Jump to content
GIGN Forum

Acer Aspire 5738zg Xtreme Hd


Traffic
 Share

Recommended Posts

;/

nu, tas, ko raksta info par baterijām ne vienmēr atbilst īsti patiesībai ;)

hm, apkārt paskatījos, kādam nav ne jausmas vai Acer Aspire 5738zg Xtreme Hd ir tas pats, kas parastais Acer Aspire 5738zg ? es te skatos, ka it kā ir dažādas specifikācijas šitiem brīnumiem, bet parastais 5783zg ar it kā tādu pašu specifikāciju (vismaz man tā liekas, moš ko garām palaidu) ir taisni tāds pats, kā tas ekstrēmais variants, vai arī tiešām tam ekstrēmajām nāk vēl ekstrēmākas fīčas klāt :unsure:

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Nu pēc savas pieredzes neiesaku acer, jo pats tagad lietoju nedaudz sliktāku par šo aceru un ir problēmas ar ventilāciju, kompis pārkarst un izslēdzas, tādēļ tagad nācās pasūtīt cooling padu. Cik dzirdējis esmu, tādas problēmas ir bijušas daudziem, bet nu ko zini, varbūt šis brīnums būs izņēmums!

Link to comment
Share on other sites

;)

hm, apkārt paskatījos, kādam nav ne jausmas vai Acer Aspire 5738zg Xtreme Hd ir tas pats, kas parastais Acer Aspire 5738zg ? es te skatos, ka it kā ir dažādas specifikācijas šitiem brīnumiem, bet parastais 5783zg ar it kā tādu pašu specifikāciju (vismaz man tā liekas, moš ko garām palaidu) ir taisni tāds pats, kā tas ekstrēmais variants, vai arī tiešām tam ekstrēmajām nāk vēl ekstrēmākas fīčas klāt :unsure:

Nu cik es salīdzināju, tad vienam modelim rams ir 2gb, citam 320gb cietais, vai abi kopā. Dateksā piemēram nāk jau ar win 7 ieinstalētu. Un nevajag aizmirst, ka šim līdzi nāk soma, kas gan it kā nosaukumu nemainītu, bet tā pat pa velti nav ;)

Paldies par atsauksmēm ;)

laptops pasūtīts :)

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā citiem modeļiem, bet manējam, noskrūvējot vienu vāku apakšā, kak raz var tikt klāt ventilatoram. To ar putekļu sūcēju un otiņu iztīru. Vāks gan ir paredzēts, lai tiktu klāt RAM un vēl kaut kam. Nesen skatījos viena HP kompja manuāli, tam vajadzēja ņemt nost klavieri un hz ko vēl. Karoč baigā jāšanās.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...