Jump to content
GIGN Forum

M - Kategorijas Tiesības.


cSpoks
 Share

Recommended Posts

vispirms aizej pie ģimenes ārsta un pasaki, ka gatavojies ņemt mācību meistara tiesības, tikai tad ar medicīnisko izziņu +pers. aplliecinošiem dokumentiem varēsi doties uz tuvāko csdd. Protams, lai iegūtu medicīnisko izziņu, visticamākais, tev būs jāveic šādas tādas pārbaudes.

Link to comment
Share on other sites

Totāls offtopic, bet man vitāli vajag izkliegt savu sāpi.

Šodien noliku B-kat tiesības (gaidu apsveikumus!), līdz pēdējam momentam vēl domāju, ka būšu nenolicis. Ok, tas nav svarīgākais, svarīgākais ir tas, ka mirklī, kad man vajadzēja samaksāt par vadītāja apliecību tos sūda 15ls, atklājās, ka es bļāād esmu pakāsis maku ar 20-30Ls. Vienkārši bļāāāāāād. Tagad jābrauc rīt pakaļ apliecībai.

Link to comment
Share on other sites

M kategorija - mopēds līdz 50 kubiem

Vajadzīga medicīniskā isziņa (15-20ls)

Tev tāpat jāiet pirms tam uz to csdd pierakstīties eksāmenam ;)

Link to comment
Share on other sites

Motorollera tiesības Ls 19 , bet B-kat. tiesības Ls 15,50 ? Phail. Vai arī ar "tiesības" tu domāji gan teoretisko, gan praktisko daļu + tiesības or w/e?

Arī es vakar noliku B-kat. eksāmenu, diemžēl tikai ar otro reizi un nu jau pēc mazliet savādākas punktu sistēmas ( tb tādu vairs nav ) << Ovācijas studijā >>. Esmu dzirdējis entos variantus par tām Medicīniskajām apliecībām. Personīgi man vajadzēja samaksāt 15 latus, tā der 10 gadus, bet C/C1 kategorijas likt es nevaru, jo tām nepieciešama savādāka, kura bija tikai uz 5 gadiem. Ir redzēts, ka cilvēki pērk arī par Ls 12 un pat 10, tā kā tā cenu variācija ir samērā liela.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Mums bija krutak , uz autoskolu atbrauca arsts no psih. slimnicas. Mes pie vinjam aizejam , vinsh tur redzi parbaudija un ar roku spiedienu. Paprasija samaksat 10LS un iedeva med. apl. Ta aplieciba nav nekads feiks.

Link to comment
Share on other sites

Šodien noliku B-kat tiesības (gaidu apsveikumus!), līdz pēdējam momentam vēl domāju, ka būšu nenolicis. Ok, tas nav svarīgākais, svarīgākais ir tas, ka mirklī, kad man vajadzēja samaksāt par vadītāja apliecību tos sūda 15ls, atklājās, ka es bļāād esmu pakāsis maku ar 20-30Ls. Vienkārši bļāāāāāād. Tagad jābrauc rīt pakaļ apliecībai.

Es toties vakar atvēru maku un laimīgi secināju, ka manas divas norēķinu kartes ir pazudušas! Gan Visa Electron, gan Mastercard, gan Nordea, gan Swedbank. Bišku bij sirdklauves, jo kontā stāv naudiņa jaunam datorsirdsdraugam. Tagad jātaisa jaunas kartes un pie reizes jāiegādās jauns naudas zutnis, drošāks.

Apsveicu ar tiesībām, es ar pirms kāda mēneša to liet' nodarīj'.

Link to comment
Share on other sites

Atceros savulaik bērnu laikus kad vajadzēja tiesības mopēdam :)

Tas būs čakarīgi,es pasaku jau uzreiz. Neko jēdzīgu braucamu tu nedabūsi ja nu vienīgi 125cc Edition reģistrētu kā 50cc :)

Jautājumi ir kautkādi simts kopā M kategorijai ja tu nonstopā ap 3.stundām visu laiku pildi - iekalis būsi un eksāmenu noliksi taka nav ko.

Ar ārstu komisiju nekāds čakars nav,iesaku iet uz iestādi nevis pie Ģimenes ārsta,jo tas pamuķis 100% tevi kautkur izsūtīs,bet tajā iestādē viss uz vietas :) Neaizmirsti ka vēl bildi arī vajag! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...