Jump to content
GIGN Forum

Cod: Mw2


rusty
 Share

Recommended Posts

Es it kā iegādājos no g2play.com, atsūtija vēstuli, ka esmu rindā un ir jāgaida līdz key atsūtīšanai + sesdienās, svētdienās viņi nestrādā :) Ceru, ka pa nākamo nedēļu, kamēr skolā, atnāks uz e-pastu keys un nepiepisšis mani, kam es maz ticu :)

Par story. Man viss ir iziets, bet rāda 77,3% To es nesaprotu!? Un vēl gribās vienkārši uzsvērt - STORY IR DA BEST!!!!! Story tik interesants, labs, izdomāts. Ahhh..... Davai, spēlējam Co-op, nokačājat, saliekat crack un raujam co-op!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tikai interesē, ja pērku tajā tiešajā, kur spēli es no viņiem lejuplādēju, tad man interesē vai es dabūšu serial kodu un kur? e-pastā?

kr4 aizrakstiju šiem vēstuli.

PS3 un PC.

Kā tur, bļetj, ir vienādas metodes? PS3 nekad nav download iespēja, nezinu, kas notiek izvēloties to. Būtu jau sen uzrakstījis supportam tur vēstuli un uzzinājis.

Link to comment
Share on other sites

Ieinstalēju razor relīzi, bet spēle pēc tam, kad ir beigusies intro filmiņa un vēl pēc tam, kad līdz galam aiziet tas loadings vnk nomirst. ne erroru nekā, ņem un pazūd. kāds zin, kas pa lietu varētu būt?

SKIDROW kraks palīdzēj

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Traffiks, te varbūt ir kāda no tavām problēmām?

Ok, es uz skolu braucu :)

Ā, vēl mož pamēģini grafiku uzlikt nevis maksimālo, bet vidēju vai minimal, mož palīdzēs?! Man tā bija tikkai ar pēdējo misiju un man palīdzēja :)

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

krakotais mp ir klāt. links: http://www.sendspace.com/file/xsdrw0

iemetam šos te cod6 mapē, palaižam stīmu un tad palaižam mp.exe failu un varam kapāt ar visiem pārējiem. drošvien kraks drīz nestrādās vairāk tāpēc ja gribat izmēģināt - droši.

p.s iesaku veidot citu akkountu lai netiktu nobanots ja nu kas. kā arī nikā obligāti vajag atstarpi, piem. sucks hard; Player rulz; Es kuul... bla bla

Edited by conrad
Link to comment
Share on other sites

*** THIS POST CONTAINS SPOILERS ***

Eju tagad storiju uz Veteran. Bļetj tāda nāve iet misijas.

Patīk kā misijā, kur Shepards novāc Ghost'u un Roach'u ir vienkārši dirsā nereāli pat metru pakustēties no covera, kad pa tevi no visām pusēm šauj, cauri septiņiem smokiem. Arī beigās, kad jāskrien uz heļuku, spēle forši autonoseivo tieši pirms tā kalna, kad gan priekšā, no kalna apakšas, nāk kaudze pidaru, gan no aizmugures skrien pakaļ krievu bāleliņi.

Tas pats lidlauka misijā, kur no abām pusēm kaudze pretinieku. Nereāli.

Dzirdēju, ka CoD4 esot bijis vēl grūtāk, tur vispār nošauties varēja drošvien.

Link to comment
Share on other sites

Eju tagad storiju uz Veteran. Bļetj tāda nāve iet misijas.

Patīk kā misijā, kur Shepards novāc Ghost'u un Roach'u ir vienkārši dirsā nereāli pat metru pakustēties no covera, kad pa tevi no visām pusēm šauj, cauri septiņiem smokiem. Arī beigās, kad jāskrien uz heļuku, spēle forši autonoseivo tieši pirms tā kalna, kad gan priekšā, no kalna apakšas, nāk kaudze pidaru, gan no aizmugures skrien pakaļ krievu bāleliņi.

