Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums


Chiky
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Nāku Jums lūgt ACC uz war3.gign.lv

Vārda mani Emīls 18 gadus vecs , pašreizēja dzīvesvieta Talsos.

Iemesls kāpēc prasu ACC ir gaužām vienkārš. Lai spētu atbrīvoties no "Kodu Lauzējiem"

Es neprasītu acc ,ja spētu dabūt rokā kadu adminu, jo tak mēs zinām kad ADMINI arī ir cilvēki un grib atpūsties neviss algu dienu sēdēt pie datora. Bieži vien ir tā kad serverī nav neviena un tad tik iet vaļā īsts hous. Spēlēju es war3 diezgan bieži gan no rītiem , gan padienu un protams vakaros. Zem nika cHiKy^

Admina pieredze man ir jau vairākus gadus.

Viss lielākais amats man ir bijs GamerX.lv Ja nemaldos vairāk ka trīs gadus pildiju savus pienakumus tur Godam.

Vēlos es tikai xb un xkick. Neko vairāk man nevajaga ,bet ja pieliks man ko vairāk klāt Es par to tikai priecāšos.

Iespējam šie ADMINI varētu mani atbalstīt l1nk1n , dyversants un spakijs.

Ar cieņu cHiKy^. :thumbsup:

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Tak kāda no manis jēga būtu serverī ? Es ar saviem krāsainajiem tekstiņiem čīterus varētu aizbaidīt vai? :D

Es jau tak neprasu dieva brīnumums ,bet lai varētu paspēlēt bez tiem kas citiem bojā nervus.

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Tas nebiju es. Kads bija lietojis manu nick , tagad esmu viņu reģistrējis un vairāk neviens viņu ļaunprātīgi neizmantos. Es ar adminiem l1nk1n , spanky un CYR izrunājāmies. Viņi zin kad es tas nebiju

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

:D

Es jau tak neprasu dieva brīnumums ,bet lai varētu paspēlēt bez tiem kas citiem bojā nervus.

Tieši tā, nekāda jēga, vienīgais kas būs ja tev iedos xb palielināsies nepamatoto banu skaits, tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Neprot atšķirt čīterus no ne-čīteriem, nav atstājis iespaidu. Neatbalstu, un, neiesaku to darīt arī citiem. Lai gan ir krietni par vēlu lasīt gign komandu, tomēr vēl nav par vēlu to mainīt, un, sādus adminus mums tomēr nevajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

Es protu. Daudzus čiterus esmu reportējis te pat forumā un dažus pasakot adminam pa skype vai spēlēs laikā. Neēsu jau PILNīGS nejēga. Mēs kā 21.gadsimta cilvēki mēdzam arī kļūdīties.

Acc jau var piešķirt uz pārbaudes laiku , kurā laikā tad Jūs redzētu vai būs kāds nepamatos bans.

Reāli war3.gign.lv būs tikai ieguvēji , nevis zaudētāji.

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu par to ka vajag kādu adminu no rītiem, jo parasti no rīta ir trako māja serverī,ieejot man parasti nākas kādas 10 min specot spēlētājus un tad tik var normāli spēlēt.Butu labi ja no rīta kāds palīdzētu!

Link to comment
Share on other sites

NO OFFENCE - NEITRAALS

Labaks kandidāts rindā ---> http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=43811

Zinu ka devu REC par R3v3nge,bet godīgi sakot cik bieži gan viņš ir serverī ?!

+ paskatījos cik daudz exp savācis, hmm 82k (9lvl)humanamun un 8k exp blood mage(6lvl) tas vien pierāda cik maz serverī viņš uzturas.

nezinu varbūt viņš spēlē zem kāda cita nick?!

Link to comment
Share on other sites

Pasaki,kur tu redzi jēgu,ja admins ienāk nedēļā uz 3 mapēm?! :lolza:

Tad tik uz priekšu,man nekas nebūtu pret to ja manu ACC dotu vinjam(domāts R3v3nge vai cHiCky^), uz priekšu!!!

Ja tik ,tad būtu kāds admins iekšā arī no rītiem.

Nav man tas ACC lai kompensētu (dick) :sparta:

Edited by spankyed
Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu vairāk parādīt sevi no labās puses, ar runu, ar darbiem, nevis likt pretī dažādus argumentus un strīdēties.

Jebkurā gadījumā, neņem to visu tik ļoti pie sirds - šobrīd tiek izskatīta tava kandidatūra, nevis tiec vērtēts Tu pats.

P.S. Spanky, kārtējo reizi uz svariem uzliec "kvantitāti" un "kvalitāti". Cik reizes es esmu nobanojis spēlētājus, kuri ir jau vairākas dienas ar Tevi spēlējuši kopā? Es nevienam neko nepārmetu, bet slima aizraušanās ar spēli un milzums pavadīta laika tajā nav arguments, kas būtu jāņem vērā, nosakot to, kāds šis admins būtu un kā tas veiktu savu darbu.

Link to comment
Share on other sites

Pikaso tas ir tieši tas ko es meiģinu jums pateikt.

Es esmu tāds cilvēks kas 7x nomēra un tad griež. Es jau meiģinu darit labus darbus, bet neviens jau tos nepamana.

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Kada sakara jadod ACC 4elam kursh te ir spelejis paris reizes , vispar sho niku redzu pirmo reizi.

P.S. duraki.

Piedo man , bet es gignā jau sen spēlēju gan cs.gign.lv gan war3. Bija jau milzīgs pārtraukums ,bet tas nemaina lietas būtību.

Link to comment
Share on other sites

:lolza:

Tad tik uz priekšu,man nekas nebūtu pret to ja manu ACC dotu vinjam(domāts R3v3nge vai cHiCky^), uz priekšu!!!

Ja tik ,tad būtu kāds admins iekšā arī no rītiem.

Nav man tas ACC lai kompensētu (dick) :sparta:

No OFFENCE... rly !

I just said my opinion !

Tici man, arii Tu pec acc iegushanas saki vairak spelet !

JUST BE4 Said !!!! NO OFFENCE !

Link to comment
Share on other sites

Atbildot uz Pikasomonu teikto, es zinu,ka neesmu nekāds baigais "čīteru hunters" (tāds kā Tu(Pikasomons))

Tas par to hunteru ir kompliments starpcitu :)

Un cik zinu Chicky spelē GIGN ilgāk nekā Ngear.

p.s neesmu slimi aizrāvies ar spēli pašlaik nav darbs, palīdzu dažiem rakstīt tikai projektus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...