Jump to content
GIGN Forum

Piemaksā, Nomaini Mazcenas Telefonu!


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Pavisam īsi!

Man ir Nokia 5310 kādu laiku palietots, ir vizuāls defekts (pavisam neliels), es gribētu šo mazcenas telefonu iemainīt pret Nokia 5800 piemaksājot vajdzīgo summu, un gribu lai paliek esošais abonements(numurs).

Vai tas vispār ir iespējams?

Un ja nav iespējams, tad kā savādāk !

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu, tu esi pilnīgs idiots.

EDIT: Man TEV ir slinkums kaut ko sīkāk skaidrot, bet nu labi. Jēga tāda, ka pašlaik tavam 5310 ir līgums ar LMT uz n-mēnešiem. Tu nevari paņemt vēl vienu mazcenas telefonu uz to pašu nr. Ko tu vēl nesaproti?

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Man TEV ir slinkums kaut ko sīkāk skaidrot, bet nu labi. Jēga tāda, ka pašlaik tavam 5310 ir līgums ar LMT uz n-mēnešiem. Tu nevari paņemt vēl vienu mazcenas telefonu uz to pašu nr. Ko tu vēl nesaproti?

Ble un to es arī gribēju zināt, bija tik grūti?!?

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos, tad sods bija ikmēneša maksājums (abonēšana etc.) reiz atlikušo mēnešu skaits. kr4 sanāk, ka tev jānomaksā telefona atlikusī cena.

laikam tā bija ;)

bet tā liekas, ka katram telefonam ir savādāks sods. ;)

tā, ka tas piedāvājums pāris postus augstāk bija izdevīgs. ;)

Link to comment
Share on other sites

gribējos vērst uzmanību uz tādu vienu riebīgu īpašību LMT mazcenniekiem, jo labāku mobīlo tu ņem, jo vairāk tev būs jāmaksā par sarunām, jo mēneša maksa lielāka, tādejādi varētu teikt, ka tu ņem to mobilo kā uz līzingu gandrīzvai, tu atmaksā viņa vērtību paralēli piemaksājot rēķinā... vismaz tā es saprotu to no tās mazcenu telefonu lapas, ja kāds zin labāk un precīzāk, kā tur ir, labprāt dzirdētu. pats arī apsvēru ņemt mazcenas mobīlo, bet, kad šo ievēroju, vēlme pārgāja.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, man viss ir ok. Normāls telefons, mēnesī maksāju tikai kaut kādus 7 vai 8 ls. Tur ir par telefonu, numura noteicējs un 2 ls sarunām. Bet es pāriešu uz vienādais 7! Tas ir izdevīgākais pēc manām domām - 7 ls sarunām, maksa par telefonu un numura noteicējs tur iekļauts, tajos 7 ls. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...