Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

:D

da reāla hujņa tas vote kick tagad ir, pilnīgi bezjēdzīgs, cīņas laikā nevar kickot, tik pat labi kickojamais vēsi pa vienam mobam vislaik var pullot, lai tik viņu neizkiko... Un nahuj 15 minūtes kopš sākuma nevar izkikot. Man vispār zajebis hīleri iemet grupā, šis vienkārši pasaka, ka Mani nehīlošot, jo man tikai 30k HP(kad nesen 2 dienas iepriekš biju nodingojis), wtf? Cik tad ir requirements priekš HC 40k? un Dirsā bļe visus trash mobus nositām līdz pirmajam bosam bez hīlera, un tas suka nav izkikojams... Rezultātā nācās pamest grupu un dabūt 15 minūšu debufu, ka nevaru joinot random HC...

Link to comment
Share on other sites

nekad nebūs kompromiss.

Viss ko jūs sakāt ir stulbi, jā.

Bet ja nebūtu limita tam kickam, kickotu bez apstājas visus. Jaunie 80ie vispār tiktu tiranizētu nonstopā.

Anyway, esam 9/12 heroic 25man. :) diezgan normāli iet patiesībā. Šonedēļ, vakar un šodien, pavadījām divas stundas uz viena bosa un pārējos praktiski one-shottojām. :)

Pēdējās trīs hard modes gan ir dirsā grūtas, tās drošvien pēc kāda moš mēneša pievarēsim.

Link to comment
Share on other sites

Viss ko jūs sakāt ir stulbi, jā.

Bet ja nebūtu limita tam kickam, kickotu bez apstājas visus. Jaunie 80ie vispār tiktu tiranizētu nonstopā.

Anyway, esam 9/12 heroic 25man. :) diezgan normāli iet patiesībā. Šonedēļ, vakar un šodien, pavadījām divas stundas uz viena bosa un pārējos praktiski one-shottojām. :)

Pēdējās trīs hard modes gan ir dirsā grūtas, tās drošvien pēc kāda moš mēneša pievarēsim.

Bet viņi netika tiranizēti, es pats paspēju nodingot pie vecajiem noteikumiem ar 2 čariem, mani nevienā instancē neizmeta, ne ar warlocku, ne ar paladinu, ar warlocku gan nebija īsti par ko, ar visu savu 2500 GS taisīju normālu DPS par ko neviens nevarēja sūdzēties, bet manu paladinu vēsi varēja kickot, nodingojot 80.lvl varēju nez kāpēc jau uzreiz iet HC, lai gan GS bija 2.3k un citi kas nupat nodingojuši dabūja fārmot vēl Normal 80 instances. Un tāpat es taisīju ar 1 handed wep un shieldu, kā DPS 800DPS, mani nekickoja, viņiem vienkārši instances sākumā atvainojos, ka viņiem nākas mani būstot, bet man reāli ātri vajag gear uzlabot, lai varu atkal tankot. (man bija dual spec ar retri, bet nebija NEKĀ priekš retri DPS, pilnīgi viss priekš tanking). Nezinu, bet mani saprata un nekickoja, lai arī tā bija tikai viena diena kurā kādus padsmit danžus izgāju, ne reizi netiku izkikots!!!! Tas, ka iesācējus kicko tātad ir absolūts mīts! Kicko dauņus, kas nesaprot ko dara!

Link to comment
Share on other sites

vai vēl kādam pēc pēdējā patch ir problēmas ieiet serverī - loading screen apstājas pie 100% un nekas nenotiek, jārestartē WoWs. Šitā 50% gadījumu, kad jātransportējas pa Northrend, vai arī kādā dungeon/raidā jāiet iekšā. + NPC lago, vienreiz uzspiežot nekas nenotiek, nospiež otru reizi uzreiz piedāvā savus labumus.

Link to comment
Share on other sites

Šodien mūsu gildei bija events. 1lvl maratons.

Karo4i jauzstaisa 1. Taurs.

Jaskrien līdz TB --> Jātrod viens spēletājs un japadejo un tad no TB ar kājām līdz OG. --> arī jaatrod un japadejo un tad no Ogrimmaras līdz Silithus pie meeting stone jaatrod spēlētajs un jaiedod /kiss un uzvarētajs dabū 10k gold :D

Es protams nolohojos un domāju ar spoka veidolu nomirsu pie ogrimmaras un aizskriesu līdz thousend needle un kad piegāju pie eņģeļa lai atdzimtu, mani atsvieda atpakaļ uz OG... :D Tads fail.

5bbdszu64a6lxpognk6e.jpg

Bijam 18 dalībnieki

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

:D Tads fail.

ja būtu relog uztaisījis, kad biji Silithusā, pirms atdzimšanas, būtu atdzimis tur, nevis Orgrimaar. :)

Kas man te prasīja boostu, sorry, piektdien sanāca atlaist un visa sestdiena aizgāja ceļā uz V-pili un atpakaļ.

Šovakar reids, nezinu kā būs ar laiku boostiem.

p.s. - droši lieciet skrīnus ar prikoliem, interesantām lietām/skatiem/bugiem, quotēēēm.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...