Jump to content
GIGN Forum

Zakuska Pie Alus


cash^
 Share

Recommended Posts

Viss jau nosaukts, izņemot 6. punktu :thumbsup:

Manas mīļākās lietas pie aliņa:

1. Vēl viens aliņš.

2. Gaļas čipsi (tie kuri pirmajā postā bildē) - gan cūkas, gan liellopa (labāk liellopa), bet tā kā es riju daudz, tad šis ir baigi sālītais prieks, jo viņus var rīt bezjēgā. :khehehe:

3. Ķiploku grauzdiņi (vilabāk kādā bārā taisīti)

4. Čipsi.

5. Jau pieminētie riekstiņi ar mistisko čaumalu.

6. Sēmenes (šis gan nav sestais variants, varētu būt kā 4tais, bet pieejams vasarā laukos, kur var normāli spļaudīties) :)

7. Baigi reti kad sanāk un gribās - paštaisīta vobla :)

Kalmāri n' staff negaršo <_<

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Manas mīļākās lietas pie aliņa:

1. Vēl viens aliņš.

2. Gaļas čipsi (tie kuri pirmajā postā bildē) - gan cūkas, gan liellopa (labāk liellopa), bet tā kā es riju daudz, tad šis ir baigi sālītais prieks, jo viņus var rīt bezjēgā. :khehehe:

3. Ķiploku grauzdiņi (vilabāk kādā bārā taisīti)

4. Čipsi.

5. Jau pieminētie riekstiņi ar mistisko čaumalu.

6. Sēmenes (šis gan nav sestais variants, varētu būt kā 4tais, bet pieejams vasarā laukos, kur var normāli spļaudīties) :)

7. Baigi reti kad sanāk un gribās - paštaisīta vobla :)

Kalmāri n' staff negaršo <_<

nu, tu esi riktīgs cūka, visēdājs, būs jāatšauj.

Link to comment
Share on other sites

:D

lol...

Pats laikam neesmu diezko orģināls: uzlieku čipsus (nav nozīmes kādus) uz šķīvja, pārrīveju sieru pāri, ielieku uzsildīties mikrenē vai krāsni (atkarīgs no slinkuma pakāpes) un pēc tam ēdu ar dipii mērci.

Garšīgi

Link to comment
Share on other sites

Pats laikam neesmu diezko orģināls: uzlieku čipsus (nav nozīmes kādus) uz šķīvja, pārrīveju sieru pāri, ielieku uzsildīties mikrenē vai krāsni (atkarīgs no slinkuma pakāpes) un pēc tam ēdu ar dipii mērci.

Garšīgi

:lol:

Nu tas tāds jociņš.. Ceru, ka Gudmenonkulis neabižosies :)

Es vispār parasti neko neuzkožu, vienīgi vasarā, tusējot bulku kaut kur, kur ir galdiņš. Priekšroku viennozīmīgi dodu paštaisītajām ķiplokmaizītēm :wub:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...