Jump to content
GIGN Forum

Policija


peredasts
 Share

Recommended Posts

Protams, ka parakstījām. Gribējās taču tikt no turienes prom vismaz ar skaistu seju. Tam policistam gan es pastāstīju, ka man makā pirms mantu nodošanas bija 20Ls, kuri ir pazuduši, un man interesē kā tālāk rīkoties, uz ko saņēmu, ka par to jāraksta atsevišķa sūdzība un tas vai parakstu aktu par mantu saņemšanu neko lietas sakarā nemainot, jo sarakstā minētās mantas es tik tiešām saņemu, tas, ja kaut kas ir pazudis, jau jārisina citur.

Un kā var nebūt jēga sūdzēties par fizisku iespaidošanu, ja ir redzami zilumi? Tad jau es varu droši iet ielās un dauzīt pensionārus ar steku, tomēr man jāuzmanās, lai nesalaužu viņiem kādu ribu, jo tad gan var sanākt problēmas? :)

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Nē nu lol! Tie jau arī čaļi! Drošvien piesēdāties pie galda un visu vakaru marinējāties ar 50Ls čipiem! :D Tad jums pateica - nu pizdu dzērieni vairāk uz kazino rēķina nepienākas un jūs baigi gribējāt sūdzību rakstīt! :D

Ar mentiem gan vari! Ja tev ir lapa par to, ka saņēmi mantas ar mentu parakstu vai ko tādu, bet mentiem nav lapas ar tavu parakstu, kur mantas tikai nodotas, tad kādu pīķīti vari mēģināt izsist! Miljons gan nesanāks, bet tomēr.. ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:D Tad jums pateica - nu pizdu dzērieni vairāk uz kazino rēķina nepienākas un jūs baigi gribējāt sūdzību rakstīt! :D

Nu neesmu es ne tik bagāts, ne arī tik atkarīgs, lai riskētu vakara gaitā nospēlēt vairāk par 50Ls, kas gan nemaina faktu, ka joprojām esmu iestādes klients, tāds pats kā visi pārējie. Un ne tāpēc nedeva dzērienus, viss sākās ar to, ka bārmene atteicās čomam nest glāzi, jo viņam 'pietiekot'. Nekāda sakara ar maksas vai nemaksas dzērieniem. Un sākumā neviens neko nerunāja par sūdzībām, vienkārši izsaucām zāles pārzini, lai paskaidro kāpēc attiecīgā persona nedrīkstētu lietot alkoholu tāpat kā visi pārējie [piemēram, blakus esošie tūristi, kuri principā jau gulēja nafig uz galda un neko nefilmēja]. Un tad jau sākās visi 'metamšitosārā' un doma par to, ka par šādu rīcību vajadzētu rakstīt iesniegumu.

Tur jau tā lieta - man nav nekādu papīru, it kā es vakar vispār nekur nebūtu bijis vai sēdējis. Neko mums neiedeva. :)

GB, ej smirdi kaut kur citur, lūdzu. Nopietni, no tevis nes.

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Nu nahren te kaut kādi supersmadzenes raksta kaut kādus stulbus ciparus, ķipa katrs otrais no šejienes (tādi otrie kā gb un simsons) ir tiesājies ar valsts institūcijām un bijis jāmaksā 30., 20 vai cik tu štukas...(Tiesā pie sienas droši vien ir cenrādis: Tiesāšanās ar valsts institūciju- 30 000Ls |+ PVN haha) pilnīgs idiotisms!

Ja ir labi advokāti un situācija ir atspiežama, visu ko var paveikt, nevajag te uzreiz kaut ko murgot par tūkstošiem un citu bezsakaru par kaut kādiem reIķiniem...

Bet nu par situāciju, nav vērts čakarēties, ja pašam nav vēlme ar to noņemties ļoti ilgu laiku, braukāt uz visādām pārrunām, sēdēm, situācijas noskaidrošanām atkal un atkal, lētāk un izdevīgāk ir to visu aizmirst kā arī vietu uz kurieni iet. Pašam būs vieglāk ap sirdi un mazāk sačakarēti nervi. Plus arī fakts, ka mentenē nostrādāja pašu nezināšana par papīriem, parakstiem, mantas nodošanām un citām štellēm, ja būtu atteicies nodot mantas, analīzes un pamata, ka nebija īsti pamats visam aktam, tad lieta būtu risināma daudz interesantāk jau no savas puses, a tagad labāk lai paliek kā ir...

Link to comment
Share on other sites

Tad būtu dabūjis pa seju ar steku. Lai arī neskaidrā, tomēr lekties un sprēgāt man nebija iedvesmas, jo īpaši ņemot vērā faktu, ka otrs čoms tika paspārdīts tikai tāpēc, ka atļāvās runāt un uzdot sev interesējošus jautājumus par aizturēšanas iemeslu & stuff, nemaz nerunājot par atļaušanos kaut ko neparakstīt tādā situācijā. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu saprotams, es tikai saku, ka tad būtu daudz vienkāršāk un varētu čakarēties ar viņiem, jo tur sanāktu pilnīgs bezpriģels no viņu puses dauzīt, jo kā gan var kaut ko atņemt, ja paši izsauc mentus situācijas noskaidrošanai un par to vēl sanāk huiņas :) Nu visa situācija ir diezgan debīla, par to labāk ir runāt ar juristu, kurš pēc esošajiem faktiem aprēķinās situāciju, bet kā zināms, ar\i juristiem ļoti garšo naudiņa ^_^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...