Jump to content
GIGN Forum

Xbox 360


Ducatii
 Share

Recommended Posts

Domāju pirkt xbox 360, bet ir dažas lietas ko gribētu uzzināt

1) Ar ko atšķiras xbox 360 no xbox 360 elite?

2) Kā tur ir ar ekrāna izmēriem? Ja es viņi pieslēgšu pie milzīga televīzora, man spēle būs pa pilnu ekrānu?

3) Kā viņu var pieslēgt pie interneta? Vienkārši interneta vads jāpiesprauž pie xbox, vai tur kaut kāds speciāls kabelis jāvelk?

4) Kā izpaužās/ko nozīmē atkodēts xbox?

Varbūt kāds var atbildēt uz mūžigo jautājumu? Kas labāks xbox 360 vai PS3?

Link to comment
Share on other sites

1. Elitei ir lielāks HD un līdz nāk HDTV kabelis , kas nenāk līdz parastajai 60GB konsolei. Tas maksā pie 30LS. ( bet ir iespēja iegādāties ''nelegālo''tb,.''pirātisko'' kabeli )

2. Ja tev tas būs full HD vai HD Ready , izšķirtspēja būs lieliska. Pats sēžu uz 40 collu LED samsunga :) Bilde brīnišķīga.

3.Pieslēgt ar parasto neta vadu. ( Ir iespēja piepirkt WiFi uztvērēju , kas stiprinās pie USB )

4. Ar atkodētu var spelet neorginalas speles , ar neatkodetu japerk speles pa +/- 40LS.

5. Xbox :lalala:

Palasi Te :thumbsup:

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

Spēles nemaksā 40ls.

Maksimums 30ls. Pērkot no rokām pat lētāk.

Un nevar pateikt vai PS3, vai 360 ir labāks. Visu izšķir tava spēļu gaume. Vienai sistēmai savi exclusive geimi, otrai citi.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Jaunas spēles maksā pie 40LS , jā - protams , ka no rokām pirkt ir lētāk.

Man pašam ir atkodēta konsole, spēlēju caur live arī jauno COD un nav nekādu problēmu. Bano tos , kas lec iekšā ar nepārbaudīties firmeweriem.

Lai nebūtu pārpratumu , jau tieši 1 gadu esmu live klients. :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Peerkot orgjinaalaas speeles, vairaak papildinaajumus, var dabuut speleem!!! Taa ir milziiga atshkjiriiba!!! Pirms nedeeljas nopirku "Forza Motor Sports 3", orgjinaalo, pa 60 angljuu maarcinjaam. Nenozheloju, ka peerku orgjinaalas speeles!!! xbox pultiim ir milziigs pluss ar pogaam, tas ka ir gaazes un bremzes pedaalju simultaators uz pults, taa vareetu teikt...

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Paldies par info :thumbsup:

Būtu forši ja tagad jūs varētu ieteikt kādas foršas spēli, kuras var spēlēt pie vienas kansoles 1vs1 (katrs ar savu pulti), ideāli ja ekrāns nebūtu sadalīts uz pusēm. Esmu gandrīz pārliecināts ka pirkšu Fight Night Round 4, kā tur ir ar spēlēšanu 1vs1?

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...