Jump to content
GIGN Forum

Kur Ir Taisnīgums?


Iljusinka
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tātad, šodien ieejot gign forumā ieraudzīju topiku, kurā lietotājs "Asijs" prasa, vai var nobalsot par vienu bildi. Viss ok, līdz ienāk "Teddy" un edito gan "Asija" linku, gan ieraksta komentāru. Ok, varbūt "Asijs" neizlasīja noteikumus, taču tad man rodas jautājums: Kāpēc sodīts netika lietotājs "GooD`MeN"? Šajā topikā "GooD`MeN" lūdza, lai par viņu nobalso. Neviens neko neprotestēja, pat "Teddy" uzrakstīja, ka "GooD`MeN" links bija nepareizs. Kur ir taisnīgums? Tikai tāpēc, ka "GooD`MeN" šeit ir ilgāk un vairāk pazīstāms netika sodīts?

Edited by Iljusinka
Link to comment
Share on other sites

opāā opāā šis būs labs topiks? asija draudzene mums ir pievienojusies.

bet ja nopietni, tad Asijs gandrīz katrā savā postā izpaužas ar debīlismu, nekonkrētiem jautājumiem un citiem šudiem, turklāt - viņam ir/bija 100% warns. Toties gūdsmens nav īpaši izcēlies ar daunismu gign aprindās. Ok, viņš dzer un stāsta par to visiem, bet viņš to dara atļautās vietās. + jā, Gūds ir ilgadējs gign memberis un ir spējis palīdzēt GIGN komūnai. + aizmirsu piebilst - katrs asija reply nesastāda vairāk par vienu vai diviem teikumiem.

haha, uzminiet ko es tikko atklāju? multi-accountigu :) pie pareiza minējuma tas cilvēks cepumu.

Jautājums ir šāds - kam pieder Iljusinka profils?

Link to comment
Share on other sites

bet ja nopietni, tad Asijs gandrīz katrā savā postā izpaužas ar debīlismu, nekonkrētiem jautājumiem un citiem šudiem, turklāt - viņam ir/bija 100% warns. Toties gūdsmens nav īpaši izcēlies ar daunismu gign aprindās. Ok, viņš dzer un stāsta par to visiem, bet viņš to dara atļautās vietās. + jā, Gūds ir ilgadējs gign memberis un ir spējis palīdzēt GIGN komūnai. + aizmirsu piebilst - katrs asija reply nesastāda vairāk par vienu vai diviem teikumiem.

haha, uzminiet ko es tikko atklāju? multi-accountigu :) pie pareiza minējuma tas cilvēks cepumu.

Jautājums ir šāds - kam pieder Iljusinka profils?

Nu, un?!?! Ja jau viņam bija editoja, tad arī Gūdmenam tā vajadzēja darīt. :) Teddy, .... :)

Link to comment
Share on other sites

Šāda veida topiki mani konkrēti kaitina. Vai tad jums tik grūti saprast to, ka pret visiem neizturas vienādi. Memberi, kas gignā pavadījuši vairākus gadus un ir sakarīgi loģiski var izmantot kādu privilēģiju. Toties tādi čaļi kā Asijs, kas tik tiešām neizceļas ar saviem postiem un ir nowarnots pa 100% vēl kačā kādas pravas.

Katrs jauns members gignā ievēro noteikumus iepazīstas ar gign publiku pierāda to, ka ir sakarīgs tad arī admini pret šādu useri būs pielaidīgāki, bet tādi klauni, kas paši dirš kur grib un ko grib, brīnas par savām wārnam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...