Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Izlasi 21 lapaspusi no EJ BIS 3.3 threada ja tik ļoti interesē.

Man nav ne vajadzības pēc kāda atzinības, esot par viņa autoritāti, ne vēlmes meklēt quotes un linkus uz postiem.

Jūties brīvs novilkt rawr un pierādīt, ka es un visa EJ retardinu komūna kļūdās.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

OI Bļīīīiīn, galīgi piemirsies par wow bija >< Ar visu tf2, bad company 2, un vēl to ka atgriezos vienā ārzemju komūnā kura balstās uz "freelancer" spēles moda, aizmirsu wowu spēlēt! ><

Laiks jau beidzies, laikam jāņem pa jaunam!

Link to comment
Share on other sites

Ahhhhhhhhhgrrrrr :pizdiblee: , aizgāju uz Utgarde Keep, viss OK! Pirmos 3 bosus atvācām, 2x mainijās grupa, bet turpinājām..kklastboss, pirmo reizi novācām viņu OKEY! tad viņš respawn nu kļuva 2x spēcīgāks, un wtf? Palika kādis 8k dzīvības viņam, un pa vienam mūs ātri atvāca, vienkārši no achievement, no quest, no nothing, tagad achievement dēļ jāiet vēlreiz šī mokošā agonija..kūūl :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kad viņš rezzojas, visiem jāslēpjas aiz kollonām, lai tas tipa sprādziens jums netrāpa. Ja trāpa, tad jums uz atlikušo fightu ir smirdīgs debuffs, kas nu galīgi nepalīdz. :)

Link to comment
Share on other sites

Paliec sveika, sociālā dzīve.

Iesaku paprasit gm, vai šads niks ir atļauts, jo man mageam bija firefker un viņam lika nomainīt niku :D Jo tipa lasot niku ar jebkāda veida burtiem, izrunā nevar būt faki or smth :D

Link to comment
Share on other sites

Ieteikt gluži neko nevar, katram savs favorīts.

Laikam būs tad hunters jāturpina kačāt. Biju dabūjis jau 7 lvl un nevarēju izlemt, vai ir vērts kačāt. Tāpēc arī jautāju. Un mags atkrīt, jo nevēlos neko no humaniem vairs levelot :D

Link to comment
Share on other sites

Man vairāk patīk tas quote no Blizzcon 2009.

Jo tā gan ir tīrākā patiesība, Ret palas ir tik bieži drāzti, ka tagad katrs retardins nerfus uztver kā kaut ko personīgu. :lol:

Kad iznāca 3.1, jeb Ulduar, pirms vēl pat bija iznākucis pēdējais patch, bija zināmi tikai drupačas faktu no PTR failiem, ElitistJerk Ret Paladinu forumā bija iepostoti pāris REIZES (neatceros cik tieši, toreiz vēl Ret Palu threadā Mods iepostoja, lai mazliet nomierināmies. :lol: ) vairāk posti nekā visos pārējos kopā.

p.s. EJ forums, btw, nav nekādi saistīts ar officiālo wow forumu. Tur lielākoties apspriež theorycrafting. Cik dps būs, ja lietošu x cimdus un x buff, cik dps būs, ja lietošu y cimdus un x buff, cik dps būs, ja lietošu z cimdus un y buff, etc.

Link to comment
Share on other sites

acis krīt ārā... 9 pagrabus šodien iztankoju. :lol:

Man patīk tā fīča, ka var nopirkt pa emblēmām itemus un 2h laikā atgriezt atpakaļ. Nopērku pa frost emblēmām tanking apmetni, iztankoju un samainu atpakaļ pret emblēmām. Pat pa repairu nav jāmaksā XD

joprojām nevaru izdomāt, kuru no ranged dīps klasēm lai rolloju... paspēlējos uz ptr gan ar hunteru, gan warlocku. Itkā hunters patīk labāk, bet ar warlocku var priecāties par smukākiem cipariem + vel vispārējais spellu bling bling efekts ir krutāks. It sevišķi jau Incinerate <3

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...