Jump to content
GIGN Forum

Jāāāā, Bļe!


Jurko
 Share

Recommended Posts

Sodien vinneeju pirmo tiesas praavu (skaidraak sakot- apmierinaaja manu blakussuudziibu), blje. devil.gif

Bija pilniigs bezceris, bet es tomeer izliidu caur adatas aci. XD.gif

Tagad gaidu lietas turpinaajumu. fist.gif

Tagad vinji zinaas kaa ir, ka dirshaas ar Juri Juugu Juristu ranting.gif

Varat apsveikt mani. coffee1.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif

eu, tad jau jākož! Ko saki par piektdienu?

Nope. Var pa nedeeljas vidu (kaut vai sodien). Bet piektdien es braucu uz Ceesiim. Var sodien braukt pie manis. Muciic bija Turcijaa un nopirka baigi labo uudenspiipi naughty.gif

Taa kaa vinja un siikais nav maajaas, tad varam kost pie manis shodien vai riit. Vai arii es braucu pie jums thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ja es noshaushu 3 klasesbiedrus kas man nepatiik un uzkraasoshu uz skolas sienu MultiKill!!!! tad tu mani izpestiisi no cietuma ? happy.gif

Ble no kaada veel cietuma? Ja Tu naaksi pie manis (kam ir 100% uzvaras tiesas praavaas), tad cietumaa Tu nemaz nenonaaksi!!! thumbsup.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Nope. Var pa nedeeljas vidu (kaut vai sodien). Bet piektdien es braucu uz Ceesiim. Var sodien braukt pie manis. Muciic bija Turcijaa un nopirka baigi labo uudenspiipi naughty.gif

Taa kaa vinja un siikais nav maajaas, tad varam kost pie manis shodien vai riit. Vai arii es braucu pie jums thumbsup.gif

jāpaštuko.

Link to comment
Share on other sites

ejot ara meta kadu maisinju un kad esi pie detektora parmet nejaushi pari happy.gif

esmu dzirdeejis (nezinu vai taa ir, pats neesmu meegjinaajis XD.gif ), ka tie detektori vispaar uztver tikai apmeeram kautkur no celja augstuma, t.i. tu vari itkaa nomest zemee un aizspert pa zemi aaraa un detektors neko neuzraadiis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

da tados drebjus veikalo ir visapr viegli es vienemr apeju vina apkart un shis nepikst biggrin.gif

kleptomaans ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...