Jump to content
GIGN Forum

Windows Xp - Zils Logs


ry.
 Share

Recommended Posts

Problēma ar Windows Xp instalāciju. Mēģināju uz svaiga PC - linux sākotnējā uzmest XP, bet pie ienstalācijas uzmet Zilo logu. Uzmetu W7, ieienstalēju citu SP 2, bet kad mēģināju būtot, viņš izčeko visus failus, bet atkal uzmetās zilais logs. Kas varētu būt pie vainas? Varētu būt tāda iespēja, ka jaunākie pc neņem pretī vecos OS? Iedomājos pat par licenzētu XP, bet jēga 0, ja nopērkot uzmestu zilo logu.

PC - http://www.1a.lv/datortehnika/portativieda...on_gt2/2103145/

Link to comment
Share on other sites

Uzliku sata mode uz IDE, disku paņēma, bet kopējot failus pāris nepaņem pretī, līdz ar to, pie restarta paradas kartejais zilais logs ar eroru. Pašlaik formatējās 2x mēģināšu. Visādiem gadījumiem jau cepju diskā SP2. Uz vecu vecā pc arī neņēma pāris failus pretī kopējot, kā piemēram driver.cab pie 7% un vēl pāris. Kapēc nez viņš nepārkopē visus failus smuki?

Kopējās faili:

Nepaņem pretī:

driver.cab

winhelp.exe

winhelp.hlp

wininstP.chm

winhlp32.exe

winhttp.dll

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Ko tik eksotisku lieto ikdienā, ka neiet uz w7? Dažādus failus instalācija nav nolasījis arī kad disks bija ierakstīts izmantojot max ātrumu. Drošības pēc rakstot lieku ne vairāk par 16x un tad viss ok. Ir arī kreisi CD lasītāji redzēti, bet tas laikam nebūs šis gadījums.

Link to comment
Share on other sites

Tas būtu pārāk brutāli, gribu vēl pie garantijas tikt, ja nu kas notiek.

2x mēģinājus laikam arī fail, mēģināšu SP2 bāzt virsū.

vincister, nav ideju par tiem failiem, kapēc kopējot neņem pretī?

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Disku vajag rakstīt ar lēnu ātrumu ( man ir bijuši gadījumi kad ātri ierakstot, kkas nav )

Es arī parasti uz 4x rakstu

Pēdējais ko esmu instalējis un gāja bez problēmām bija šis

p.s. - Tiešām kapēc nepārej pie Win7? Es arī vislaik sēdēju uz XP, bet pārgāju uz Win7 un viss ir ok, nav tādu programmu, ko lietotu, kas neiet.

Offtopic: Kāds nezin kapēc uz Win7 nevaru vienmēr ( izdodas ar kādu 5 piegājienu ) minimizēt cs ( nospiežot Alt+Tab vai Windows pogu ) izmetas melns ekrāns. cs rezolūcija 800x600 ekrānam 1440x900. Videne ATI Radeon HD 2400 Pro

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ko tev citi teikuši,bet portatīvajiem mēdz būt tendence kad viņi ar nosprāgušiem ramiem nevar uzinstalēt Windows :)

Tas ir vnk random apstāšanās pie setupa.

Tu vari pamēģināt ar vienu ramu uzinstalēt vai kautkā tā

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...