Jump to content
GIGN Forum

Mūžam Neatbildētie Jautājumi.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Šodien braucu mājās un neviļus iedomājos par tādu lietu kā jautājumi, uz kuriem nekad nava bijis laika meklēt atbildi.

Es domāju, ka katram tādi ir, bet vienkārši nava bijis svarīgi uzzināt atbildes līdz galam.

Teiksim es aizdomājos par tādu lietu kā pirkstu "krakšķināšanu". Daudzi saka, ja krakšķināsi pirkstus, tad vecumdienās rokas trīcēs. Bāc tāds jautājums, vienkārši uz 1 milionu. Nekad tā arī neesmu uzzinājis īsto atbildi.

A jā, velviens - pīles šķauda?

Gribētu zināt arī citu jautājumus.? :slap:

Edit:?

Karoče uzdodam jautājumus, varbūt kāds zinās atbildi. Ja būs atbilde - ielikšu posta kodu blakus jautājumam.

Oki, laikam pāris noteikumi vajadzīgi.

- Tātad atbilde ieskaitās, ja ir konkrēti atbildēts, nevis tikai tā uz "tjap ļap", tobiš - Ja jautājums ir - kā veido personas kodu, tad atbilde ir sekojoša - izmanto tādus un tādus parametrus, vai arī links uz info.

- Jautājumi no mājas darbiem un ect. šitiem netiek ieskaitīti.

- Izvēlējos pirmo loģiskāko atbildi uz jautājumu, ja redzat, ka atbilde ir nepareiza, droši labojat.

- Nekādas reliģijas, mistikas.

- Noteikumi var tikt papildināti.

Jautājumi uz kuriem meklējam atbildes:

