Jump to content
GIGN Forum

Seksualitāte Reklāmās


BaskuSeperatists
 Share

Recommended Posts

dude. tev tur nevajag anketu aizpildītājus uzliec randomā vīriešu vecumus un visiem ieliec pirmajos 4os jā un pēdējā nē, jo reti kurš džeks atbildēs citādāk :) (varbūt kāds sadirsīs par ceturto, bet nu tie tāpat būs klaji meli).

ar sievietēm varētu būt citādāk :)

Link to comment
Share on other sites

Principa jautājums. Man ir sava mīlestība, tādēļ es nepievēršu uzmanību nekam citam. Runājot par seksuāla rakstura reklāmām, filmām, dažkārt es pat novēršu prom acu skatienu, jo man tas liekas daļēji nepieņemami un es to uzskatu par normālu lietu. Iespējams, ka asociatīvi tas man atsaucas ar kaut kādiem zema IQ stereotipiem, proti, sex, krutie autiņi, ballītes un tādā garā ļautiņi, kā dēļ es esmu tāds kāds esmu, bet nu, kā jau teicu...

Link to comment
Share on other sites

Jūtu līdzi (nopietni). Manuprāt, nav nekā nosodāma faktā, ja tu skaties televizoru, ka tu vari aplūkot tāpat vien kaut kādas pusplikas beibes, kas baigi cenšas kaut ko reklamēt. Prosta pamielot acis un viss.

Tas, ka tev ir sava lielā mīla nenozīmē, ka tu vasarā pa pludmali staigāsi ar acīm ciet, ne?

Kas attiecas uz seksuāla rakstura filmām, tad tās vispār vislabāk ir skatīties divatā ar meiteni :)

Link to comment
Share on other sites

Ļoti labi saprotu Pikaso un neredzu tur neko apbrīnas vērtu. Es nesaprotu, kāpēc man būtu ar acīm jāpavada katra garāmejošā meitene/sieviete, ja es vienkārši nejūtu pēc tā vajadzību - man tiešām pietiek tikai ar savu meiteni. Manis pēc pārējās var kaut vai plikas man apkārt dancot.

Link to comment
Share on other sites

Atbildēju godīgi un pievienojos pikaso, tikai man uz visiem bija nē, es reti skatos tv un arī, kad skatos, tad līdz ko ekrānā parādās reklāmas es pārslēdzu kanālu, pat seksīga sieviete reklāmā nepiesaista uzmanību, piesaistā smieklīga rakstura reklāmas, bet reklāmas kā tādas mani neiespaido nopirkt konkrēto produktu. Tas man neliekas nekas aizskarošs, ir kam tas patīk, ir kam nepatīk, mana gadijumā tas ir vienaldzīgs faktors.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka tev ir sava lielā mīla nenozīmē, ka tu vasarā pa pludmali staigāsi ar acīm ciet, ne?

Kas attiecas uz seksuāla rakstura filmām, tad tās vispār vislabāk ir skatīties divatā ar meiteni :)

Pēc Tavas filozofijas - sieviete ir tāds kā apbrīnas objekts uz kā pamielot acis. Protams, nekā slikta tur nav un tas ir tikai dabiski, bet es centos pateikt, ka tas viss neaprobežojas ar ārējo skaistumu un acu pamielošanu vien. Es uz sievieti neskatos kā uz iekāres objektu, bet gan kā uz personu, kas var būt kas vairāk kā tikai iekāres objekts (lasīt "...būt tas, kas vēlies būt..."). Ar to es centos pateikt, ka katrs lietas uztver savādāk un mēs visi esam dažādi, lai neteiktu vairāk.

Un... Nē, vecīt, es pludmalē nestaigāju ar aizvērtām acīm. :) Es aplūkoju visu, ko vēlos aplūkot un reizēm pie sevis vienkārši nodomāju: "Skaisti!" un pasmaidu, bet tas arī ir galvenokārt viss, ko es daru. Iztēloties kaut ko vairāk savā prātā, tas ir diezgan slimi un smadzenēm kaitējoši. Tas neattiecas uz savstarpējo kontaktu ar cilvēkiem, jo mēs šobrīd galvenokārt runājam par aplūkošanu.

Link to comment
Share on other sites

nope! Pat ja no jums kādam tur tā ir, kā cucinjsh rakstīja "manis pēc kaut plikas riņķī dejo", tad tas nav uz ilgu laiku :)

ar to protams es negribu teikt, ka ķipa jums jūsu meitene apniks, bet vienkārši reāli padomājot. Ja tev dejos riņķī plika meitene nu nebūs tā ka tu vienkārši iesi tālāk, tu PASKATĪSIES :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...