Jump to content
GIGN Forum

Too Far


Pinky
 Share

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu, jaa, Bans, manupraat, buutu, jaanonjem. It, kaa, jau, funny laugh.gif , bet ,ja, tas, buutu, man, tad, es, taa, negribeetu...

Bet, nu, labi, tas, nav, man.

Man, savas, probleemas sad.gif

Vaards, " Pljuuutinjsh " , roxz tease.gif

P.,S., Blje, kur, palicis, smailijs, ar, aatro, galvas, kratiishanu??? Ir, tikai, shitas - smiliez.de_29.gif

Aaaaa, btw, Pinky, atcereejos, tavu, teikto - par, Pub.

Blje, man, tevis, nav, zheel, ranting.gif

Ja, jau, Pub, tad, Pub. evilmad.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Nu, jaa, Bans, manupraat, buutu, jaanonjem. It, kaa, jau, funny laugh.gif , bet ,ja, tas, buutu, man, tad, es, taa, negribeetu...

Bet, nu, labi, tas, nav, man.

Man, savas, probleemas sad.gif

Vaards, " Pljuuutinjsh " , roxz tease.gif

P.,S., Blje, kur, palicis, smailijs, ar, aatro, galvas, kratiishanu??? Ir, tikai, shitas - smiliez.de_29.gif

Aaaaa, btw, Pinky, atcereejos, tavu, teikto - par, Pub.

Blje, man, tevis, nav, zheel, ranting.gif

Ja, jau, Pub, tad, Pub. evilmad.gif

Kaa ar gramatiku ? 4.gif

Link to comment
Share on other sites

ja kaads te ir pidinjsh, tad tas ir pljuutinjsh, un, ja kaadam vajadzeetu iet satikties, tad pljuutinjam ar vinja diku... Aaa, es aizmirsu, vinjsh to nevar, jo diemzheel ir gruuti satikties ar kaadu, ko var ieraudziit tikai ar palielinaamaa stikla paliidziibu

ljoooti originaals texts violent1.gif kautko taadu muusdienaas par nozheelu sanaak dzirdeet no katra otraa chetrpacmitgadiiga jauniesha dry.gif

Link to comment
Share on other sites

ljoooti originaals texts violent1.gif kautko taadu muusdienaas par nozheelu sanaak dzirdeet no katra otraa chetrpacmitgadiiga jauniesha dry.gif

un ko tagad dariisim?

bet katraa zinjaa, ja tu shito dzirdi no katra otraa chetrpadsmitgadiigaa jauniesha, tad jaasaak domaat, ka ar tevi kaukas nav kaartiibaa, ja tev tik daudzi kauko taadu saka sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ai, ecsta, kad tevi redzeeshu serverii, sraz kikoshu !

es tevi vnk ciest nevaru, tu serverii uzvedies kaa totaals urla, un taads arii esi !

vat du juu miin ? iz dis tuu emberazzzzing 4 juuu ? oooor zis iz gettin personaaal ? ( or anal =))) )

Link to comment
Share on other sites

un ko tagad dariisim?

bet katraa zinjaa, ja tu shito dzirdi no katra otraa chetrpadsmitgadiigaa jauniesha, tad jaasaak domaat, ka ar tevi kaukas nav kaartiibaa, ja tev tik daudzi kauko taadu saka sad.gif

tas bij vairak domats par tavu vardu krajumu.. un taviem uzbrauciniem kas ir pirmas klases limeni.. pats tu tads/a ej drst utt...

Edited by BloodHunter
Link to comment
Share on other sites

pļūtiņ, tev ar izskatās, nekad nav bijusi ne kaut kāda domāšana, ne humora izjūta.

Un pie tam

tas bij vairak domats par tavu vardu krajumu.. un taviem uzbrauciniem kas ir pirmas klases limeni.. pats tu tads/a ej drst utt...

šis ir daudz debīlāks par jebkuru pirmklasnieka līmeni, jo peins nekad nav teicis "pats tāds". Tāpat arī - "pats tāds" un "ej drst" nav klasificējami kā vienādi uzbraucieni, kaut vai tikai tāpēc ka "ej dirst" nav nekāds uzbrauciens.

tu esi tāds idiots smile.gif dīvaini kā tu pats neredzi ka esi uzrakstījis kaut ko ultra stulbu happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...