  • Pirkstu krakšķināšana - Nak3D Atbilde1(Hyperboy) Atbilde2(cash)
  • Vai pīles šķauda? - Nak3D
  • Pēc kāda principa veido otro personas kods daļu? - Jimbuga Atbilde(macho)
  • Vai zivis guļ ar acīm ciet? - l1nk1n?Atbilde(cash)
  • No kurienes iegūst finansējumu tādi raidijumi kā "Dullais 10; Koru Kari utt."? - Garso alus?Atbilde(Hyperboy)
  • Kur iegādāties organisko pulverveida krāsu? - Zorg
  • Iedomājies tu paliec ar ļoti smuku meiteni vienīgie cilvēki uz pasaules. Uzreiz rodas vairāki jautājumi - vai jūs ražosiet bērnus un mēģināsiet turpināt cilvēku rasi zinot, ka jūsu bērniem vajadzēs kopoties savā starpā vai jums ar viņiem? - macho
  • Vai tev izdosies viņu pierunāt(čiksu no iepriekšējā jautājuma) sniegt tev orālo seksu? - macho
  • Kas izgudroja pirmo datoru, kā radās internetu un kurš izdomāja video spēles? -cSpoks Atbilde(Nak3D)
  • Jo vairāk siers, jo vairāk caurumu tajā, jo vairāk caurumu, jo mazāk siers. Tad sanak tā, ka jo vairāk siers, jo mazāk siers? - Bijach Atbilde(min0rity)
  • Tele2 TV reklāmā par varoņiem ir redzama Rīga 2024. gadā, kapēc visi(ne tikai varoņi, bet iedzīvotāji un nobijies sīkais) runā angliski? - Bijach
  • Kas radās pirmā, vista vai ola? - quickaim Atbilde(min0rity)
  • Kas radās pirmais, krēsls vai doma? - quickaim Atbilde(min0rity)
  • No kā sastāv cilvēka acs un vai tā ir ēdama? - Sas^man Atbilde(Hyperboy)
  • Kapēc, govis katru dienu dod pienu? - Skam^ Atbilde(Nak3D)
  • Kāpēc mēs no alkoholiskiem dzērieniem apreibstam? - Skam^ Atbilde(cash)
  • Ko nosauca pirmo - granātu vai granātābolu? - knds Atbilde(Jimbuga)
  • Ja "melnā kastīte" ko ievieto lidmašīnās var pārdzīvot visas katastrofas, tad kāpēc tie pāķi nepacenšas un neuztaisa lidmašīnas korpusu tikpat izturīgu? - Svax Atbilde(Hyperboy)
  • Vai ir sinonīms vārdam "sinonīms"? - Svax Atbilde(cash)
  • Kāds ir tumsas ātrums? - GEAR Atbilde1(cash) Atbilde2(min0rity)
  • Kapēc piloti kamikadzes valkā ķiveres? - GEAR Atbilde(cash)
  • Kapēc daži cilvēki laimīgi saka: "gulēju kā zīdanis",ja zīdaiņi ceļās ik pēc 2h - GEAR Atbilde(cash)
  • Kāpēc lidmašīnu melnās kastes ir sarkanas? - Heinz Atbilde(cash)
  • Kāds ir vislielākais skaitlis? - GEAR Atbilde(bon1facijs*)
  • Kā radās pirmās valodas un kā tās sadalījās, kāds bija tas faktors, kas nosaka kā valoda mainīsies un vai no tās veidosies citas valodas? - Fake^ Atbilde(vbyuer)
  • Pēc lielā sprādziena teorijas , kas bija pirms sprādziena un kas to radīja? Ja teiksiet, ka nebija nekas , jo laiks pats par sevi nepastāvēja tad labāk neatbildam, jo laiks ir notikumu secība un pirms ātoma sprādziena nebija notiku secības, bet tad kā īsti viņš radās? - Fake^ Atbilde(vbyuer)
  • Kā varētu izskaidrot uguni? - Fake^ Atbilde(vbyuer)
  • Laiks ir cilvēka radīta lieta? - lil nigga* Atbilde(min0rity)
  • Kāpēc cilvēks domā par sāpēm tikai tad, kad kaut kas sāp un aizmirst uzreiz par tām, kad tās pazūd? - quickaim
  • Kapēc cilvēks radījis vīrusus, kas nogalina? - l1nk1n
  • Kur ir tā robeža starp normāla auguma cilvēkiem un punduriem? Cik īsam jābūt cilvēkam lai viņu varētu nosaukt par punduri un galu galā, kurš tad ir pasaulē garākais punduris? - Svax Atbilde(snoopfrog)
  • Kāpēc cilvēki(-ce) ļoti bieži nemācās no savām kļūdām? - traktorists^
  • Kapēc priekšmeti kuri tiek saslapināti kļūst tumšāki? - GEAR Atbilde(cash)
  • Kapēc pva līme no iekšas nepielīp klāt, bet notek apakšā dibenā? - GEAR Atbilde(cash)
  • Kapēc krakšķ žoklis? - LAVRx Atbilde(mader)
  • Kāpēc Anglijā satiksmes kustība ir pretēja - piem. Latvijai? - bon1facijs Atbilde(raprock)
  • Kāpēc radās putni? - macho Atbilde1(min0rity) Atbilde2(Nak3D) Atbilde3(vbyuer)
  • Uz kurieni iet cilvēce (ikviens no mums un visi mēs kopā)? - spalva Atbilde(macho)
  • Kapēc saule nesadeg? - kaza4ok
  • Kapēc pirms kādas satraucošas ziņas paziņošanas, bieži vien kāds saka: "Aizturi elpu!" - kaza4ok
  • Ja jau saule ir vakumā, tad kā tā var degt? - mader Atbilde(mersy)
  • Kādēļ urinējot dažreiz tek dzeltenīgs urīns, bet dažreiz vienk bezkrāsains, caurspīdīgs? - Feik Atbilde1(Gludeklis) Atbilde2(entW)
  • Vai pelēm garšo siers? - figaro
Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JimBugA, it's a fokin secret! Vienu laiku netā bija atrodams algoritms, bet, šķiet, viņš ir mainīts. Bija sakars ar dzimšanas gadu, vietu un kaut ko vēl. Hmm, nespēju uz sitiena uzrakstīt nevienu jautājumu, bet zinu, ka man tādu ir daudz. Btw esmu pārliecināts, ka šis topiks beigsies ar ticības kariem un eksistenciālu jautājumu apspriešanu (as usual).

