĀRA,).

Vari droši filmas mest iekša!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Pensionāru vari neklausīties! Viņš nav pro!

Akka var izpist tikai tādēļ, ka viņiem sagribas (nav nekā cita, ko darīt). Akka var izpist tādēļ, ka forumcinema pasūdzas, ka pie tevis ir filma - kā pieradinād pūķi latviešu valodā (tev ir?).

Kā augšuplādēt slepeni? no cita datora datorzālē. Nav daudz citu variantu. + pēc augšuplādēšanas samest linkus kaut kādos forumos, lai google noindeksētu.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Brīdinājumus skolā skolotāja raksta. Tie cilvēki - vieņiem tas ir darbs. Ja viņi "ar tevi" strādā, tas nozīmē, ka viņiem ir jāatskaitās par padarīto. Outlawam arī neviens brīdinājumus nerakstija.

Labāk iedod savu lapu, jo gribu nokačāt loti no izgudrotāju ciema! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Jā protams BEEF, lai jau tā būtu..

EDIT: Tikai žēl ka vienīgais ko AKKA ir izdarījusi ir kaut ko tur ar youtube mēģināja saštukot un aizslēdza outlaw ciet (Kas Latvijas aprindās bija ļoti populārs un pašsaprotami ka uzriez tas pievērsa viņu uzmanību).

EDIT2: Jā protams, Cinema sūdzēsies, tiešām tev pašam smiekli nenāk?

Te jau nejiet runa par popularam saitēm kā file.lv, outlaw.lv utt. Bet gan par oo.lv projektu.

P.S Iemet linku ar savu web!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Varat nemest beefam linkus ar ejošiem projektiem, tas ko viņš rakstija vairāk bija lohiem kuri visu dara no mājām bez nekādas drošības un backupa, cilvēki ar smadzenēm dažādus paņēmienus var izdomāt lai neviens viņus nekad neatrastu un lūdzu nediršat par to ka visus kādreiz noķer.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Nekaadaa veidaa tas nevar buut legaali. Ja kods nav uz pasha, autortiesibu ipashnieka, ievietotu filmu, tad tikpat labi vari atskanjot to filmu no sava saita. Jo taads kods nav legaals.

tad tevi vienkarshi panjems pie dziesmas kaa izplatiitaju, nevis publiceetaaju!

Praktiski - ja akka lakka gribēs tevi izpist (pa īstam), tad viņi sazīmēs galus mentos, menti atnāks pie tevis, savāks tavu datoru, uz kura tev būs nelegālais windows, visādi sūdi un tādā garā - un tad vairs nebūs svarīgi, vai tur bija filmas vai nebija. Džekiem pret tevi lietas pietiks arī bez tām filmām, ko tu tur saliki savā mājaslapā linkos!

BET ja -

1) Juties drošs, ka tev mājās nav nelegāla softa ne-uz-viena datora,

2) Ir slēpts veids, kā tās lv filmas augšuplādēt uz tiem serveriem + veids, kā pierādīt, ka neesi saistīts ar augšuplādēšanu (atradu googlē + vari parādīt kā)

3) iestājies pret autortiesību pārkāpšanu, tomēr norādi uz linkiem, kur filmas var lejuplādēt

droši uz priekšu - reāli tev neko piešūt nevarēs. Izdrāzt gan varēs - uz to esi gatavs! Vizīte mājās, konfiscēti datori un tādā garā!

Piem. - es tādu sūdu nevarētu atļauties taisīt, jo dators ir vajadzīgs un nevēlos, lai draudzene uz mani lamājas!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...