Jump to content
GIGN Forum

Krekli & Stuff.


entw
 Share

Recommended Posts

Apnika nēsāt parastu apģērbu kas tika nopirkts veikalā, ar draugu tagad vēlamies kaut ko uzdrukāt/kaut kur nopirkt, kreklus vai džemperus ar kaut kādiem stilīgiem logo/simboliem/tekstiem (latviešu, krievu vai angļu valodās), ir kādi labi ieteikumi ko, lai uzdrukātu, vai arī kur uzreiz nopirkt ar gatavu. Stilāā. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

kada paradiisies kads krapalis maka ir doma melnu kreklu ar zeltitu uzrakstu

Prieksa : Im Street Dream ( man vnk patik tas krekls no jeezy cover ^^) un vel ir doma ar savu cs niku ar kuru jau bombaaju labu laiku un ta man ari dzive jau ir sava veida iesauka jo sencis mani ari beizi par Muhamedu sauka :D

Link to comment
Share on other sites

Bāc, tā arī nevaru neko atrast ko sirds kāro, jau ap 70% no visiem guugles pieejamajiem ārzemju internetveikaliem esmu izskatījis un nekā :(

Tad savādāk uzdošu jautājumu, kur jūs iepērkaties runājot par drēbēm, nu kādos veikalos. Es pieņemsim Elkorā (džemperis/krekli/botas), un Lee Cooperā (džinsi/krekli), klāsts ir diezgan mazs, un tāds vecmodīgs stils, jāuzzin kaut kādu labu drēbju veikalu Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

hz, neatceros kur tieši, bet es redzēju pāris kreklus ar foršiem uzrakstiem. vai nu seppala, vai lindex, a mby arī newyorkerā. nu vapšem 2 veikalos redzējus tādus ar foršiem uzrakstiem. vienīgais, tādi drošvien nebūs tev vienīgajam.

a veikals viskrutākais, imo, ir newyorkers. reserved arī nav slikts, bet tur nav priekš manis tik daudz. vienīgais džinsi tur ir forši un lielā izvēlē. botas tikai no ebaya/ārzemju veikaliem. Latvijā, bļe, visas botas, kuras ir veikalos, ir vienādas un nereāli uzcenotas. A aja interesē krutas jakas, Aprangā ir šis tas interesants. pats es tur sev paķēru īstu ādas jaku tikai pa sotaku, kgan tas bija jau rudenī, bet nu tur ir foršas jakas. ;]

ah ye, vari arī ebayā paskatīties mby kādus kreklus, hz, varbūt ir.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

:(

Tad savādāk uzdošu jautājumu, kur jūs iepērkaties runājot par drēbēm, nu kādos veikalos. Es pieņemsim Elkorā (džemperis/krekli/botas), un Lee Cooperā (džinsi/krekli), klāsts ir diezgan mazs, un tāds vecmodīgs stils, jāuzzin kaut kādu labu drēbju veikalu Rīgā.

Aizej ALFĀ vai kaut kur citur uz tādiem veikaliem, kā - Pull&Bear un Zara. Domāju Tu šāda veida stilu meklē. ;)

edit; kkādā bezsakarā, pamestā topikā, vienos naktī.. abi reizē, vienu un to pašu. :lol:

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...