Jump to content
GIGN Forum

Papa


slc
 Share

Recommended Posts

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: fasty

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: /TacticaL/CorunD

BAN] Iemesls banam: yo, papa

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 1 stundam 10 minutem 12 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

fasty, yo, lama! rolleyes.gif

par shito jau viens topiks bija, dereetu kaadreiz uzmest aci.....

un man jau principaa ir vienalga, ticat vai nee, bet tas ir mans braalis, vinjam ir 11 gadi, un, kaa jau Macho teica, vinjsh nemaak speeleet....

Tad kaada vell peec jaaliek bans?

Link to comment
Share on other sites

un man jau principaa ir vienalga, ticat vai nee, bet tas ir mans braalis, vinjam ir 11 gadi, un, kaa jau Macho teica, vinjsh nemaak speeleet....

Tad kaada vell peec jaaliek bans?

a un hax tad tu dod braalim speeleet? un pie tam braalis taads pro ar chiitiem! un gl! smiliez.de_2428.gifpinciiti tu! vienu briiidi tu speelee kaa pro, tad uztaisi reconnect un speeleet nemaaki, tad akal pro un jau visu zinu, kr4 man jau p.o.x bet atvainoties vai unbanot netaisos

Edited by fasty
Link to comment
Share on other sites

Ble Tevi jau sen vajadzeeja nobanot, malacis, Ashais!

Tu speelee taa kaa taads pidinjsh!

Tas ka tev vai mazajam braalim ir bijis papildus fiichas, tas ir 100%, bet speelee tu vai tas kraans ar vinjaam viltiigi, ka gruuti dabuut 100% pieraadiijumu!

Laikam mazais braalis ir vienreiz uzraavies evil6.gif

Labi ka Ashais dabuuja tiesiibas!!! w00t2.gif

Link to comment
Share on other sites

Courund ilgi skatijos un ja tu saki ka vins nemak spelet tad taja bridi kad es skatijos vins speleja daudz labak par tevi un visiem parejiem taka vinam tomer ir kaukadas paligprogrammas pec manam domam es ar ilgi vinu veroju!

Link to comment
Share on other sites

Macho, here'zz demka O , nezinu kaa pa tiesho linku uzlikt smile.gifunsure.gif nu shitaa karte, 19.20 saakaas - weekly-0509151920-de_inferno.zip

visiem linchotaajiem:

"JUUS ESAT 0"

jurko baigais jurists atradies, kur tad tavi pieraadiijumi? vari paljauties tikai uz savu neobjektiivo spriedumu, kas, kaa zinaams, ir pilniigi nepiedodami prieksh taada kaa tu.... blink.gif

fasty - nu ko tad tu, protams, aizstaaveesi sevi, pats tachu banu liki, es tikai pasaku, ka pats biezhi briinos kaa man bracka speelee, pilniigi nelogjiski, bet citreiz aiziet nereaalaas cuucenes - a ko dariit....

par pidinju miiljotaaju bloodhunter vispaar neizteikshos....

atkaartoshos - uz mana kompa chiiti nestaav, man nav vajadziibas peec taadiem suudiem, es speeleeju prieka peec, lai atpuustos. Un

arii brackam neko taadu neljauju. so stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho, here'zz demka O , nezinu kaa pa tiesho linku uzlikt  nu shitaa karte, 19.20 saakaas - weekly-0509151920-de_inferno.zip

visiem linchotaajiem:

"JUUS ESAT 0"

jurko baigais jurists atradies, kur tad tavi pieraadiijumi? vari paljauties tikai uz savu neobjektiivo spriedumu, kas, kaa zinaams, ir pilniigi nepiedodami prieksh taada kaa tu.... 

fasty - nu ko tad tu, protams, aizstaaveesi sevi, pats tachu banu liki, es tikai pasaku, ka pats biezhi briinos kaa man bracka speelee, pilniigi nelogjiski, bet citreiz aiziet nereaalaas cuucenes - a ko dariit....

par pidinju miiljotaaju bloodhunter vispaar neizteikshos....

atkaartoshos - uz mana kompa chiiti nestaav, man nav vajadziibas peec taadiem suudiem, es speeleeju prieka peec, lai atpuustos. Un

arii brackam neko taadu neljauju. so 

smerdeli kaa es tevi redzeeshu serverii uzreiz banoshu, man vienalga tu esi chiitojis un droshivien veel chiitosi, taa ir kaa slimiiba confused.gif

Link to comment
Share on other sites

smerdeli kaa es tevi redzeeshu serverii uzreiz banoshu, man vienalga tu esi chiitojis un droshivien veel chiitosi, taa ir kaa slimiiba confused.gif

fasty, cik tev gadu? peec gramatikas un bravuuras spriezhot, pamatskolas beigu- vidusskolas saakuma liimenis... vai arii vienkaarshi diagnoze...

varbuut kaads sapraatiigaaks cilveeks paskatiitos demku un man (chiiterim-smerdelim) noraadiitu kur vinjam ir chiiti.... unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

man taa demka un paareejiem arii pie vienas vietas visi zin ka tu esi chiitojis un droshivien veel chiitosi.

shaubos vai visiem ir pie vienas vietas, + neuzskatu, ka vinjsh kaadreiz ir chītojis, vecis normāli spēlē... dry.gif

Edited by niger
Link to comment
Share on other sites

Macho, here'zz demka O , nezinu kaa pa tiesho linku uzlikt? smile.gif? unsure.gif? nu shitaa karte, 19.20 saakaas - weekly-0509151920-de_inferno.zip

Nu tanii inferno neko daudz nevar spriest, maz tur speeleeja(bet nu chiiti nebija). Es personiigi nokachaaju naakosho mapi de_nuke, varu teikt tikai to, ka dzheks labi orienteejas peec skanjaam un ir cs pieredze, chiitu nav.

fasty, peec reason nevar pateikt kaadus chiitus tu domaaji, aimbot, wh vai kas cits. Nenaaktu par ljaunu likt preciizaaku iemeslu, lai demo skatiitaaji zinaatu ko mekleet shajaa demo un buutu jaateeree mazaak laika, tas gadiijumaa(kaa shajaa), ja chiiti nav aciimredzami. Ja bano tos norecoil'istus kam meerkis raustaas uz leju, tad jau pofig kaads iemesls, tur jau uzreiz var redzeet smile.gif

Ja nu gaadiijumaa chiiti bija kaadaa citaa demkaa (teiksim tajaa kur vinjsh tika nobanots), kaads vareetu ielikt linku.

p.s. ja nu kaadam slinkums lasiit tik garu tekstu, kopsavilkums: peec manaam domaam /TacticaL/CorunD chiitu nav.

p.s.s. gignam gadiijumaa nav publiski pieejams banlist, kaa piemeeram shis, lai vareetu redzeet preciizu nobanoshanas laiku ?

Edited by Cold
Link to comment
Share on other sites

pļūtiņ tu dauniskais superstulbeni, aizveries nahuj vienreiz. Tu esi pilnīgs idiots un ņihuja nerubī no tā kurš čīto un kurš ne. Tavas debīlais, infantīliskais viedoklis, kuram nekad nav nekāda pamatojuma man (un visiem citiem) nav nahuj vajadzīgs. Tevi vajadzētu nafig nobanot par neslavas celšanu, cik cilvēki jau tevis un tavas ānusa izmēra mutes dēļ nav cietuši.

cold spriedums derēs. Banu noņemšu. Nākamais kurš slc vai Corund nobanos nepamatoti zaudēs savas ban tiesības. Es atkārtoju: nepamatoti.

idiotu bars dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...