Jump to content
GIGN Forum

Sudraba Skudra


rembo
 Share

Recommended Posts

Bez zemtexta, vienkaarshi... Ja ir negaacijas var saraxtiit, bet nav javertee smile.gif

Tu pats sevi nezheelo, nesaudzee.

Tu atdosi savu dziviibu glabjam citu,

Tu redzi to, kas tev sevii nepatiik,

Un labais tevi vairs nepriecee,

Tikai citaa atrodot sevi,

Tu saproti, cik ljoti tu sevi miili,

Un cik tu esi sev daargs.

Dziive kaada taa ir.

Es dziivoju 50 gadus un esmu redzeejis dziivi, kada taa ir,saapes, nodeviiga, cietsirdiiba, esmu dzirdeejis

visas dieva visvairaak algotaa radiijumabalsis. Esmu bijis zaldaats un vergs. Es esmu redzeejis,

savus biedrus kriitam kaujaas vai mirstot leenam un redzot dziivipeedejos mirklos taadu, kaada taa ir, bet vinja miri izmisumaa, bez slavas,

bez droshsirdiigiem pedeejiem vaardiem... tikai vinju acis, pilnas ar izmisumu, jautaajot, kaadeelj...Es nedomaaju, ka vinji jautaaja,

Kadelj vinji mirst, vai kaadelj vinji jebkad ir dziivojushi. Dziive pati skjiet aarpraatiiga. kursh zina traku dziivi, kas zina kaa ierobezhot

savus sapnjus tas ir aarpraats. Redzeet Veertibas , kaut tur ir tikai meesli. Par daudz izskjiedeets, lai redzeetu dziivi taadu, kaada vinja ir,

nevis tadu kadai tai vajadzeetu buut.

Link to comment
Share on other sites

lol... tu vnk pats nezini...  evil6.gif

shii teksta buutiiba ir taada, ka tu, vinju izlasot, buusi tik sashutis par to, ka es speeju apshaubiit tava paraksta patiesumu, ka tuuliit pat atklaasi man vinja noziimi, la es aizriitos... tiira psihologjija.. wink.gif

shii teksta jeega ir saprast wtf tas taads ir...

aa un jaa! es nepareizi norakstiiju... un kas par to? pff

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

sneik, Kaspars saka, ka tu esi mudaks, un tev nav draugu, iznjemot vinju, un taapeec tu seedi shiet un spamo !

tev ir nedaudz pa KREISI noliekts, sapratiisi.

pinky, kaspars nav tavs draugs.. vinjsh tevi aiz muguras apdirsh...

un es zinu, ka tu arii mani apdirs! vinjsh man visu staasta! tu mirsi jauns!... rolleyes.gif

p.s. kaspars grib savu maasu, un TAS NAV normaali... wink.giflaugh.gif

aa un paldies rembo... vismaz viens izpaliidziigs cilveeks atradies... thumbsup.gif

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...