Jump to content
GIGN Forum

Beidzot Tas Ir Noticis


ag0ny
 Share

Recommended Posts

kustība tāpēc, ka šļesers ir lpp un kā nekā ar reālu vietu pie dirsas - vicemēra krēslu. bet par cik šķēlem nekas nespīd ar tp, tad viņam vajag kaut ko jaunu. re, stendzinieks jau ķēries pie zirgasūdu pulēšanas lai viss jauki un smuki izskatās. pie tam var uz šito kustību vēl noprovēt spēkus - paskatīties vai sabiedrību var vēl līdz rudenim apčakarēt vai nē.

bet, tas ka kaut kāda "kustība" būs no kustības uz partiju, tas taču ir paredzami. šitādi astoņkāji savus feisus tik vienkārši neļaus izplatīt tikai tāpat. ja vajag, visu var izdarīt daudz slepenāk (zoodārza zatlera izvēle)

Link to comment
Share on other sites

bet, tas ka kaut kāda "kustība" būs no kustības uz partiju, tas taču ir paredzami. šitādi astoņkāji savus feisus tik vienkārši neļaus izplatīt tikai tāpat. ja vajag, visu var izdarīt daudz slepenāk (zoodārza zatlera izvēle)

1. Šķēlem spīd- visdrīzāk, būs viena pasmaga kampaņa, tēmēta uz reģioniem, kur TP joprojām ir labs atbalsts. Saeimā TP visdrīzāk tiks, bet vairāk par 12-16 vietām nedabūs. Šķēle ir ieinteresēts šajā apvienībā, jo tādā gadījumā kampaņas veidos Stendzinieks + ir iespēja nosmelt vēlētājus no milzīgā Šlesera fanu pūļa (pirms diršam- paskatamies fakinos RD vēlēšanu rezultātus).

2. Iniciators šai sadarbībai ir Šlesers. Tas tā, avoti iekš LPP/LC pačukstēja. Šlesmenam vajag nopietnu sabiedroto Šķēles personā, lai tiktu vaļā no iespējamās Saskaņas centra pārāk lielās ietekmes iekš LPP/LC.

3. Partiju apvienība netiks veidota, būs tikai vienots vēlēšanu saraksts. LPP jau bija gatavi arī veidot vienu partiju, tikai LC iebilda un Šķēle dirst pasūtīja.

Avots: LPP/LC partijas biedri (-es), Šķēles lekcija, dzērumā ļoti pļāpīgie TP biedri.

Link to comment
Share on other sites

pats par sevi sāku brīnīties cik pravietisks esmu palicis.

nu par to, ka šķēle dirst pasūtīja, iespējams viņš no šļesera raustās. viens jauns un, khm, enerģisks, otrs vecs un... tas basically arī viss.

bet par to, cik reģionos šķēlem ir atbalsts vari nerakstīt. treknajos gados, kad lielākajā daļā reģionu/pilsētu, kuras vadīja tp biedri, arī tika kaut kas darīts/celts, tur tad arī tas atbalsts bija - "dots devējam atdodas". bet tagad ko? liekas naudas nav. teorētiski var jau vēl aizņemties no ārpuses, bet nu tas jau pie solījumiem. kaut gan daļa jau noteikti būs, kuri vēl balsos pēc vecās inerces. nē tur vajag kaut ko jaunu, kaut ko ar ko aizpūst acis. nu kaut ko tādu, kā šļesera debesbraukšanu arēnā (ak šie fakinie RD pašvaldību vēlēšanu rezultāti).

tas, ka latvija ir "muļķu zeme" (vai tas bija Krištopāns? īsti neatceros) ir pierādījies jau kopš fantastiskajiem BB un auseklīša laikiem. jeb kā putins "ēzeļa ausis jums a ne abreni"

edit. formāts tomāts

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

nu par to, ka šķēle dirst pasūtīja, iespējams viņš no šļesera raustās. viens jauns un, khm, enerģisks, otrs vecs un... tas basically arī viss.

Nu nebaidās. Ilgtermiņā TP atgūsies, tas ir vairāk kā skaidrs, savukārt LPP/LC ies pa burbuli- viena cilvēka partijas ilgi nedzīvo + Šlesera solījumi agrāk vai vēlāk tautai pieriebsies. Ok, zinot LV vēlētāju- krietni vēlāk.

