Jump to content
GIGN Forum

Par Jaunajiem Serveriishiem.


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Man ir savas domas par foruma un vispar gigna adminiem...

Jus visus, kas nemak kautko, kas prasa kautko uzskatat par stulbenjiem, kas neka nejeedz un neka nemaak, bet padomājat pashi kad 1 reiz sākat ar cs serveriem nodarboties, jus visu perfekti zinājāt? Uzreiz "tinkss" un galvaa bija?

Domāju ka nē. Un ja jums vienkārsi ir apnicis atbildēt tiem kas neko nemāk, tad ko lai saka, kam tad taads forums vajadzigs...

Link to comment
Share on other sites

pirmaam kaartaam - par gandriiz visu ir sarakstiiti manuaalji (esmu redzeejis pat kreesla taisiishanas manuaali). tos lasot, tu arii saac k-ko saprast

otraam kaartaam

Labākais servers COUNTER-STRIKE:KOJAS

IP 192.168.3.56:27015

par shito es iereecu (par ip pamataa )

Link to comment
Share on other sites

Man ir savas domas par foruma un vispar gigna adminiem...

Jus visus, kas nemak kautko, kas prasa kautko uzskatat par stulbenjiem, kas neka nejeedz un neka nemaak, bet padomājat pashi kad 1 reiz sākat ar cs serveriem nodarboties, jus visu perfekti zinājāt? Uzreiz "tinkss" un galvaa bija?

Domāju ka nē. Un ja jums vienkārsi ir apnicis atbildēt tiem kas neko nemāk, tad ko lai saka, kam tad taads forums vajadzigs...

Es domāju ka viņi bija vairāki un DAUDZ gudrāk nekā visi šitie pārējie! Un pat vēlos domāt ka viņi izmantoja www.google.lv? smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

100 procentīgi atblastu Jurko tekstu, jo vakar pats uztaisīju serveri ar jaunāko amxmodx smile.gif un visas atbildes atradu te ar meklētāja palīdzību. Ja atbilde nebija tieši te vai arī es vienkārši neatradu, tad links uz atbildi te gan bija smile.gif. Brīžiem radās nepārvarama vēlme te ierakstīt, lai paslinkotu un kāds man te iedrukātu atbildi, bet sapratu, ka:

  • es taču nedrīkstu taisīt topiku šajā sadaļā happy.gif;
  • ātrāk atbildi atradīšu pats, nekā gaidīšu nezināmo.
EDITED:

Brīžiem radās nepārvarama vēlme te ierakstīt ...

Tā padomāju, ka tā vēlme tomēr bija pārvarama smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

tie fucking home serveri6i ir parodija! newienam laikam nedalec, ja serveris, tad serveris smiliez.de_2428.gif baz uz saviem mega "krutajiem" PC ar super "atrajiem" netiem cs serverus. ja gribi justies kruts, tad naw obligati serveris jataisa, iemacies labak bikses par galvu uzvilkt!

Edited by myst
Link to comment
Share on other sites

NU ja tas vis bija ismelohi bet nu kads varetu palidzet uztasit CS serveri + AMXX + botus man lati vajag man bija labs serveris bet nu maitanojuka un tagad es atkal saku taisit un man baigi gribas ar BOtiem ludzu palidziet man !!!! cool2.gif

fire iesauc serveri vairakus tadus ka tu un tew bus serveris ar botiem! smiliez.de_1437.gifsmiliez.de_1437.gifsmiliez.de_1437.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir savas domas par foruma un vispar gigna adminiem...

Jus visus, kas nemak kautko, kas prasa kautko uzskatat par stulbenjiem, kas neka nejeedz un neka nemaak, bet padomājat pashi kad 1 reiz sākat ar cs serveriem nodarboties, jus visu perfekti zinājāt? Uzreiz "tinkss" un galvaa bija?

Domāju ka nē. Un ja jums vienkārsi ir apnicis atbildēt tiem kas neko nemāk, tad ko lai saka, kam tad taads forums vajadzigs...

taadaa gadiijumaa tu nepareizi domaa!! laugh.gif es taisiju savu serveri un no saakuma jau pats sapratu kaa un kur viss jaadara ar to amxmodx nekur paliidziibu nemekleeju cool2.gifcool2.gifcool2.gifcool2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja jau ir uztaisiita pilna pamaaciiba gan LV gan ENG, servera uztaisiisanai nevajadzeetu sagaadaat gruutiibas. Visus pluginus arii var dabuut vienaa adresee www.amxmodx.org Tur ir pastaastiits kaa katru pielikt. Tikai viena lieta. Tur vis ir english vai german. Vaig tikai biki padomaat, paeksperimenteet, un kautkas ir arii jaazin. Nevis kaa kautkas neiet uzreiz 4inksteet pec paliidziibas. IR JAADOMAAA!!!!! Kaa arii cilveeka labaakais draugs google.lv smile.gif Karo4e turat rajonu laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...