Jump to content
GIGN Forum

Steam Account Disabled


false
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...

Vai šis alusjanis59 ir vēl sasniedzams?

Skatos skype vairs neatrod viņu.

Man tika pārdots bad company 2, bet nu saka seriālis jau tiek jau lietots. EA supports pietam vēl dod ziņu, ka keys ir registrēts jau uz cita ēpsata ( r***[email protected] , kas nav mans) kopš apriļa, kad es to nopirku.

Tātad nu es ceru ka tikšu atpakaļ pie sava keja, un ceru ka nav tā ka viņš pārdod visu laiku vienu uz sevis reģistrētu keju un pazūd no redzes iepriekšējajam pārdevējam.

Mans skype:piepezz

Link to comment
Share on other sites

Skatos skype vairs neatrod viņu.

Man tika pārdots bad company 2, bet nu saka seriālis jau tiek jau lietots. EA supports pietam vēl dod ziņu, ka keys ir registrēts jau uz cita ēpsata ( r***[email protected] , kas nav mans) kopš apriļa, kad es to nopirku.

Tātad nu es ceru ka tikšu atpakaļ pie sava keja, un ceru ka nav tā ka viņš pārdod visu laiku vienu uz sevis reģistrētu keju un pazūd no redzes iepriekšējajam pārdevējam.

Mans skype:piepezz

Saubos gan, ka tiksi. Alusjanis ir moderis saja gign foruma, vis drizak tevi ignores un neko neiedos. :)

Ka ne ka, perkot sadi speles ,tu tiec pie keyiem, kuri vel nav izlaisti pirksana, bet, kad tiek izlaisti, kads noperk un vinam vins ir, tada veida tu zaude savu keyu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Vo pidars ne ?

Parasti jau vajadzētu pateikt, ka nav garantijas ka konts netiks bloķēts pēctam, tas vismaz parāda to, ka "pārdevējs" ir arī mazliet pretīm nākoš, un tādā gadījumā pircējs pats uzņemas risku.

Ja mani kāds šitā apjātu varu garantēt ka 99.9% viņa biznes, un viss ar to saistītais būtu pizdģets...

Link to comment
Share on other sites

Alusjanis, vinam ir pieeja uz gignu, vinam ir moderatora status...

Toreiz, par tiem steam acc, kur man uzlika warn, to topiku izdzesa alusjanis, jo vins tur bija galvenais vaininieks un tiri iespejams, ka es driz ari dabusu foruma banu no vina, cik padzirdeju no muguras.

Link to comment
Share on other sites

Patriot, ko tu pīpē? Es arī gribu!

100 reizes pierādīts, bet tā pat atrodas kāds, kam stāsti vai nestāsti, no rokām paņems lētāk, bet vēlāk par to nožēlos. Nu nav jāņem no rokām. Nopērc legāli un bez problēmām, pat ar garantijām!

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

ihacku aizdirsi, gignu arī gribi aizdirst? Hitleram tomēr bija plusi, būtu viņš - tu varbūt nebūtu tāds retards, būtu tikai semi-retards.

Neviens nepārdod kejus, pārdod zagtus giftus, man atnāca gifts ar apsveikumu kaut kādam jonijam.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...