Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

nebija nekāda vaina paladinam( nē, pats nespēlēju ar paladinu) nevajadzēja nemaz nerfot es domāju.

Patīkams ir Mangle buffs ferālajiem. Tagad kaķim atvieglota dzīve ja raidā nav lācis vai arms warriors.

Bladestorming warriors can be disarmed :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Taisu vēl vienu paladinu citā realmā, ir tomēr forši šad un tad nosprāgt. Un tad tāds izbrīns - dīvaini gan, 80.lvl nesprāgstu nost... :D Nav vispār nekādu ability sākumā normālu ar ko plēst damage, tikai consecration 20. vai 22.līmenī dabūju. Līdz tam tikai ar ieroci un judgmentiem

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

:D

Max Cargo, KRUTIE mining lвzeri, viens niecоgs, niecоgs afterburner, pulkstens nosit 15:00 un aiziet uz KRUTAJВM sistзmвm vвkt фres. Un tik skraidоt uz staciju un atpakaп, uz staciju un atpakaп, kamзr kaut kвds Hulk II 90x вtrвk mыsu dвrgos materiвlus savвc!

Pietrыkst tas viss. Es jau uzinstalзju vienu dienu te Eve, bet tв arо nepiesubbojos. Nav laika divвm igrвm, baigi liekas, ka, kad pienвks eksвmeni un vasara, bыs jвmet miers WoWam un jвpaspзlз casual Eve. Jвtiek lоdz pirmajam Hulk tipa kuмim vismaz. :lol:

p.s. - jancho, Retardiniem pirmie leveli ir elle, jв. Kad dabыsi Crusader Strike un Divine Storm, jutоsies kв dievs. :)

Link to comment
Share on other sites

KRUTIE mining lвzeri, viens niecоgs, niecоgs afterburner, pulkstens nosit 15:00 un aiziet uz KRUTAJВM sistзmвm vвkt фres. Un tik skraidоt uz staciju un atpakaп, uz staciju un atpakaп, kamзr kaut kвds Hulk II 90x вtrвk mыsu dвrgos materiвlus savвc!

Pietrыkst tas viss. Es jau uzinstalзju vienu dienu te Eve, bet tв arо nepiesubbojos. Nav laika divвm igrвm, baigi liekas, ka, kad pienвks eksвmeni un vasara, bыs jвmet miers WoWam un jвpaspзlз casual Eve. Jвtiek lоdz pirmajam Hulk tipa kuмim vismaz. :lol:

p.s. - jancho, Retardiniem pirmie leveli ir elle, jв. Kad dabыsi Crusader Strike un Divine Storm, jutоsies kв dievs. :)

Nu noюзloju, ka jau no sвkta gala negвju, kв ar iepriekрзjo paladinu, only Prot tree. Bija reвli оzо un diezgan вtri uzleveloties caur instancзm. Ja hоleri vзl bija ar dual spec, un varзja pвrspecoties, lai pakvestotu nedaudz, tad tankam vienmзr ir instant Dungeon gatavs. :D

BTW, vai vзl kвds sajыt vilрanos ar warlocku tiekot lоdz 80.lvl? Instanиu grupa jвgaida vismaz 20minыtes, tв, ka nekвds вtrais fвrming nesanвk. Gear sux, bet priekр geara ar GS 4.5k vienmзr esmu bijis viens no top3 DPS pat raidos, kuros vairвki 5k+ gs иari piedalвs.

also, kв tas nвkas, ka vakar vienв un tai pat instancз 2 daювdi DK, viens ar 5.1k GS overall uztaisоja 2.6k DPS (nebija tanks), otrs ar 4.8k, vзsi izplзsa visai instancei cauri ar 3.5k DPS

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Vakar pieliku punktu un nomainiju speku no ret uz holy (ir najs, tikai škrobe ka tik daudz golds aizgāja ;D), jo ret dps ziņā ir totāla huiņa un viņu ir tik daudz ka nevienam viņus vairs nevajag, maybe tikai dēļ replanishment un crit debufa + arenā uz 2,8k ar ret necerēt, ret vs dispel/spellsteal = epic lose.

Link to comment
Share on other sites

Man vienīgjam nešancē addoni ? ;D

Nu, bieži gadās tādi, kuri tikai spiež vienu pogu un ar citu ēd, lai gan lielākais gs, bet citi spiež 2-3 pogas reizē lai tikai dps būtu topā.

Un labak neizmantot recount, tikai nervus bojā :D

Link to comment
Share on other sites

Character Screen nospiežiet uz "Addons" pogas un tad "Load Out-of-Date Addons".

Katru reizi, ka ir patch, ir tādas huiņas. Visi addoni neiet un pat uzspiežot Load outofdate addons daži var nestrādāt. Tad jādodas uz wowinterface.com vai curse.com un jāskatās vai ir jau ieliktas updeitotas versijas addoniem, kas atkal strādās smuki.

Patchi woweriem vienmēr ļoti patīk. nāt. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Vairāk, gan izskatījās tam pirmajam pēc SUCK, nekā slack, bet ok. :D

BTW, šodien kārtējo reizi pārliecinājos, ka ar Hunteriem nav jēgas runāt un spēlēt vienā grupā. 4 reizes random dungeonos ar 23-25.lvl Paladinu iegāju, visos protams pa hunteram, kā likts. Pilnīgi visi dauņi,

1) nez kāpēc domā, ka ir tanks, skrien visiem pa priekšu, negaida hīlerim manu un dirš uz visiem, nahuj visi nehīlo, un kāpēc viņš vienīgais visu dara? Rezultātā - šis pēdējais pēc damage done un most deaths....