Piemirsu- Paradoksāli, bet ir apvienojušās abas partijas, kam nav nekādu izredžu dabūt savās rindās Sudrabu vai VVF.

Link to comment
Share on other sites

Well, zinot LV vēlētāju, tas "vēlāk" pie šiem apstākļiem būs nekad. Aizies vieni dirsēji, atnāks citi , un tos tāpat ievēlēs.

Iz Zandera: "VĒL TIKAI HARITONOVA UN ŽIRINOVSKA PIETRŪKA..." Vienkārši gāž no kātiem.

Partija nē, bet opcija vienota saraksta izveidei, lai sakasītu balsis, gan.
Link to comment
Share on other sites

Wow, īstais runātājs atradies, tu tiešām uzskati, ka TP var pat paņemt līdz 16 vietām Saeimā? Tu traks esi, pat Vienotība nevar cerēt uz vairāk, kā kadām 30 arī SC nē. (viņiem popularitāte pirms vēlēšanām neaugs, tas ir stabili, lai kā arī reklamētu) :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

:pizdiblee:

Pie sekmīgas un labi izveidotas kampaņas TP/LPP/LC apvienība var mierīgi paņemt 12-16 vietas. SC nebūs vairāk par 20 vietām, Vienotībai- aptuveni 16-20. Kāpēc? TP/LPP/LC ir stabils vēlētāju loks izveidojies, it sevišķi reģionos. SC- Latvija nav Rīga, nebūs viņiem liels atbalsts no reģioniem, izņemot varbūt Latgali, lai gan tur ir spēcīgas reģionālās partijas.. Vienotība- parastais JL vēlētāju loks + var paķert klāt uzņēmējus, ja labi organizē kampaņu, lai gan prakse rāda, ka šai grupai tieši vēlēšanu kampaņas ir vājais punkts.

Visbeidzot, var prognozēt vienu lietu- ja Sudraba izlems pievienoties kādai partijai, tā partija arī uzvarēs vēlēšanās. No visiem politiskajiem līderiem tieši Sudrabai ir pietiekošs reitings, lai vienatnē izvilktu vēlēšanas. Jautājums tikai- vai Sudraba ies prom no ierēdņa amata un kļūs par politiķi.

Un jā, es zinu, par ko runāju. Profesija tāda.

Link to comment
Share on other sites

Ja, tāpat, kā TP ar salīdzinoši lielu kapmaņu nepaņēma neko un Šlesers bija kautkur starp 3/4 vietu, nu tuvu bija viņam ar JL. :superlol: Tie laiki, kad balso par smuku reklāmu tomēr sāk paiet. Jau pašvaldībās pierādījās, jo labus rezultātus guva Krrrristovskis. :D

Nu viena no šīm partijām noteikti paņems kādas 25 vietas, bet drīzāk, ka tā bus vienotība, jo daudzi to uztvers, kā jaunu spēku.

Wow, tie ir tie 2-3% stabilo vēlētāju, kas viņus atbalsta? To tu sauc par stabilu elektorātu? WTF? :lolza: Un kāds reģionu atbalts, reģionos atbalsts ir ZZS un varbūt šur tur TP, bet LPP/LC? :D :D Kurā vietā? :superlol:

Umm, kadi uzņēmēji, tu te kautko jauc ar Šleseru, viņiem ir Ēlerte un viņas "domubiedri", kas manuprāt ir pozitīvs spēks. Itsevišķi Ēlerte.

:superlol: Tā savā laikā neteica arī par Loskutovu, piem., pēc Lietussargu revolūcijas? :superlol: Un tas tāpat nenotiks, tad jau drīzāk VVF būs kādā partijā, kas arī notiks kad pūcei aste ziedēs. Tām dāmām nav iekšā, patīk tikai no malas ņērkstēt, kad pašam pie ratiem jāstāv tad gan vairs negribās. :blelohs:

Ja, kāda? <_<

Avots: LPP/LC partijas biedri (-es), Šķēles lekcija, dzērumā ļoti pļāpīgie TP biedri.

