Jump to content
GIGN Forum

Achtung! Super Kontrolēta Smadzeņu Pārņemšana!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

OMG! Es šausmās drebu no tā, cik nozīmīgu atklājumu esmu izdarījis. Tad ir atvēris manas acis par globālo super-sazvērastīas tīklu un pasaules gals ir neizbēgams! Tas nav dievišķs vēstījums, bet gan enkodēti brainweivi, apslēpti dziļākajos kernel draiver līmeņos, radīti absolūtai cilvēku pakļaušanai.

Es sēdēju klusumā un likās, ka kaut kas ik pa mirklim sīc ausīs, bet sīkoņa bija pārāk īsa un klusa, lai to sadzirdētu, bet.. tagad man ir pierādījumi! JĀ! Man ir pierādījumi un es esmu gatavs tajos dalīties ar jums!

Pirmais pierādījums!

Spektra analīze skaņas ierakstam. Kā redzat, lejā vienīgais source ir stereo mix!

post-2835-1267266303_thumb.jpg

Otrais pierādījums - audio un parādīts attiecīgais gabals pastiprināts par 60dB! (3 reizes!)

takeover.wav

post-2835-1267266373_thumb.jpg

OMG! Es mūku uz laukiem un ierokos alā! Šis ir mans pēdējais posts un sekojošais būs pēdējais mouse click manā mūžā! Varu derēt, ka arī ekrāns tiek spamots ar 25. kadra brainstormingu.. :(

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Bet ja uzliek visam mute tad joprojam tas signals ko mes nevaram dzirdet turpinas?

Ja pareizi sapratu tavus skrinus. Bet pec principa ja ir integreta skanjas karte , vai tad tas signals nav processora darbiba?

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu tavus skrinus. Bet pec principa ja ir integreta skanjas karte , vai tad tas signals nav processora darbiba?

Nu ja stereo mix uzliek mute, tad signals pazud.

Procesora darbiba? Jeah right? Kur tad ta darbiab tagad palika, kad meginu atkartot? Un kape tadi intervali? Un kapec tadas frekvences? Kaut kas tur nav tiirs.. :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

bļin, tā ir kārtējā mazo zaļo sazvērestība ar mērķi iekļūt mūsu smadzenēs un uzrīkot tur pikniku no mūsu trombocītiem un neironiem! Mūsu smadzenes tiks izceptas un mūs padarīs par neko nesaprotošiem marsiešu prezervatīvu fabriku strādniekiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jūs esat mazi burkāni, kuri jau sen ir slepenās pasaules valdības, kura jūs aplaista ar savu ūdeni, gribas ietekmē. Protams, es neesmu izņēmums, bet man ir lielas prāta spējas, līdz ar to man ir izveidojusies sava veida rezistance pret šīm infrasarkano viļņu skaņām, kas zombē cilvēka apziņu.

Protams, es jau sen šo faktu tiku klāstījis gign forumā, bet manī neviens tā arī neieklausījās. Līdz šim. Beefs tikko atklāja manu Ameriku. Iespējams, ka šādai gign jaunās paaudzes auditorijai tas var likties garlaicīgs sūds, un labprāt jums labāk derētu paklausīties kādas sexī slampas vai pumpē mani tā šedevrus.

Nu, principā, ko es par to varu sacīt, ir tas, ka šī zombēšana noteikti ir tendēta augstākam labumam, un no tās nav jābaidās. Tā mēs sekmējam mūsu planētas - rūpnīcas attīstību. Vienīgais drīzumā varētu samainīt vārda "cilvēks" definīciju, bet tā ir tāda parasta mūsdienu darbība, par kuru jau nu sexī slampas fani aizmirsīs pēc nākamās noklausītās zombēšanas dziesmiņas. ALELUJA

Link to comment
Share on other sites

šitais mērķēts uz visiem tiem jaunajiem wapiem, lipstiķiem, un caciņām, nu tiem, kam čips galvā.

Tu lūdzu neraksti kaut ko tādu, kas visiem šķiet garlaicīgs. Tas tiešām nebija interesanti. Tu neizcelies, bet bojā savu karmu, un admini tevi uzlūko kā garlaicīgu apsmieklu, par kuru nesmejās, vienkārši pārlaiž acis tavam postam. Tā tiešām ir. Es zinu, kas ir valdē, un tevi drīz var piemeklēt kārtējā postu krājēja liktenis, puis! Liec aiz auss! Un ir vēl tāds teiciens - nedirs stāvus(ja saprati) bet laikam nesaprati. Nu tā pat kā tam spokam, viņa posti ir bezjēdzīgi.

Man vispār šķiet, ka jums ir kaut kāds čips galvā. Jūs tak nefiltrējat, ko rakstat. Jums nav brīvās gribas! Es šitādu čipsi sev gan negribētu galvā...

edit: lipstiņķi, tev būtu jābūt pagodinātam, ka ar tevi sazinājos. Parasti tādā jūsu frekvencē nerunāju, bet tas jums bija jāzin. Vairs gan jums savu uzmanību neveltīšu.

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

Tu lūdzu neraksti kaut ko tādu, kas visiem šķiet garlaicīgs. Tas tiešām nebija interesanti. Tu neizcelies, bet bojā savu karmu, un admini tevi uzlūko kā garlaicīgu apsmieklu, par kuru nesmejās, vienkārši pārlaiž acis tavam postam. Tā tiešām ir. Es zinu, kas ir valdē, un tevi drīz var piemeklēt kārtējā postu krājēja liktenis, puis! Liec aiz auss! Un ir vēl tāds teiciens - nedirs stāvus(ja saprati) bet laikam nesaprati. Nu tā pat kā tam spokam, viņa posti ir bezjēdzīgi.

Man vispār šķiet, ka jums ir kaut kāds čips galvā. Jūs tak nefiltrējat, ko rakstat. Jums nav brīvās gribas! Es šitādu čipsi sev gan negribētu galvā...

kādā sakarā es esmu tur, tu wannabe karate masta? vnk :atrodidraudzeni:

Edited by Liztikz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...