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nespēju uz sitiena uzrakstīt nevienu jautājumu, bet zinu, ka man tādu ir daudz.

Btw esmu pārliecināts, ka šis topiks beigsies ar ticības kariem un eksistenciālu jautājumu apspriešanu (as usual).

Tā jau man likās, ka tas ir sekrets. Palikšu nezinādams

Link to comment
Share on other sites

Lol es pat domāju mēs varētu veidot datubāzi ar nezināmajiem jautājumiem un atbildēm uz tiem. Ja kāds zinās varēs atbildēt - pagaidām drukāšu iekšā pirmajā postā jautājumus.

To jimbuga.

Kad biju kādā 4 klasē es aktlāju, ka manam klasesbiedram un tāds pats personas kods kā man(otrā daļa). Bļe mēs bijām faking šokēti, domājām, ka tā ir k-kāda sazvērestība. :D

Edit:

To hyperboy

Gribu avotu! Citādi bail. :D

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Nak3D

Par krikšķināšanu, ja neko nejaucu, tad vienam cilvēkam piešķīra Nobela (?) prēmiju par to, ka viņš daudzus gadus vienai rokai krikšķināja pirkstus, bet otrai nē. Un tai rokai, kuru krikšķināja artrīts neradās.

Tāpēc krikšķiniet uz nebēdu (To gan dariet uz savu risku, jo nespēju atrast avotus šim apgalvojumam)

Garsho alus

Pelna no reklāmām un balsojumiem.

EDIT: palasiet šo postu ar pilnīgāku informāciju par krikšķināšanu, man īsti neticiet :)

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

HyperBoy,

Prēmiju medicīnā saņēma kāds doktors, kas izvērsa ilgtermiņa pētījumu, vai pirkstu kauliņu krakšķināšana tiešām var izraisīt artrītu. Jau 60 gadus viņš savus rītus ir sācis ar kreisās rokas pirkstu kauliņu nokrakšķināšanu, bet nevienai no rokām artrīts vēl joprojām neesot parādījies.
? http://fizmati.lv/zinas/notikumi/norisinaj...onija/?setjs=on

Stipri subjektīvs pētījums. Starp citu, tā ir parodija par īsto Nobela prēmijas balvu pasniegšanu.

Link to comment
Share on other sites

Saskaņā ar Ministru kabineta apstiprināto cenrādi, koda algoritma pārbaudes moduļa sagatavošana un izsniegšana ir maksas pakalpojums, kas sastāda Ls 118.00 (iesk.PVN). Saņemt varēsit to 5 darba dienu laikā, Rīgā, Stabu ielā 89, 114.kabinetā. Lai konsultētos par personas koda pārbaudes moduļa programmatūras specifikāciju, lūdzu iepriekš piezvanīt pa telefonu 7208029.

Nemācēšu gan teikt, cik patiesa ir informācija, bet atradu šito.

Edited by Feik
Link to comment
Share on other sites

Tākā pašlaik pildu mājasdarbu latviešu valodā, tāpēc uzdošu jautājumu. Ko nozīmē vārds "izdirbusi"? Tekstā: "Dziļo klusumu pārtrauca vecīgi izdirbusi, tikko tverama balss:..........."

Par tiem personas kodiem, laikam ir tā, ka pirmie 3 cipari ir atkarīgi no tā, kurā tur tajā nodaļā sīkais tiek reģistrēts, piem Jēkabpilī reģistrētajiem ir 111 , a pēdējie divi nezinu kā tiek piešķirti. Laikam vienkārši pēc kārtas tiek ņemti.

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

izdirbusi, tikko tverama balss:..........."

