Jump to content
GIGN Forum

Par Emci


eziic
 Share

Recommended Posts

Tak var banot ar to xcheck sakritību, bet ir jāpieļauj arī iespēja uz nepatiesu banu. Šis noteikti bija tāds, to apgalvoja visi izņemot dareku.

1) nobanoja nepadomājot

2) viņam nedaudz sakāpa galva un atteicās pieņemt to.. ka ir kļudijies

3) viņš neklausijās pieredzējušos gign memberos. es tak droši varēju pateikt, banu noņēmu. ja nobanosi velreiz, unbanošu.. its da same shit

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tātad, ko es domāju ar to savu iepriekšējo postu.

konkrēti šajā gadījumā, nebija vairs ko domāt brīdī, kad redzēja, ka niks ir emcis - es cs nespēlēju ilgāk kā 2 gadus, bet es tādu spēlētāju atceros, spēlēja ar saviem wolfbrotheriem ļoti normāli un viņam (ja viņš kaut ko saka) nav pamata neticēt un viņš ir daudz par daudz uzticams, lai viņam varētu piepisties, ka pirms 300 dienām kāds ar viņa niku ir banots.

es saprotu, ja ienāk kaut kāds t0rm3nt3r, kas čīto, tad tiek nobanots, pēc 10min ienāk p0s31d0n un tu ar xcheck iečeko ka tas ir tas pats t0rm3nt3r kas pirms 3 min banots, tad tur jautājumu nav. Vai arī ja čalis vienkārši ip nomaina.

taču nedrīkst bez pamata vienkārši tāpat banot. Šajā gadījumā es nevienu iemeslu (izņemto xcheck, kas neder kā iemesls) neredzēju.

Link to comment
Share on other sites

Bet tu tā arī neatbildēji uz konkrēto jautājumu, kurš adminiem tik ļoti interesē. Šeit neiet runa par gadījumu, kuru tu piminēji kā piemēru(nocitēju) tas ir tikai pašsaprotams, ka tādi ir jābano, bet mums interesē vai drīkst banot čaļus, ja viņi ir norāvuši banu pirms nedēļas vai mēneša, vai diviem. Kaut vai tas pats howlers, pavisam vienkārši, viņu banot var vai nevar.(viņš tika nobanots, manliekas, pirms vairākiem gadiem). Un atceros, cik daudz laika un pacietības tika uz viņa patērēts.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

aizmirsu šajā sadaļā ieskatīties

tātad.

Nu kā, howler un nelly gadījums manuprāt ir vienkāršs - ja tev (vai kādam citam adminam viņi nepatīk) - bano. Reāli visi zina, ka viņi ir banoti, ir topiki kur tas ir apspriests, viss ir skaidrs, ja viņi raksta sūdzību ir lielisks iemesls, kāpēc viņiem ir bans. (par howler īstenībā neatceros, atceros tikai nelly, bet ja vajag tad gan jau ka attiecīgo topiku var atrast).

A tā citādi - labāk nebanot nekā banot, it īpaši ja spēlētājs nečīto. Tikai šādos atsevišķos gadījumos, kad tiešām admini daudz laika bija tērējuši, lai uzkostu kaut kādu malaci, nevajag vēlreiz viņu pētīt no jauna tikai tāpēc, ka viņš IP izdomāja nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...