Jump to content
GIGN Forum

Blog Update!


conrad
 Share

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu esi tāds ūberlūzeris, ka kur nu būt vēl lielākam ūberlūzerim. Baigais prieks visus ačīvmentus savākt kaut kādā ačīvmentu serverī, DRAUSMĪGI interesanti.

Apdeits ir jestrs, žēl tik, ka es pie spēlēšanas tikšu tikai svētdien :)

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk, ka visi tagad grib pa 1-3. dienām dabūt visus atklājumus un tikai spelē nonstopā ar demo/soldier. Es, labāk lenām pildīšu, varbūt uzslēgšos uz vienu achivmentu dienā pēc paris nedēļām, kad beigsies šis, jo visiem būs jau ieroči un viņiem būs garlaicīgi, bet man gan būs interesanti spēlēt orsmthlkethat.

Link to comment
Share on other sites

Jep, neesu vēl ieguvis par demo 1. milestonu un solija 2. milestonu ieročus. Demo sticky bomb launcheris nepatīk(nevar uztaisīt normālu "rocket jump" iespējams, ka var, bet man tomēr nesanāca :), ar parasto diezko vieglāk kādu atvākt, solija taure ir diezgan noderīga, bet ne tik, kā pats shootguns.

Link to comment
Share on other sites

Runā tā it kā pats būtu jau baigi iemanījies viņu lietot.

Reāli katrs 2 vai 3 jumps sanāk. Tas ir tikai laika jautājums lai sanāktu pilnībā.

Pēc 3-4 dienām gan jau mācēšu.

Ja kāds nesaprot, kā lekt tad apskataties

no 43 sekundes.
Link to comment
Share on other sites

tas shield ir labs tikai taapeec ka tagad visi speele ar soldier un demo- pyro tos ar shield taapat aatri vien nodedzina un lialaakaa dalja paaareejo klashu vinjus var vienkaarshi atshaut.... protams itkaa dabuuju 23 galvas nocirstas, bet nu ja pretii naak vieni soldiere tad kapeec ne.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...