Jump to content
GIGN Forum

Jupis


eziic
 Share

Recommended Posts

28 User(s) are reading this topic (8 Guests and 1 Anonymous Users)

19 Members: eLvē, Natucis, ry., amols, uyinaators, aGGy^, mephisto, Bezbiksis, jonass, tepikjis, doGY, BaskuSeperatists, kRi, Tom., novijas, Chester, wapp, bloodlord, moby

Davai davai, lai līdz vakaram būtu atrasts mūsu ''varonis''... :wtf:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ir jābūt nedaudz slimam lai vispār saprastu, ko tu tur murgo, bet cik sapratu, tad tu laikam centies norādīt, ka es eju uz solārijiem :D diez vai tu spētu neprecīzāk mani raksturot.

bet nu skaidrs, tu esi uzbūvējis sev tāda ROUGH un manly džeka imidžu, kas mazgā matus 1x nedēļā. Tā vien šķiet, ka tad, kad sev meiteni atradīsi un viņai kaut kas nepatiks, izārdīsi viņai galvu. Smieklīgākais, ka tava dižā bravūra beidzas pie tā, ka KRI tevi uzaicina satikties dzīvajā, ko tu veiksmīgi laid gar ausīm. Droši vien tāpēc, ka ej tikties tikai ar krutākiem džekiem, ar Kri nav jēgas rokas smērēt :)

un kas atteicas uz taviem daniem, tad es šaubos, ka tev ir melnā josta ar otro danu, visticamāk, tas tavs otrais dans ir dzeltenā josta, ko, kad es vēl apmeklēju teikvando varēja dabūt jebkurš 10 gadīgs sīcis.

p.s.

bet par tām virsotnēm, tev taisnība - gign foruma dauņu virsotnē tu esi uzkāpis zibensātri :)

Link to comment
Share on other sites

Es ša ķeršos pie skype seārča.

Tiešām interesē, ko Tu grasies darīt, kad viņu atradīsi. Tak ir jābūt arī mazliet greizam, lai brauktu pie kāda un sist viņu tikai tāpēc, ka viņš ir mazliet palaidis muti internetā. Protams, nezinu kā jums tas viss sākās, bet sajūta tāda, ka jūs visi viņam diršat, un viņš viens mēģina aizstāvēties. Tā teikt, jo vairāk baksta, jo skaļāk kliedz. Ja viņu vienkārši ignorētu un neatbildētu ar asiem, provacējošiem (hz, kā šito raksta) postiem, tad iespējams, nekādas problēmas nebūtu radušās.

Link to comment
Share on other sites

macho ej pie stilista es tiko apstijos tavu bildi un tagad zinu kapec tu kop savus matus, bet es nergibu te metaties ar personigiem apvainojumiem kaa visi te manu muteri aiztiek, piemeram elve, kurs pa vt pirms gada bazareja ka mana mazaa maasinja. un tapat ka adiks tagad gan jau masturbe uz mana nika un gaida, kamer es kaut ko uzrakstishu tapat ka visi parejie ertardi, kuri te sezh. un es jau jusu tekstus nenemu galvaa!!!

Es vispar nesaprotu: Ko jus savos 25 gados vel te pie datora darat (iznemot tos nolaiferus, kuriem nav nakotnes un kuri dzivo ar savaam mammaam 90% no jums gan jau), aa bet ta tacu ir demokratija nu jaa, jauna paaudze... Interesanti kaadi jums buus beerni (ja buus)

Man liekas, ka sis topiks ir bezjedzigs, jo cik es sapratu sii topika merkis bija tads, ka jupis atnak un nodirs visu noobus. bet saprotat es noobos pwnoju visur un sitais topiks ir tikai ikdieniska lieta, tapec te neka ipasha nav. visi dirshas un nekas nenotiek, sita turpinasies gan jau visu laiku!

labi man kross 15km jagatavojas tallinas maratonam pec nedelas!

Link to comment
Share on other sites

bet nu es saprotu ezīša vēlmi uzzināt tavus kontaktus, tu jau kādu gadu, pusotru gign lapā ik pa laikam kaut ko "foršu" uzraksti. Es to ignorēju, jo man pofig, netraucē tas dienas bildes komentos tik ļoti.

ip šim subjektam - 78.84.135.228

mīlestības vēstules var sūtīt uz [email protected]

webā ielūdzējs ir tuky un tur subjektam jupis ir cits epasts.

jautri, ja!

p.s.

kri, kurā sektorā sēdi parasti?

p.p.s.

weba epasts - [email protected] moš draugos varat mēģināt atrast :)

Macho, tu zināji, ka esot šīs lapas, nezinu, administratoram vai kas tu esi, man vienalga, tu pārkāp likumu, izpaužot personas informāciju? Tas ka tā nav patiesa, tā ir cita lieta, bet tu izpaud informāciju trešajai personai, respektīvi, un es citēju 'sīkajiem parazītiem'. Smieklīgi ir tas, ka viss ko tu pateici ir nepareizs, par to tev fail, vai arī -1 cepums. Sauc kā gribi. Tu to vnk nevari darīt, tas ir ar likumu aizliegts. Tu to apzinies, vai tev liekas 'stilīgi', šeit viņa info izpaust, bla bla bla.. Tev var sanākt sūdi :thumbsdown:.

Edited by waterprof
Link to comment
Share on other sites

Novijas, kas tas vispār par... niku? Nu labi vienalga. Pieņemsim ka Tu esi skinheds, tev būtu mati? Padomā ar savu galvu? Lūdzu, tikai šoreiz, padomā un pasaki KĀ, skinhedam var būt netīri 'MATI'.

