Jump to content
GIGN Forum

Kaa Iisti Dzheki Cs Mochii!


Jurko
 Share

Recommended Posts

korn kaada tev ir video karte ? man agraak ar 633 celeronu, 128 ram un gforce 2 bij labaaks fps. vispaar tas cl_showfps 1 un net_graph 1 arii bojaa fps. pameegjini pirms speeles konsolee ierakstiit gl_max_size 16 (tipa grafika galiigi suudiiga paliks, toties fps uzlabosies), un veel iesaku nokachaat x3m'a konfigu.

Link to comment
Share on other sites

korn kaada tev ir video karte ? man agraak ar 633 celeronu, 128 ram un gforce 2 bij labaaks fps. vispaar tas cl_showfps 1 un net_graph 1 arii bojaa fps. pameegjini pirms speeles konsolee ierakstiit gl_max_size 16 (tipa grafika galiigi suudiiga paliks, toties fps uzlabosies), un veel iesaku nokachaat x3m'a konfigu.

Droshvien peec taa gl_max_size 16 bilde paliek kaa Tavs avataris laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

nja shis ir labs bet uz ar tadu fps var skilu labi uztrenet es vairak ka gadu cs nospeleju uz 500mhz celkas 192mb ram 4mb video tiesa gan speleju 1.5 tad vel fps lielakais bija 30 bet ka iemeta smoke uzreiz aizleca lidz taviem pieminetajiem 4fps vai 2viem 18.gif) karoc bija jamuk pa gabalu no viniem biggrin.gif

Tad kad visi pargaja uz 1.6 man gribot negribot bija jabeidz spelet cs jo tur vienk fps bija katostrofals 18.gif) Bet tagad kad parsedos uz norm pc baigi labi tik viegli spelet nekas nelago 18.gif)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...