Tas pats lidlauka misijā, kur no abām pusēm kaudze pretinieku. Nereāli.

Dzirdēju, ka CoD4 esot bijis vēl grūtāk, tur vispār nošauties varēja drošvien.

nupat kā izgāju uz veteran. hmm, sāku aptuveni 22:00 un tagad ir 5:00. nu septiņas stundas.

nu ko lai saka. gandrīz tas pats, kas cod4. stāsts kaut kāds saraustīts, lai gan pasniegts ļoti labi (un atsevišķie momenti). brīžiem nav saprotams, ko kurš nodevis, kāpēc tevi visu laiku mētā no vienas vietas uz otru. dažas misijas ir vienkārši - oh hey, tagad pa tevi šaus 20 čalīši reizē, skrien uz to pusi. naturāls haoss (seržanta ramireza missijas). beigas manuprāt totāli sucks, jo ir ar "da i know a place not far" - ja tas nav segway uz sīkvelu, tad es nezinu kas ir. ieroči it kā visādi (lai gan shotganus un pistoles vispār neizmantoju), bet tajā pašā laikā visi šauj samērā vienādi un īpašas jēgas dažādot arsenālu nav. claymores vienā misijā tikai izmantoju. ar tanku pabraukāt nedeva. vispār tehnika codā eksistē tikai specefektiem. bet nu tā bija arī iepriekš, tā ka neredzu iemeslu sūdzēties. ā predatoru missiles gan bija veiksmīgi izpildīts triks. pārāk gan vienkārši bija ar tām visus novākt.

vispār šeit noderēs analoģija ar kino:

visi zin kādas ir Maikla Beja filmas? The Rock, Tranformers, Bad boys? daudz eksploziju un patosa. it kā tiec izklaidēts, bet tajā pašā laikā jūti, ka tikpat labi būtu varējis skatīties jebko citu.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt storijs ir labi pasniegts. Itkā jau mētājas no vienas vietas uz otru, bet es baigos caurumus stāstā neatradu.

Un tehnika ir vairāk izmantojama multiplayerā. Dažādu veidu helokopteri, uzlidojumi, sentriji, lielie AC-130 utt.

Link to comment
Share on other sites

man vispār tas mēsla cracks nestrādāja!! :@

Tiko pabeidzu storiju, kas manuprāt ir izcils, mani tā mētāšana netraucēja. Pabeidzu uz hardened laikam. SPOIL!! Visgrūtākā misija manuprāt bija tā, kur jādodas uz makarova slēpni un tur ir jānosargā tas datu pārraidītājs.

Link to comment
Share on other sites

un armagedons :) lets blow shit up :)

bļa man ar bij tāds stienis, ka nošāva ghost...mans mīļākais supporting karakters + tā ahūna stilīgā maska šim :)

man patīk kā es aprāvos dažas reizes. piem kosmosa kur tev jāpagriež kamera..domāju tas ir video un tik skatos..bļa nekas nenotiek..vēlāk tik saka "turn right" tas pats arī beigās ar to nazi.. lol..es skatos kā šo skalda un viss :)

man patīk kalašam mazais vinčisters apakšā, ka arī medium range optika šeit ir labāka kā iekš 4 cod...

viņi gan varēja paturēt 50 cal snaiperi...tas jaunais, laigan ļoti smuks, pārāk nepatika, kad šauj..vismaz viņam bij supporti, ka ierocis smuki atgriežas iepriekšējā pozīcijā :)

man riktīgi piedur tas lidlauks...tikai pāris reizes pēc kārtas mani tā fakinā mašīna notrieca :)

bet vieta, kur aiz muguras snaiperē no lidmašīnas wreck'a gan spārda..tur, ja izmanto flashus ātri var tikt cauri...

