Jump to content
GIGN Forum

Alise


Fake^
 Share

Recommended Posts

Kādā sakarā alisei te vispār ir tiesības, situācija sekojoša, tiek spēlēts oilrig, viss normāli, tauta ir, atnāk nez no kurienes alise un uzmet voti uz infu, līdz ar to arī nomaina mapi. Kas te vispār notiek? Uz jautājumu "ko tu dari?", seko atbilde "ja kautkas nepatīk, tam ir forums."

Link to comment
Share on other sites

seko atbilde "ja kautkas nepatīk, tam ir forums." VIENĀ VĀRDĀ lol

kur var būt tik aprobežots un problēmas negribošs risināt admins

There is no place for that people

lai arī man ir pilnīgi vienalga kas viņa tāda ir

Edited by nillys
Link to comment
Share on other sites

vote ir vote, dod iespēju izteikties par esošo vai piedāvāto karti. ar to it kā viss būtu ok, bet attiecībā pret Fake kā adminu alisīte varēja būt nedaudz feināka un apjautāties, kādas domas par votīti. :)

Link to comment
Share on other sites

;)

Jau kādu laiku xm ir noņemts.

HL ir pilnīgi taisnība, vote ir un paliek vote(vēl jo vairāk, ja viņu sabalso) vienīgi apjautāties citiem varēja.

Maukur, feikam vienkārši sirsniņa sāp, jo tika noignorēts :)

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc? Nereti tāda veida mapes ir forši uzspēlet, bet citreiz priekšroka tiek dota parastajām mapēm, šajā gadījumā tauta bija par inferno, tātad, par ko tu īsti sūdzies? Ok, es saprastu vienpersonisku xmapu, kur netiek neviena cilvēka domas uzklausītas, bet vote pati par sevi ir visdemokrātiskākais veids.

Protams, ir gadījumi kad votes tiek liktas pavisam nevietā(slinkums uzskaitīt), bet šis neizklausās pēc tāda. Tu mani nepārproti, es nevienu neaizstāvu, man alise pa defaultu nepatīk. Tik šī situācija ir krietni pārspīlēta.

Varu slēgt topicku vai vēl gribat izplūst vispārības un pārspīlējumos?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...