Jump to content
GIGN Forum

Ka Parbaudit Usb Flash Draiva Isto Ietilpibu?


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

es pedeja laika esmu sacis citigi mest acis uz 16g usb flashkam.. parcik ebaja tas maksa ~5ls bet uz vietas lokalajos shopos lidz 50ls domaju ka ir izdevigi.. protams ja butu tik liels lieks kaposts noteikti izmantotu sho iespeju 128gb

esmu dzirdejis ka ir kkadas leet iespejas noflashot to usb flash draivu taa ka tas uzrada teiksim 1g vietaa 16g, un tiklidz met ieksha teiksim dvd filmu or kadu instalu kas parsniedz ietilpibu, ta flashka krasho met errorus etc.. lidz beidzot formatejot or kko vel smagaku braucot tai pari taa parada isto ietilpibu..

tatad gribu uzinat vai ir kads tuulis kas varetu izskanet un pateikt ietilpibu (fdisk nostradas ?)

ka ari gribetu uzinat varbutas kads no jums ir interesejies un uzracis kadu infu par to vai jaunos flash draivus var sadalit particijas ? zinu ka vecas nevar.. un ar vecas es domaju tas kas ir ~2g vecas uun visas mazas kapacitates <=4gb

Link to comment
Share on other sites

ar feedbackiem itka vis ok..

itka no vienas puses macho ideja ir stulba, jo izmerus var ari partition magic paradit un parejie sudi, ka piemeram biosa var paluret sho un to.. shaubot ka tos flas draivus "flasho" zema limena valodaa..

bet no otras puses caur bat failiem to varetu izdarit diezgan fiksi ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...