Tu tak esi viens no tās varzas, explains a lot! :superlol::slap:

Link to comment
Share on other sites

:superlol: Tie laiki, kad balso par smuku reklāmu tomēr sāk paiet. Jau pašvaldībās pierādījās, jo labus rezultātus guva Krrrristovskis. :D

Umm, kadi uzņēmēji, tu te kautko jauc ar Šleseru, viņiem ir Ēlerte un viņas "domubiedri", kas manuprāt ir pozitīvs spēks. Itsevišķi Ēlerte.

:superlol: Tā savā laikā neteica arī par Loskutovu, piem., pēc Lietussargu revolūcijas? :superlol: Un tas tāpat nenotiks, tad jau drīzāk VVF būs kādā partijā, kas arī notiks kad pūcei aste ziedēs. Tām dāmām nav iekšā, patīk tikai no malas ņērkstēt, kad pašam pie ratiem jāstāv tad gan vairs negribās. :blelohs:

Ja, kāda? <_<

Tu tak esi viens no tās varzas, explains a lot! :superlol::slap:

1. Tas, ka es runāju ar TP, LPP/LC biedriem, nenozīmē, ka esmu šo partiju sastāvā, vai, kā tev patīk izteikties, "viens no tās varzas".

2. Profesija- Politologs. Specialitāte- publiskā administrācija un Lielbritānijas politika. Bakalaura darba tēmu arī gribi zināt?

3. Tas, ka tu esi ārprātīgs Kristovska (par kuru vismaz politologu aprindās anekdotes stāsta) fans, nenozīmē, ka automātiski visa Latvija fano par Kristovski un Ēlerti. Parocies pa arhīviem un pameklē Ēlertes rakstus no Šķēles pirmās valdības sākumposma laikiem- bļin, 13 gadīga tīne mazāk fano par Backstreet Boy's kā Ēlerte fanoja par Šķēli.

4. Pirms svaidies ar datiem, pārliecinies, ko īsti tu dari- jā, patreizējie TP reitingi ir zemāki par zāli. Tad nu paņem, salīdzini šos reitingus un TP pārstāvniecību reģionālajās pašvaldībās- ātri vien sapratīsi, ka TP tieši reģionos ir milzīgas iespējas izbraukt uz vietējo pagastveču rēķina. Ja vēl ar to ir par maz- paskaties reitingu izmaiņas pirms iepriekšējām parlamenta vēlēšanām un salīdzini ar patreizējiem reitingiem, proti, pievērs uzmanību tai auditorijai, kas atbild ar "Nezinu".

5. Nē, neteica. Loskutovam trūkst politiskās uzņēmības un sakarīgas latviešu valodas. Tas, ka viņu mākslīgi pataisīja par upuri, jau ir cits stāsts.

6. Vienotība un JAUNS SPĒKS? WTF???? Kā var būt JAUNS spēks partiju apvienība, kas sastāv no kadriem kā Kristovskis? Intereses pēc- paskaties, cik tavs mīļais Ģirts Valdis ir partijas nomainījis. Politiskā prostitūta, nekas vairāk.

Bet paldies Tev liels- liki vismaz pasmaidīt.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Nu baigi tu izklausies pēc viena no siem kretīniem.

Tā ir specialitāte? Es arī varu runāt par politiku :D

Umm, Kristovskis ir vienkarši foršs, jo ir smieklīgs. Man viņs nepārāk patīk, ja godīgi, can tolerate for the lulz. ;) Umm, un runājor par tiem senajiem laikiem un Ēlerti, nu tajā likā daudzi domāja, ka Šķēle foršs džeks. ;)

Cik tad viņiem tādas ir? Cik atmonos kādas 3 lielas? Un? Tur cilvēki balso par kandidātu, viņi vēlēšanās tikpat labi var, un bieži arī balso savādāk. + Rīgā, kur ir ~1/2 Lv populācijas, viņu atbalsts ir stipro zem 5%.

Nu Sudrabai jau arī harizma ir kā tādai pusmūža matemātikas skolotājai. ;) Turklāt, like I said, its not gonna happen. :) Un pat ja tā būtu nevinnētu. ;)

Nēesi pamanījis, ka cilvekiem Lv tā švaki ar atmiņu, domā viņi zina, kas viņš tāds ir? :D

:superlol:

Link to comment
Share on other sites

tas sūds, tas nevinnees, tas vispar mulķis, tad kāds ta būtu tas pozitīvais spēks, kam būtu jāvalda un jāpieņem tautai tik svarīgie lēmumi?

personiskie uzbraucieni ''tev bļe želeja...'', ''tava profesija sūds..'' un tml uzbraucieni ir lieki, norāda par nekompetenci tematā!?

