Jump to content
GIGN Forum

Dirt 2 - Epic And Funny Crashes


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

ir ok, vienīgais nevajag likt krutākos sūdus sākumā un neinteresantākos sūdus beigās. Tas lidojums ar džipu, kur aizķēri otram jumtu bija viennozīmīgi visinteresantākais, bet to tu jau pašā sākumā ieliki :)

sākums bija megainteresants a pēc tam, tā nekas īpašs.

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir daži labi skati nofilmēti, bet man ir problēma. Es ka filmēju ar Fraps, man sāk minimāli lagot. Tā man būtu jau kopā apmēram 10 vismaz rēcīgi momenti un unreal crashes, bet nav jēgas filmēt, ja raustās. Kā var uzlikt, tā lai nekārtos?

Video man patika, bet tiešām, kā Macho teica, pie beig\am vajadzēja atstāt labākos. :)

Turies.

Link to comment
Share on other sites

mm, video labs. daži crashi tur tikai nebija interesanti.

pats spēlēju, patīk spēle. izgāju 70 %

bet tad apnika jo tur, tās debīlās trases.

normālas bija tikai rally, rallycros, trailblazer, vai kā tur.

Link to comment
Share on other sites

Video man patika, bet tiešām, kā Macho teica, pie beig\am vajadzēja atstāt labākos. :)

Turies.

Fraps vajag diez gan lielu page file / virtuālo atmiņu, kā arī HDD ar vismaz 7200rpm. Par CPU nezinu.

Macho; Un kā tad lai piesaista cilvēkus noskatīties video līdz beigām? Sabāžot sākumā garlaicīgo staffu?

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Macho; Un kā tad lai piesaista cilvēkus noskatīties video līdz beigām? Sabāžot sākumā garlaicīgo staffu?

nē, interesanto staffu bāzt pārmaiņus, pašu labāko pietaupot beigām, lai šķiet, ka video ir bijis labāks nekā tas bija :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...