Jump to content
GIGN Forum

Lvhosting - Mesls - Kūts ! ( Atzīšanās ! )


Recommended Posts

Tātad sveiki !

Labi atzīstos bvindli php><php ir mani konti , kāpēc ?

Bvidnli konts nebija un nav donāts nekādām prettiesiskām darbībām , kā arī citu nomelnošanai no šī konta tika izveidots 1 topiks , ar kura palīdzību veicu mazu pētījumu , par aktuālajiem hostingiem un to atsauksmēm. Tā vairāk šis konts netika nekam lietots

php><php Ir mans veci vecais konts ar kuru es sēžu vispārīgi gign.lv.

Savukārt kā jau manījām screana bija nofotogrāfētas 3 bildes

1 php ar ip

2 bvindli ar ip

3 lvhostings ar ip ( Par šo 3 cilvēka personu iepriekš nebija ne jausmas un arī tagad man nav ne mazākās nojausmes kas viņš ir . Iespējams kāds screanus ar kaut kādu programmu ir apstrādājis editējis vai ko citu par to spriest es nevaru ) Bet vienozīmīgi varu pateikt kad lietoju Bites mobīlo internetu, jo citi neta pieslēgumi man patreiz nav pieejami, varbūt ar to ir kāda saistība , vai arī kāds cits izmantoja šo manu ip addresi.

atsaucotis

pārskatiju šo topiku...

1. Vēlētos uzsvērt, ka ctts.lv nav nekāds joomla - tiem,kas tā domā, neko nezin no pašas joomla

2. LVHOSTING nekad nav izteicis nekādu vēlmi "uzhakot" lhc vai kautko tādu. To informāciju Jāni esi laikam ņēmis no neoficiāliem avotiem.

3. Par visiem lvhosting publicētajiem webiem, kuriem ir autortiesības tiks izvirzītas sūdzības par to publicēšanu bez autora atļaujas, kas varēs nopietni kaitēt šo webu publicētājiem.

4. LHC laikam ir liels zobs uz LVHOSTING, ja jau šāda veida provokācijas var veikt.

Lai vai kāds tev būtu tas supports un drošība, tomēr skaidri redzams, ka melo šeit visiem ar skaistiem vārdiem kā

2. Nu šī ziņā man ir atnākusi no vairākiem cilvēkiem ( Jūsu klientiem ) Kuru viņiem ir paziņojis tieši personiski Oskars Jūsu supports , Viss skype čatos ir salgabāts.

3. Uzskatu kad atbildīgai personai šajā gadījumā ir jaatbild, par darbiem , tas iznāk hakeris + arī publicētājs.

4. Lhc nav liels zobs ar bvindli tikai bija aptauja kā jau minēju. Bet savukārt tajā iepriekšējā toppikā iejaucos tamdēļ kad Jūs sākat par manīm nepatiesi runāt un apmelot , gan iekš gign.lv gan arī skype klientiem stāsto vissādus pekstiņus , jau pailgi laiku un šajās 2 dienās vel trakāk sākās viss.

4,1. Manās interesēs arī ir godīga konkurence nevis iejaucot palīg materiālus , ko jūs solāt 2 punktā.

Manas interesēs ir konkurence ar cenām , reklāmām , un kvalitāti , kā arī ar supportiem un pakām ko varam piedāvāt saviem klientiem. Melots nekas netika nevienā manā teiktajā tekstā !.

rya.

Zem proxy savus 2 kontus neesmu slēpis. Un arī netaisos.

Tātad esmu atbildējis uz daudziem jautājumiem un nesaskaņām un vēlos tikai piebilst kad nu gaidīšu uzbrukumu no ctts un arī protams nešaubos kad no kāda cita.

Paldies kad uzklausījāt admini varat likt man warn un slēgt ciet toppiku !

Tākā cerams kad izdosies apturēt šo hakojumus pirms viņi ir nonākuši līdz citiem versus , gamerx , lhc .

Personīgi hakot nekad neesmu mācījies , tikai kodēt mācījos. Tākā paldies par uzmanību.