EDIT: Iztulko vārdus skin un head no angļu valodas un latviešu valodu. Vispār nē. Es tev palīdzēšu:

Skin ir āda

Head ir galva, saliec kopā, galvas āda, nevis galvas mati, vai mati, vai galva ar matiem. Man žēl tevis.

Edited by waterprof
Link to comment
Share on other sites

skinhead's viņam

Pasaki lūdzu, kaut vienu sakarīgu iemeslu, kapēc viņš nevarētu būt skinheds? Kas liedz viņam tādam būt? Tas ka tu netici, zini tas ir pats draņķīgākais iemesls kādu var izdomāt. Kapēc gejs? Jo tu tā pasaki, tapēc viņš ir gejs? Jo tev nav normāli argumenti lai pateiktu, ka viņš ir gejs, jo tavs vārdu krājums sastāv no 5 vārdiem, tie paši ir tevis izdomāti. Vispār man ir pohuj kas viņš ir, es domāju.. ka viņš var būt gan skinheds, gan izsitējs, kapēc ne? Vienkārši normālu iemeslu gribu dzirdēt.. bet šeit, to nevar sagaidīt. :)

Link to comment
Share on other sites

bļe, es zinu, ka tu esi idiots, kurš aizstāv kādu kverpli.

Kāpēc man ticēt, ka viņš ir skinhead's? lol. To pašu varu jautāt arī tev, tu ne bildi neesi redzējis. Vienīgais, ko pašreiz esam redzējuši ir bilde, kurā viņš ir ar diezgan normāliem matiem, varu derēt arī, ka nesen fočējis ar savu stilīgo mobīlo telefonu.

Gejs? Tu tikko atbildēji uz šo jautājumu - tapēc!

Vārdu krājums, viņam, pats uz savu rakstīto, lūdzu, paskaties..

edit; neatbildi uz manu postu, jo es tik un tā vairs nerakstīšu atbildes uz taviem murgainajiem postiem :slap:

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Waterprof un tev ticēt jupim ir tieši tik pat liels iemesls, kā novijas.

moby tu tiešām domā, ka viņš atbildēs? Viņš neatbildēs uz to kas grauj viņa pašapziņu, jo rēāli viņš noteikti demokrātiju jauc ar kaut ko citu un viņš pats to apzinās.

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika definīcija vārdam - skinheds - attiecas uz parastu idiotu, kam nav matu? XD2

Jā, par Kri aicinājumu satikties pie Dailes teātra, tas tiek veiksmīgi ignorēts ^_^

Interesanti arī tas, ka cilvēks tekstā var izlasīt aizvainojumus pret viņa māti, kaut neviens aizvainojums tur nemaz nav, tika izteikti vārdi, kas izpauž žēlābas pret māti, jo kā indivīds pats izteicās, viņš pa vt lamājot citus/ ļaustotes utt. (mātei dzirdot). Tas vien rada aizdomas par problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Vel kkas?

:blink: , tādā gadījumā viss ir privāts, nekas jau pats nerodas, tas ka šī web lapa ir privāta nenozīmē, ka informāciju var dalīt pa labi pa kreisi, un ko tieši vārdā - 'likums', tu nesaprati, tas neatiecas tikai uz super lielajām web lapā, bet uz visām. Tas ir likums, lai to ievērotu visi, nevis kautkādi 'zvaigžņu ķērāji' domātu, jē jē, gign izveidoja macho un worms, tagad varam dalīt visiem info pa labi pa kreisi. TĀ NAV.

Link to comment
Share on other sites

:blink: , tādā gadījumā viss ir privāts, nekas jau pats nerodas, tas ka šī web lapa ir privāta nenozīmē, ka informāciju var dalīt pa labi pa kreisi, un ko tieši vārdā - 'likums', tu nesaprati, tas neatiecas tikai uz super lielajām web lapā, bet uz visām. Tas ir likums, lai to ievērotu visi, nevis kautkādi 'zvaigžņu ķērāji' domātu, jē jē, gign izveidoja macho un worms, tagad varam dalīt visiem info pa labi pa kreisi. TĀ NAV.

parādi lūdzu šo likumu :)

gribu palasīt.

Link to comment
Share on other sites

:blink: , tādā gadījumā viss ir privāts, nekas jau pats nerodas, tas ka šī web lapa ir privāta nenozīmē, ka informāciju var dalīt pa labi pa kreisi, un ko tieši vārdā - 'likums', tu nesaprati, tas neatiecas tikai uz super lielajām web lapā, bet uz visām. Tas ir likums, lai to ievērotu visi, nevis kautkādi 'zvaigžņu ķērāji' domātu, jē jē, gign izveidoja macho un worms, tagad varam dalīt visiem info pa labi pa kreisi. TĀ NAV.

tu esi stulbs. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

:blink: , tādā gadījumā viss ir privāts, nekas jau pats nerodas, tas ka šī web lapa ir privāta nenozīmē, ka informāciju var dalīt pa labi pa kreisi, un ko tieši vārdā - 'likums', tu nesaprati, tas neatiecas tikai uz super lielajām web lapā, bet uz visām. Tas ir likums, lai to ievērotu visi, nevis kautkādi 'zvaigžņu ķērāji' domātu, jē jē, gign izveidoja macho un worms, tagad varam dalīt visiem info pa labi pa kreisi. TĀ NAV.

Nu tad davai, skrien raudādams uz kādu tiesu, vai kur ellē ratā pieņem šādus sūdus un sūdzies! Gribu redzēt, ko tu panāksi ar savu tizlo galvu. Jebal, velviens mega debīls īblis paziņo, ka ir ieradies. Kkas nepatīk, nesēdi, neviens tevi te netur. Tas arī attiecās uz visiem pārējiem, šoreiz uz Reya ar ;)

Edited by StarChaser
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...