Link to comment
Share on other sites

personiskie uzbraucieni ''tev bļe želeja...'', ''tava profesija sūds..'' un tml uzbraucieni ir lieki, norāda par nekompetenci tematā!?

Cool story bro. Par to želeju, man līdz kalam to klausīties. :(

Link to comment
Share on other sites

Tā ir specialitāte? Es arī varu runāt par politiku biggrin.gif

Runāt var arī adītāju pulciņa direktore no Balviem ar savu kāpostus audzējošo vienacaino kaimiņieni. Iemācīties analizēt to, ko pārējie tikai sagremo- tā jau ir cita lieta. Turklāt uz emocijām balstīta diskusija par politiku ir tas pats, kas vēlā vakarā kasīt sev pautus ar izkapti...

Epix: Ja "Māras zeme" atkal startēs, tad es balsošu par viņiem (-u). Vismaz kaut kāda veida protests pret to marazmātiķu baru.

EDIT:

ag0ny- es atkārtošos, bet nu lūdzu, pirms kaut ko raksti, paskaties faktus un kaut ko arī papēti. Tavas personīgās domas, protams, ir savdabīgas un visnotaļ interesantas, bet pievienotā vērtība tur aiziet daže mīnusā.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

:nja::(

pagājušajā gadā sarakstos nebija manāma, vismaz aktīvais balsotājs tā man izteicās :D

Es vēl ceru... Pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām viņa jau arī uzpeldēja knapi pirms pieteikšanās termiņa beigām. Vienu lietu tikai nesaprotu- kas notiktu, ja MZ dabūtu 2 vietas Saeimā? Likums neko neparedz gadījumos, ja 1 cilvēka saraksts dabū 2 vai vairāk vietas...

Link to comment
Share on other sites

Epix: Ja "Māras zeme" atkal startēs, tad es balsošu par viņiem (-u). Vismaz kaut kāda veida protests pret to marazmātiķu baru.

EDIT:

ag0ny- es atkārtošos, bet nu lūdzu, pirms kaut ko raksti, paskaties faktus un kaut ko arī papēti. Tavas personīgās domas, protams, ir savdabīgas un visnotaļ interesantas, bet pievienotā vērtība tur aiziet daže mīnusā.

A man kur ir emocijas? Man tādu nav, es arī analizēju norises. :khehehe: Btw, ja tu būtu kaurcik racionālcs cilvēks balsotu par mazāko ļaunumu izejot no savas idioloģijas. Protestā nebalsot, balsot par Māras zemi SC vai Osipova partiju ir vienkārši idiotiski. Tā tiešām nevar domāt cilvēks, kas analizē. <_<

Link to comment
Share on other sites

:khehehe: Btw, ja tu būtu kaurcik racionālcs cilvēks balsotu par mazāko ļaunumu izejot no savas idioloģijas. Protestā nebalsot, balsot par Māras zemi SC vai Osipova partiju ir vienkārši idiotiski. Tā tiešām nevar domāt cilvēks, kas analizē. <_<

Right. Parocies pa teoriju un sapratīsi, kas ir protesta balsojums.

Par tām tavām emocijām:

Nu baigi tu izklausies pēc viena no siem kretīniem.

Umm, Kristovskis ir vienkarši foršs, jo ir smieklīgs.

Nu Sudrabai jau arī harizma ir kā tādai pusmūža matemātikas skolotājai.

Beidzot tas ir noticis, Šlesers ar draugiem ir izveidojis Latvijas bandītu apvienību, tagad būs skaidrs par ko nebalsot rudenī.

viņiem ir Ēlerte un viņas "domubiedri", kas manuprāt ir pozitīvs spēks. Itsevišķi Ēlerte.

Tu tak esi viens no tās varzas, explains a lot!

Slinkums uznāca... Karoče, vari ieskrieties. Pabeidz universitāti, iemācies rakstīt un tad piekāp.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...