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

No tava nicka zīmējās divas ip, pēc to screenu iemešanas nočekoju, sākumā nesapratu WTF. bet tad.. es ievēroju tādu lietu kā 83.241.27.208 vietā arī zīmējās 83.241.27.202. Nēesmu nekāds kūdītājs, bet bites internets neizmanto mpe.lv ;) vismaz viņam to nevaidzētu darīt...

Link to comment
Share on other sites

un to saka cilvēks kuram parakstā ir

--------------------

Vēlies ko nopirkt pārdod ? http://www.vs.lv - is back :) ! :) !

Es bieži spēlēju csdm.mpe.lv :) ! un dd2.mpe.lv , kā arī viņiem ir war3.mpe.lv + rope zm.mpe.lv +lm cs.mpe.lv + sales (pub)

edit: ip nomainijās kopš iepriekšējā posta

Link to comment
Share on other sites

--------------------

Vēlies ko nopirkt pārdod ? http://www.vs.lv - is back :) ! :) !

Es bieži spēlēju csdm.mpe.lv :) ! un dd2.mpe.lv , kā arī viņiem ir war3.mpe.lv + rope zm.mpe.lv +lm cs.mpe.lv + sales (pub)

edit: ip nomainijās kopš iepriekšējā posta

Nezinu man ir modēms un vairāk nekā , uzvani bitei uzjautā kāds ir viņu ip !

Link to comment
Share on other sites

AS13194

84.15.0.0/16

213.226.128.0/18

213.252.192.0/18

Nav ne mazākas nosausmes varu tev izsūtī savus ipconfig ierakstus !

Un godīgi sakot atzīstu kad bvilndli ir mans un php><php ir mans konts !

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

1) mani neintresē tavas problēmas - hostingi/haki utt.

2) man nevajag tavus ip configus, man pietiek ar to ko es redzu. photoshops dara brīnumus, mēs visi to labi zinam, man vairāk par 1min nevaidzētu lai apmainītu ciparus. vai viltotu kaut kādu screenu.

3) varēji jau neņemt ārā no paraksta tos tekstus, tik ātri izrāvi ka maz neliekas.

4) savāriji sūdus, tad tagad godīgi stājies tiem pretī, nevis taisi kaut kādu sūdu - taisnojies, tas nebiju es, blablabla.

5) Bitei nav pilnīgi nekāda sakara ar mpe.lv tīklu kur tavas ip vien zīmējās.

Bitei ir pietiekami daudz līdzekļus ieguldijusi 3G tehnikā ar nokiasimens ^^

Link to comment
Share on other sites

2) man nevajag tavus ip configus, man pietiek ar to ko es redzu. photoshops dara brīnumus, mēs visi to labi zinam, man vairāk par 1min nevaidzētu lai apmainītu ciparus. vai viltotu kaut kādu screenu.

3) varēji jau neņemt ārā no paraksta tos tekstus, tik ātri izrāvi ka maz neliekas.

4) savāriji sūdus, tad tagad godīgi stājies tiem pretī, nevis taisi kaut kādu sūdu - taisnojies, tas nebiju es, blablabla.

5) Bitei nav pilnīgi nekāda sakara ar mpe.lv tīklu kur tavas ip vien zīmējās.

Bitei ir pietiekami daudz līdzekļus ieguldijusi 3G tehnikā ar nokiasimens ^^

Man ir pilnīgi pie kājas ko tu te raksti un ko tu te domā !

Pateicu kā ir netu ņemu bite ! Gign konti 2 ! Nekur netinos ! sūdus neesu nekādus sataisījis , atskaitot ar bvindli kontu uztaisot tādu kā aptaujas pētījumu.

Gribi tici Gribi netici man tas ir pie vienas vietas !

Link to comment
Share on other sites

man tak arī pie vienas vietas :) vnk smieklīgi izklausās - Man ir bites internets, kaut vai ip zīmējās mpe.lv ip. + paraksta bija teksts :

--------------------

Vēlies ko nopirkt pārdod ? http://www.vs.lv - is back ! !

