Jump to content
GIGN Forum

Borderlands


rusty
 Share

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esmu soldiers. Levels 14. Tikko pabeidzu mochiit to bosu kursh ir kaadas 10x lielaaks un atradaas taadaa lielaa apaljaa telpaa. :D

Speele zajebis, ierochu klaasts tieshaam ir "87 Bazillion". Btw kaa ar mp? Tjip mp var speeleet arii tie kuri nenopirka speeli? Kaut ko lasiiju steam forumaa, ka daudzi bijushi atceelushi savu pre-orderu geimam jo "piraati" arii var kapaat mp bez probaam. Kaa tur iisti ir?

Edited by conrad
Link to comment
Share on other sites

Hehe es spēlēju uz Xbox360 kuru iegādājos vakar un uzreiz ierakstīju borderlands. Tāpēc nedaudz grūti iet ar piešaušanos pie konktrolēm, bet nu es esmu laikam lvl 10 soldier! domāju rīt vairāk paspēlēt un tikt varbūt pat līdz 18-20lvl.. Spēlei tiešām ļoti daudz ieroču, nedaudz pat besīgi, ka ar visiem nevar kārtīgi norukāt!

Link to comment
Share on other sites

man ir snaiperis ar 200+ dmg un 2lvl elementu. revolvers ar ~90 dmg un 3 lvl elementu un bosa vinčis, kam ir jomojo stati..jūs ar tiksiet pie tā..būs misiju beigās tas boss jāpieveic, lai vispār tiktu tālāk.

tagat staigāju un meklēju ko lielāku atrast....nauda iekrāta, bet veicī negribas neko pirkt izņemot munīciju.

Link to comment
Share on other sites

Kas tie tādi par elementiem? O_O

Es no galvas neatceros, bet ja nemaldos tad esmu 15llvl snaiperis.

Man nedaudz nepatīk, ka kaut kā grūti šķiet salīdzināt ieročus. Ir tur tā salīdzināšanas iespēja, bet tā pat.

tā jau spēle forša.

Link to comment
Share on other sites

nu kā..ieročiem dažiem ir "elementu" iespējas, ka tu šauj un tad ik pa brīdim lielais dmg uzlec vainu ar elektro šoku, sprādzienu, liesmām vai kautkādu skābi... biežumu nosaka x1, x2 utt...lielākais ko dabujis ir snaipers ar x4 un bazuka arī x4.

Link to comment
Share on other sites

ā un ieroču elemental biežumu nenosaka x*. Tie x* parāda, cik liels būs damage multiplier, kad trigerosies.

Biežums mainās no tā, vai aprakstā ir High chance of elemental damage, vai very high chance of elemental damage.

Un Lilith ir skilli, kas uzboosto iespēju uz elemental damage

Link to comment
Share on other sites

Karoche tikko biju mp iegaajis. Un pirktaa versija man nav. Var mochiit ar krekoto bez probaam. Vairums online speeleem nevar piejoinoties jo aarzemnieki seezh uz ruuteriem un porti nav forwardeeti(vai kaa pareizi?). Bet nu jaa, onlainaa var mochiit bez probaaam.

Link to comment
Share on other sites

ok online čist mierīgi var spēlēt. tikai gs acc vajag kā jau minēts...

bļin un riktīgs fun ar it īpaši ar lielajiem (24+) lvl spēlē. bļa nice...palīdzēju vel kādam sīko ~ 10 lvl partijiem iziet dažas misijas utt...

davai nāk iekšā visi, kas vēlas rukāt.

es izveidošu istabu tagat "gign" ok?

edit..sor pa DP.

btw iesaku runāt caur skype...tur īpaši labi tā padarīšana neiet..pietam laikam nav nemaz pogas, bet gan nostap runāšana.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...