Jump to content
GIGN Forum

Čatiņš


macho
 Share

čats  

170 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nuja, kā redzams, tad šī čata ideja ir noslēgusies un viss notiks skype čatā. Galvenajā lapā ir links. Updeitošu pirmo postu.

ka tik tur atkal nesanāks triljards cilvēku un mums atkal nevajdzēs atsevišķu administratīvo čatiņu :)

Link to comment
Share on other sites

:) ?Nav jau tik traki, ja kāds pačato, bet tur jau tik pat kā privātais aizgāja, čato katrs ar savu čomu... ja būtu ko[igā tēma, būtu savādāk :/

Jātaisa kopīgo tematu vakars x)lmfao

P.S Jāiet palūrēt kas tur notiek...

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Kā jau bija paredzams, šis skype brīnums ne ar ko neatšķiras no iepriekšējiem. Pilnīgs bardaks un haoss, kas beigsies tieši tāpat kā visas iepriekšējās reizes - pēc max 2 nedēļām tur viss 'nomirs'. Pievienojos Mahmedam par javas veidīgo čatu. Ajē.

EDIT* Kaķu - čigānu uzbrukums > all. Un Šarim kauns no sava nika. :muahaha:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Čats ir tāds, kādu to veido tā lietotāji. Es nezinu, varbūt te kāds naivi domā, ka ja visi šie pārvāksies uz mircu, tad kaut kas būs savādāk.

Man personīgi diezgan vienalga kāds ir čata vidējais intelekta līmenis. Gribu lasu, negribu nelasu. Un nekādas emocijas tur notiekošais man neizraisa.

Iespējams ar laiku čatā paliks tie, kas mācēs uzvesties un tie, kas gribēs tur būt un tad gan jau čata saturs būs kvalitatīvāks.

Link to comment
Share on other sites

Ar visām četrām par mIRC'u, skaipā tāds bērnudārzs. Cik zinu, tad bija jau mIRC istaba - #gign @ chat.118.lv, bet aktivitāte trūka. Pašreizējais čats pie nekā laba nenovedīs, jo mazie wannabekwl aizdirš to ar spamu par dzelžiem un ntiem smailijiem.

p.s. Ideja par irc.lv serveri ir visnotaļ spīdoša.

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...