2) totāls iesācējs, šauj ar autoshoot tikai un savu petu aizsūta virsū, viss.. Nulle reakcija uz citu pamācībām(ne manām, man riebjas hunter chars un nav pašam). Pēdējais pēc damage done un gandrīz healeris apdzina ar holy nova...

3) pidars kaut kāds, nīdo uz pilnīgi visu gear kas dropo, pat uz to, kuru nevar lietot vēl(mail piemēram), dēļ ahūna krutās Blizzard sistēmas, ka viņus nemūžam nevar izkikot, tā arī nācās visiem nīdot līdzi, bet nu reāli zajebala, ka hanters visus spell casteru aitemus vāc, rogue daggerus bez statiem un tanku Mail...

4) 1.variants + 3., + vēl iedomājies, ka ir ahūnais PRO. Viņam redzieties esot 80.lvl warlock, viņš visu zinot, lai klausot viņu(tipo viņam vienīgajam meini būtu). Kā sāka mācīt, kā pareizi tankot, kā ar magu pareizi jāspēlē, kāpēc Rougs netaisa AOE...

Vienvārdsakot pēc šīs dienas atcerējos, kā mocījos levelojot iepriekšējo paladinu ar hantardiem un esmu nolēmis vairs VISPĀR nemūžam nespēlēt vienā grupā Hunteru. Hunter - tā ir diagnoze, nevis klase...

Ja iepriekš domāju, ka 1 no 100 hunteriem ir normāls, sāku šaubīties, vai viņi pat tik bieži gadās...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

...un visi krievi ir urlas, visas blondīnes ir dumas.

generalizations ftw!

Pāris dienas atpakaļ tankoju AN heroic. Tur bija viens foršs 5.8k gs locks, kurš nebeidza darīt visādas stulbības un lamāties uz mani. Es jau pašā sākumā pateicu, lai ļauj man saclusterot mobus pirms sāk ņjūkot. Neesmu vel paspējis iečārdžot, kad warlocks jau sāk mētāties ar visādiem degošiem brīnumiem. Protams, mobi aiziet kur nu kurais un mans relatīvi mazais tanking skillz(kautgan biju tankojis AN kādas ~5 reizes toč un vienmēr viss bija ok) neļāva man savākt atpakaļ visus mobus. wipe. Vispār wotlk laikā dps ir pilnīgi izlaidies. Reti kad redzu, kad kāds man palīdz apklusināt/atvilkt ar deathgripu kādu kasteri @ FoS/HoR. CC abilitiji vispār praktiski netiek pielietoti @ dungeons :/

ediite:

+ vel šodien kokdruīds(tas gan bija fresh 80 ar quest zaļajiem) mani hīloja tikai tad, kad es to paluudzu party čatā. Es iečārdžoju, savācu diezgan lielu baru un čalis mani nehīlo. Nokrītos līdz kādiem ~45%, biju spiests popot visus cd un bļaustīties pa party čatu un tā uz kādiem 2-3 pulliem. Pēctam viņš pazuda.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

generalizations ftw!

Pāris dienas atpakaļ tankoju AN heroic. Tur bija viens foršs 5.8k gs locks, kurš nebeidza darīt visādas stulbības un lamāties uz mani. Es jau pašā sākumā pateicu, lai ļauj man saclusterot mobus pirms sāk ņjūkot. Neesmu vel paspējis iečārdžot, kad warlocks jau sāk mētāties ar visādiem degošiem brīnumiem. Protams, mobi aiziet kur nu kurais un mans relatīvi mazais tanking skillz(kautgan biju tankojis AN kādas ~5 reizes toč un vienmēr viss bija ok) neļāva man savākt atpakaļ visus mobus. wipe. Vispār wotlk laikā dps ir pilnīgi izlaidies. Reti kad redzu, kad kāds man palīdz apklusināt/atvilkt ar deathgripu kādu kasteri @ FoS/HoR. CC abilitiji vispār praktiski netiek pielietoti @ dungeons :/

Šitos gadījumus arī zinu, bet šoreiz runāju par NE 80.lvl čariem, tomēr 80.lvl huntardu idioti kaut kā paretojas, vai nu quito WoW, vai arī kaut ko tomēr nedaudz iemācās.

Pašam arī tankojot besī, es esmu tanks, lūtoju mobus, jo katrs mobs tomēr ir savi 10-20silver, nekrāsi sīkumus, pie gold netiksi. Kas tikmēr notiek? protams mags ar 5300GS plēš uz priekšu un pullo mobus... Šitie storiji ir entie, kad visādi ICC "pro" sadomājušies, ka var HC uz solo iziet spēlē, kā totāli dauņi...

Vēl ir stāsts, kā es 3 dienas pēc kārtas nevaru jau izpildīt vieglu achievementu HC Utgarde Pinnacle, kur vajag, lai pirmais boss ar zobenu nogalina vienu Scourge Hulk. Protams Hunters x2 un 1x DK, nelasa čatu un vienkārši nuko nost to Hulku...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

O ka man besī tas blizzard kikošanas figņa. Uzliekam voti uz kick, jo spēlētajs afk jau kādas 15minūtes sākoties dungeonam un tad viņa vietā ienāk rouges un saka tipa, ka jūs mani nevarat izkikot un es visu ninja lootošu, bet viņš ienāca party tikai tad, kad mēs jau bijām pie priekšpēdejā bosa un to smirdīgo stratholme velreiz iet negribas, tapēc visi needojam, lai viņam netiek :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...