Jump to content
GIGN Forum

Teh Work


EDD
 Share

Recommended Posts

Ok, mes visi zinam, ka darbs suukaa. Taa, tas bija jaapasaka. Enivej, ir forshi skatities ka citi strada, vai ne? Tikko spelejos ar savu telefonu un uzmeikoju 3 bildes, kas lieliski atspoguljo manu darba rutiinu (vai arii nee).

Aicinu visus pidinus (un arii kuulos gekus (kas patiesiibaa ir veel lielaaki pidini)) paraadiit mums, kaa straadaajat juus. Aiz "ģelaķ ņečevo".

Taatad - šis ir mans foršais darbagalds jeb darbvirsma, jeb desktops (jā, vinš iisteniibaa nav forsh).

post-6-1124352320.jpg

Link to comment
Share on other sites

[email protected]...

wtf, guugles dynamic img'us vins (forums) neneema, domaaju, ieliksu inbox foto. a shis, izraadaas, suukaa.

shas paarlikshu bildes...

*EDIT* forshi (nav), imageshackam arii ir dinamiskaas bildes. ok, es pielikshu kaa atachmentus.

*2nd EDIT* Manas foršās brokastis, kuras gan es tikko jau notiesāju.

*3rd EDIT* OMGWTF krish h4x admin ban him!!!1!~1

post-6-1124352351.jpg

Link to comment
Share on other sites

Macho - tusaa - kad runaasimies tev jastav no manis ar muguru vai saaniem...vai pat labaak nerunaasimies

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

izskataas, ka gandriiz visi te ir pidinji - vai nu jums darba nav, vai arii jums nav un juus melojat, ka ir, bet atmazkojaties, ka negribat focheet, vai arii juus miizhat citiem paraadiit, kas jums jaadara (noteikti kaads te vasaras briivajaa laikaa piestraadaa par atkritumu vaaceeju), vai arii (macho gadiijumaa) miizhat paraadiit darba chiksu. nozheelojamie pidinji.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...