Jump to content
GIGN Forum

Samsung Spēles


kept
 Share

Recommended Posts

Hello...

kādam nav kādas nomrālas spēles priekš samsung gt s5230?

Es nedomāju, tās, kuras ir paredzētas uz PILNĪGI visiem telefoniem, bet gan tās, kuras ir domātas tiesi priekš touchscreen telefoniem, mana gaījumā - samsung gt s5230.

Googlee biju..atradu tik to xray scanner..kurš nestrādā.. kā arī kaut kādu Piano, kas bija paredzēts nokijām(tas nebija .jar bet .sis fails.. :/ )

Link to comment
Share on other sites

:DDD::DD vēl kkur spama sadaļā bija par to topiks :DDDDD

nu viņš ir feiks, zinu, palasīju jau (bet ne gign'ā) ...tāpēc gribēju tik novērtēt...cik liels bulšits viņš ir. :)

http://gallery.mobile9.com/c/samsung-s5230...re_2472/1/?st=2

Nezinu, cik tur būs lietojamas.

*.sis ir Symbian platformas aplikācijas. Pārsvarā Nokia, bet ir arī Samsung un Sony Ericsson simbiāņi.

Ook, paldies.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nu jāa, double post..sory, bet...

kādam nav skype priekš šitās trubas?? es no tā saita izmēģināju visus skype..neviens neder, kā arī no skype mājaslapas ievadīju savu nr un man atnāca tā adrese, bet tur mani pasūtīja...so? ja vel kādam ir šitas samsung toco lite jeb gt s5230, padalieties info..jo pagaidam vienīgais secinājums par SAMSUNG gt s5230, ka viņš ir konkrēts (atvainojos) sūds. Reāli..neviena normāla spēle uz viņa neiet, baigā jēga, ka viņam tur ir tas tač skrīns..

aa, un tas iebūvētais browseris arī ir reāls mēsls viņam, nu tik maziņas tās podziņas, jeb linciņi, ka es nez ar ko man tur jābaksta...jo ar normāla, vdusmēra vīrieša tipa pirkstu, tur grūti ir trapīt...karoč, uzskatiet šito par atsauksmi šim telefonam, es labāk būtu palicis pie sava vecā SE w580i

protams, es būtu ļoti priecīgs, ja kāds spētu atspēkot manis acīto un liktu man mainīt manas patreizējās domas par šo telefonu.

paldies.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

hmmm, tas ir tas pats kas ķipa draugiem.lv = frype.om vai arī, tā ir kāda ita programma, kurā ir arī jāiegūst kontakti, kuri lieto to fringu utt utt?

Vai arī, es tur varu iesignoties ar savu skypename un pw un viss notiks?

:D

Skype šeit.

tas ir fail :D

lai arī, neesmu redzējis dzīvē, kā vinš strādā, cik esmu palasījis, tur nekas nav :D

ok, paldies par linku, pačekosu, un pēc tam editošu, vai līdzeja :)

Link to comment
Share on other sites

Vai arī, es tur varu iesignoties ar savu skypename un pw un viss notiks?

[..]

Ar fring ir tā:

1. tu no sakuma reģistrējies fring datubāzē. respektīvi iegūsti lietotāju iekš viņu datubāzes.

2. un tad jau tālāk var ielogoties visos pārējos ar saviem citiem acc. Skype, un tur vēl pilna pakaļā ar citiem unknown čatiem/IM. utt.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku arī izmantot fring ... viss normāli strādās ... par iebūvēto browseri ... linki par mazu ? uzspied divas reizes uz ekrāna un būs tev zoom un visu norm varēsi saspaidīt ... ;)

par spēlēm un tačskrīnu ir tā... ir tikai viens variants ... meklēt ... tajā pašā thepiratebay vari meklēt spēļu pakas jeb arī atkarīgs no tā uz kādas sistēmas tev ir šis telefons var meklēt googlē piem

Link to comment
Share on other sites

Tagad jau iznaakusi stabilaa versija Opera Mobile, kurai ir labs supports uz symbian un win mobile.. Var opera lapaa pamekleet. Pasham man ir abi : gan opera mini 4.2, gan opera mobile 10.

Opera mobile + ir tadi , ka:

Var saglabat parole

Css hover efekti strada

Tai skaita arii javascript

Multi tabbings

-:

Itka daudz ramu rijot, bet uz sava e71 ipashi to nejutu, varbut vajakiem gan.

Vienigais normalais browseris, ko es zinu un ,kas atbalsta flash ir skyfire..

Link to comment
Share on other sites

Neta browsēšanai izmanto Opera Mini, tā ērtāka.

Ne tak :D

Vispār es cerēju, ka vajadzētu būt tākā mazliet vairāk iespējām uz spēlēm un iespējām, nekā manam iepriekšējajam sony e. w580i. un nesastapties ar problēmām, ka, piem, neiet skype..

Pirms es paņēmu šo samsuns, es gribeju ņemt htc touch2, bet, protams, mazcenas tele2 veikalos nez kāpēc viņu neatradu, lai gan tele2 mājaslapā gan bija reklāma. kad jautaju pārdevējiem veikalos, viņiem tā bija pirmā dzirdēšana...tā kā, jā.

paldies par to operu

baigi interesētu tās speles, piem, kur ir bumbiņa un ir jākustina viss telefons un jābīda pa labirintu :D nu tāda tipa spēles, kuras nav uz tiem klčiem, kuriem nav šīs funkcijas tačskrīns un tas..nezinu kā sauc to, kā telefons novērtē kādā pozīcijā viņš atrodas...

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

āāām, es nezinu, ko es gribu teikt :D bet, vai tad samsung gt s5230 ir tas symbian? man šķiet, ka šitas nav symbian un tātad, nestrādā nfdsj.sis faili..nedabrojas vnk..

bet nu ok, ša test uz to.

būs edits...

jā, ko līdz mēģinu atvērt to *.sis failu, izmet - neatbalstīts faila veids

mana šī brīža mega spēle (uzreiz aiz šī teleofna def spēles - "metamie kauliņi" :D :D ), kura man strādā ir pievienota atačā (tik vajag ekstraktēt, pirms met telefonā)

tanchiki.rar

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...