Jump to content
GIGN Forum

Win7 + Cs = Milzīgs Ms Un Pings


Zorg`s
 Share

Recommended Posts

Tātad kā jau izlasījāt virsrakstā uzinstalēju win7 uz sava vecā datora. Pirms tam bija win XP un pings bija ideāls. Tātad esmu izmeklējies visu googli, bet kaut kā bez panākumiem.

cash^ dotais risinājums derēja, bet tikai uz divām dienām. Šodien ieeju CS - atkal tā pati problēma - pings 200+, nenormāli lagi. Ieeju regeditā, apskatos, viss stāv kā stāvējis 00xFFFFFFFF. Kāds varētu lūdzu ieteikt kādu risinājumu? :(

Link to comment
Share on other sites

Tev tas pats kas man , kad iedzinu win7 cs pings bija 150 -200!

RISINĀJUMS ; Risinājums ir vadīt atpakaļ windows xp vai vista, cita risinājuma nezinu ! :(

P.S - Google visu parmeklēju kad biju iedzinis win7. NEKAA

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Legāls Win, legāls cs, esmu izmēģinājies visādas figņas, ne sūda nepalīdz.

M$ teica, lai gaidot Valves apdeitus. Viņi [Valve] it kā pie tā strādājot.

Vēlāk jāpamēģina gign cs instalāciju. Stīmā mūždien kaut kadi sūdi gadās.

Link to comment
Share on other sites

M$ teica, lai gaidot Valves apdeitus. Viņi [Valve] it kā pie tā strādājot.

Vēlāk jāpamēģina gign cs instalāciju. Stīmā mūždien kaut kadi sūdi gadās.

Man arī legāls win, bet cs man ir saglabājies kautkāds vecais liekas, ka pat 47 protokols un pačts arī. Viss iet kā smērēts.

Ar pingu arī bija/ir problēmas, bet ne tik lielas. Pie netvork settingiem paskatieties pie incomming connections un tur uzlieciet, lai pārbauda csu. Vēl ar firewall var būt problēmas, jo win7 daudzas lietas bloķē. Man piemēram nevar zoli draugos uzspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Ā un ar paldies, ka palīdzēji, būtu pārāk daudz prasīts, bet vēsu prātu pārskaitīti 5Ls uz manu swedbankas kontu būtu tieši laikā ^_^

Neko nedeva! :(

Uz settingiem - OpenGL

EDIT: Ok, nebiju iedomājies ieet citos serveros. Tātad, nezinu kāda velna pēc, bet visos citos serveros (izņemot gign) viss man iet ideāli. Ieeju jebkurā gign serverī, visos pings 200+, choke 100 un ms milzīgs. Wtf? :o

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Nu pamēģini vēl šitos savadīt konsolē

cl_smoothtime 0

cl_updaterate 25

cl_cmdrate 105

rate 20000

ex_interp 0

Bet, nu tas pingu diez ko daudz mainīt nevarētu + fakts, ka tev lago tikai gignā... Ā, un gignā tev lago visos serveros, vai tikai pubā or anyway 1 no visiem? Tad iespējams problēmas ir kkur citur...

Edits: A Tev i divkodolu procesors? Un, ja ir, tad ir uzlikts tas dualcore optimization tūlis ?

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...