Par tiem personas kodiem, laikam ir tā, ka pirmie 3 cipari ir atkarīgi no tā, kurā tur tajā nodaļā sīkais tiek reģistrēts, piem Jēkabpilī reģistrētajiem ir 111 , a pēdējie divi nezinu kā tiek piešķirti. Laikam vienkārši pēc kārtas tiek ņemti.

nu hz... man ari personas koda otra dalja ir divaina un es neesmu dzimis Jekabpili, bet gan Tukuma

1*1*87-1111*

Vobshe neponimaju :)

Link to comment
Share on other sites

man ir miljons šitādu jautājumu, ik pa brīdim kāds ienāk prātā :)

teiksim tikko viens ienāca - iedomājies tu paliec ar ļoti smuku meiteni vienīgie cilvēki uz pasaules. Uzreiz rodas vairāki jautājumi - vai jūs ražosiet bērnus un mēģināsiet turpināt cilvēku rasi zinot, ka jūsu bērniem vajadzēs kopoties savā starpā vai jums ar viņiem?

bet daudz grūtāks jautājums - vai tev izdosies viņu pierunāt sniegt tev orālo seksu :)

nu šitas ir formā "kas būtu ja", bet pārsvarā man ir tādi puslīdz sakarīgāki jautājumi, bet vienīgais es viņus vislaik aizmirstu :) ielikšu te, kad atcerēšos.

edit:

bļeģ zajebaļi nahuj, es kādas 3 reizes jau esmu atradis kā veido to personas koda otru pusi, a tagad ņihuja nevar atrast.

Link to comment
Share on other sites

:)

teiksim tikko viens ienāca - iedomājies tu paliec ar ļoti smuku meiteni vienīgie cilvēki uz pasaules. Uzreiz rodas vairāki jautājumi - vai jūs ražosiet bērnus un mēģināsiet turpināt cilvēku rasi zinot, ka jūsu bērniem vajadzēs kopoties savā starpā vai jums ar viņiem?

bet daudz grūtāks jautājums - vai tev izdosies viņu pierunāt sniegt tev orālo seksu :)

nu šitas ir formā "kas būtu ja", bet pārsvarā man ir tādi puslīdz sakarīgāki jautājumi, bet vienīgais es viņus vislaik aizmirstu :) ielikšu te, kad atcerēšos.

edit:

bļeģ zajebaļi nahuj, es kādas 3 reizes jau esmu atradis kā veido to personas koda otru pusi, a tagad ņihuja nevar atrast.

Man bija līdzīgs jautājums, bet tikai par dzīvniekiem. Teiksim nesen noskatijos to filmu 2012 un tur tāpat kā Noass bībelē, kuģos bāza iekšā dzīvniekus pa 2. Un tad es tā aizdomājos, ja šie dzīvnieki pārosies un tiem būs bērni, tad kā tie bērni turpinās savu dzimtu? Jo zināms tak, ka brālis ar māsu nedrīkst radīt pēcnācējus.

Enivei: Ielikšu pie jautajumiem.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Par pirkstu krakšķināšanu, esmu dzirdējis pa ausu galam, ka tā var izraisīt vēlāk problēmas pirkstos, pareizāk, būs grūtāk ar tiem darboties. Vai kaut kas tamlīdzīgs. Kaut ko tādi neviens nav dzirdējis?

Jāiemet aci tajos cash link'os. Par šo tēmu man ir daži jautājumi bijuši..

Link to comment
Share on other sites

Par to krakšķēšanu, man liekas, ka tas nav pārāk labi, jo cik zinu no pieredzes, tad teiksim potītes un ceļi krakšķ pēc dažādām traumām(sastiepumi, samežģijumi utt.)

Un vēl man arī liekas, ka, jo vairāk Tu krakšķini, jo vieglāk arī krakšķ (sākumā nemaz tik forši nekrakšķ kā ar laiku), nu lūk, un tādejādi, man liekas, ka tur kkas tiek izļurkāts, kas arī nebūt nav labi.

Kas attiecas uz jautājumiem, tad pirmais, kas ienāk prātā: 1) Jo vairāk siers, jo vairāk caurumu tajā, jo vairāk caurumu, jo mazāk siers. Tad sanak tā, ka jo vairāk siers, jo mazāk siers?

2) Tele2 TV reklāmā par varoņiem ir redzama Rīga 2024. gadā, kapēc visi(ne tikai varoņi, bet iedzīvotāji un nobijies sīkais) runā angliski?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...