Es bieži spēlēju csdm.mpe.lv ! un dd2.mpe.lv , kā arī viņiem ir war3.mpe.lv + rope zm.mpe.lv +lm cs.mpe.lv + sales (pub)

---------------------

kas ātri tika izrauts ārā, tak saņemies :D

Link to comment
Share on other sites

Pateicu kā ir netu ņemu bite ! Gign konti 2 ! Nekur netinos ! sūdus neesu nekādus sataisījis , atskaitot ar bvindli kontu uztaisot tādu kā aptaujas pētījumu.

Gribi tici Gribi netici man tas ir pie vienas vietas !

Beidzot tak te taisnoties. Var jau saprast, ka tos trīs kontus esi veidojis tu. Tak pat pēc rakstīšanas stila var noteikt, ka tas esi tu. Jebal vienkārši!1 :superlol: :superlol:

Ak, jā, lai saprastu

bvindli -

Sveiki biedri !
lvhosting -
lai atvērtu browzeri !
php><php -
Es nezinu man tāda ip stāvēja tajā brīdi no modema !

Baigi līdzīgi izsaukuma zīmes ieliktas, ne? :ermm:

Edited by Dante594
Link to comment
Share on other sites

Kad man bija 13 gadi es taisīju līdzīgus "pētījumus", lai uzzinātu ko kāda meitene par mani domā.

Es saprastu, ja šajā postā tu jautātu tikai par lhc, nevis nodirstu visus konkurentus.

Un vispār fucking aizdomīgi ir tas topiks + pēkšņi publicētas visas hostētās CTTS lapas.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka uztaisiji šo topiku jau vien par tevi neko labu nenorāda, jo skaidrs ir tas, ka tie 3 akonti ir tavi. Screen

nav viltoti (varat prasīt jebkuram gign moderātroram). Atkal tu piemini godīgu konkurenci, bet pēc šiem notikumiem var pateikt, ka neesi godīgs, tāpēc nevajag šeit ūdeņus liet. Es tiešām ceru, ka cilvēki sapratīs kas šeit mums ir godīgs un kas nē.... Šim topikam nav jēgas, jo tie ir meli. + kur tad ir kāds apmelojums par tevi?

Kur tad Mēs tevi apmelojam? Ar taviem klientiem vispār neviens nekontaktējas (atšķirībā no tavām iepriekšējām darbībām)

Paldies kad uzklausījāt admini varat likt man warn un slēgt ciet toppiku !

Tākā cerams kad izdosies apturēt šo hakojumus pirms viņi ir nonākuši līdz citiem versus , gamerx , lhc .

Personīgi hakot nekad neesmu mācījies , tikai kodēt mācījos. Tākā paldies par uzmanību.

Mēs nekādā gadījumā netaisamies neko tādu darīt, jo uzskatam to par lieku laika tērēšanu. Mūsu uzdevums tagad ir savest sevi kārībā un sākt no sevis nevis kautkādu citu hostingu "uzhakošanas". Un kāds sakars vispār gamerx :D

Vēl man ļoti interesanti liekas, ka lvhostings šeit neiejaucās... Proxy nestrādā?

Link to comment
Share on other sites

nav viltoti (varat prasīt jebkuram gign moderātroram). Atkal tu piemini godīgu konkurenci, bet pēc šiem notikumiem var pateikt, ka neesi godīgs, tāpēc nevajag šeit ūdeņus liet. Es tiešām ceru, ka cilvēki sapratīs kas šeit mums ir godīgs un kas nē.... Šim topikam nav jēgas, jo tie ir meli. + kur tad ir kāds apmelojums par tevi?

Kur tad Mēs tevi apmelojam? Ar taviem klientiem vispār neviens nekontaktējas (atšķirībā no tavām iepriekšējām darbībām)

Mēs nekādā gadījumā netaisamies neko tādu darīt, jo uzskatam to par lieku laika tērēšanu. Mūsu uzdevums tagad ir savest sevi kārībā un sākt no sevis nevis kautkādu citu hostingu "uzhakošanas". Un kāds sakars vispār gamerx :D

Vēl man ļoti interesanti liekas, ka lvhostings šeit neiejaucās... Proxy nestrādā?

Proxy nelietoju un jā man ir 2 konti tikai 2 un viss , un par konkurenci nu spried pats kā vēlies ;) !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...