Jump to content
GIGN Forum

Achtung! Super Kontrolēta Smadzeņu Pārņemšana!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Tu lūdzu neraksti kaut ko tādu, kas visiem šķiet garlaicīgs. Tas tiešām nebija interesanti. Tu neizcelies, bet bojā savu karmu, un admini tevi uzlūko kā garlaicīgu apsmieklu, par kuru nesmejās, vienkārši pārlaiž acis tavam postam. Tā tiešām ir. Es zinu, kas ir valdē, un tevi drīz var piemeklēt kārtējā postu krājēja liktenis, puis! Liec aiz auss! Un ir vēl tāds teiciens - nedirs stāvus(ja saprati) bet laikam nesaprati. Nu tā pat kā tam spokam, viņa posti ir bezjēdzīgi.

Man vispār šķiet, ka jums ir kaut kāds čips galvā. Jūs tak nefiltrējat, ko rakstat. Jums nav brīvās gribas! Es šitādu čipsi sev gan negribētu galvā...

edit: lipstiņķi, tev būtu jābūt pagodinātam, ka ar tevi sazinājos. Parasti tādā jūsu frekvencē nerunāju, bet tas jums bija jāzin. Vairs gan jums savu uzmanību neveltīšu.

Es laikam zinu šīs problēmas sākuma SAKNI :khehehe:

P.S - Šodien varēs atsmieties :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

Piedodiet ka nav par tēmu!

BĻAĢ, Moderato, Liztikz, pleasure, Asijs, jums nav apnicis kopēt jau pirms tam uzrakstīto tekstu? Man personīgi besī ārā šitie sekotāji, ciest nevaru lasīt tieši no jums, tekstu, kas ir minimāli pamainīts, bet ar tādu pašu zemtekstu... NERAKSTIET JA NAV KO RAKSTĪT!

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

BĻAĢ, Moderato, Liztikz, pleasure, Asijs, Sas man, jums nav apnicis kopēt jau pirms tam uzrakstīto tekstu? Man personīgi besī ārā šitie sekotāji, ciest nevaru lasīt tieši no jums, tekstu, kas ir minimāli pamainīts, bet ar tādu pašu zemtekstu... NERAKSTIET JA NAV KO RAKSTĪT!

kādēļ lai mēs nerakstam? neraksti tu un :atrodidraudzeni:

Link to comment
Share on other sites

Tu stulbais stulbeni, ja Macho nebūtu pasmējies par šo smailiņu, tad Tu viņu šobrīd nelietotu!

Tu, ej un pabeidz pamatskolu, un tad sāc te smirdēt...

Tev, man šķiet, ka nav pat ne mazākās sajēgas, kā ir būt ar kādu kopā, durik...

Ak jā, Piedod Sas man, ka Tajā listē biju Tevi pievienojis, bet es tevi jaucu ar kādu citu ;)

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Beef, mazāk dzert vajag. Tad būs nauda par ko normālu skaņas karti nopirkt.

Un kāpēc tu lieto XP nevis W7 un IE nevis dajebko citu? (negulēšu kamēr neuzzināšu)

Liztikz uz nedēļu brīvs. Ņehuj bāzt kur nevajag to smailiju.

Vispār baigā dzīves gudrība - ņehuj bāzt kur nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Viss iet labi uz XP. Slinkums pāriet uz Win 7 (kaut gan ir uzinstalēts un otras partīcijas). IE rulē! Skaņas karte - jā protams - tā jau domāju! Tavs mozs jau sen ir izzobēts un to noteikti vispār nemaz nedzridēji brainwave chakarēšanu, tikai šņākoņu, jo tavs prāts ir pieradināts!

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Pieķēru!!! Vainīgais noskaidrots!

www.tvnet.lv Atveru un tās skaņas atkal parādās! Aizveru un pazūd!

Pievienoju .mp3 skaņu failu, lai jūs saprastu, cik klusa, bet rafinēta ir šī smadzeņu zombēšana!

roka_ir.mp3

un reku HTML fails! Gan jau kāds no flashiem ir tas vainīgais! JĀ JĀ! NĀVI TEV, PAVERDZINĀTĀJ trulo PAURU uzrunātāj TVNET! SUUDS MIRSTI!

Beefs

gocha.htm

Link to comment
Share on other sites

Man gan nav tā hujņa laikam, btw, nahuj man fonā visu laiku tā "migliņa" (nu, tā skaņa stulbā) un kā var pastiprināt skaļumu?

edit: aa lol, mosh tas kaadaa reklaamaa ir un adblock noblokjee, ietesteeshu citaa browserii.

edit2: nop, man nekur nav.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...