P.S kas šajā spēlē ir ar munīciju? man bij 2 vienādi ieroči un kopā 1500 lodes..lol. pārāk daudz...+ kastes ar visur, ja vēlies uzpildīties.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Viņi tāpat kā CoD4 izdarīja, vienk. atvāc ļoti spēcīgus characterus. Ghosts bija tik kruts, Gaz'a (no CoD4) kopija. Un šie paņem un sadedzina dzīvu. Es sēdēju ar muti vaļā burtiski minūtes pēc tam.

Žēl, ka par Roach neko vairāk neuzzinājām, pat seju viņam neparāda.

Link to comment
Share on other sites

nu jā un par grafisko un skaņu.

vispirms par labo:

mūzika bija awesome, vajadzēs nopiratizēt arī saundtraku.

tagad par slikto:

grafika bija pieņemama (decent), lai gan tiešām nekas spožs. dažās kartēs kalni ir reāli, bet tu nedaudz pagriezies un - SKYBOX, fuck yeah year 2000. pat ar maksimāli labākajām tekstūrām debesis bija izcili pretīgas. defaultajā Stalkerī debesis bija kudiš labākas un tā ir 2007 gada spēle, bija taču pietiekami daudz laika. no destructive enviroments, tāda pavāja fizika (grenade of grenade: modern grenade2 - this chair is unmovable), smoke ir atkal spraitu salikums, nevis particle based. bet nav ko sūdzēties, spēle taču bija paredzēta arī hueg xbax un ps3nogaems, nevar taču prasīt pārāk daudz.

skaņa bija again. it kā pieņemama (ierunātās balsis piemēram ir ok, lai gan very fuckin stereotypical - krievu akcents piemēram), bet skaņu efekti bija totāls letdown. tie vai nu noslāpē mūziku, vai arī mūzika noslāpē tos. it sevišķi misijās, kur kā jau rakstīju notiek totāls haoss apkārt un tu šauj randomā pa kaut kādiem mistiskiem krieviem. un tie random izsaucieni... jā es saprotu kādam tas palīdz saprast, kur atrodas pretinieks bet, lūdzu beidziet dirst man konstanti ausīs. piemēram tā misija, kur tie dati jāsavāc, es vienkārši saliku visur claymores pats noslēpos stūrī un gaidīju. tas "hey they are coming uphill put some claymores on" (or smth). no shit sherlock, interesanti gan, ko es darīju pirms aptuveni 2 minūtēm? vai arī "two tangos on 2" (ar to domājot divi ienaidnieki nedaudz pa labi no tās vietas, kur tu skaties). no shit sherlock, es uz viņiem neskatos ne? un tādu gadījumu ir daudz. labāk tad jau būtu klusējuši, tā jau pietiekami liels troksnis (brīžiem vienkārši burkšķis) nāk arā. lai gan varbūt tā ir tikai mana problēma, jo man nav 5.1 skaņa :) (or whatever the standart these days is)

Link to comment
Share on other sites

Jealous fanboy is jealous. :)

Noslāpē mūziku? Tu gribēji, lai skan mūzika, bet visi šauj ar silencer'iem? Moš vispār nogriezt speceffektu skaņu nost, jo spēle taču ir priekš mūzikas klausīšanās, nevis overall experience.

IERUNĀTĀS BALSIS IR... OK? Manuprāt un daudzu cituprāt, voice-acting bija lielisks.

Es saprotu, ka tu, kā leet-ūber-pro BF kapātājs, orientējies vienkārši perfekti misijās, bet esmu drošs, ka ir miljons spēlētāju, kam visi hinti par Claymoriem, pozīciju ieņemšanu, pretinieku atrašanās vietu šķiet noderīgi.

Vienīgais, kas var mazliet iebesīt ir nepārtrauktais "Cover me, I'm reloading", pietam visās valodās multiplayerā. Bet arī tas izbesī tikai tad, kad ar nepazīstamiem kapā, jo, kad esi normālā partijā, tas diezgan noder.

Nezinu gan kā būtu strādājis destructive environment iekš MW2, jo spēle ir daudz linear'āka nekā, piemēram, BF:BC. Nevar noliegt, ka BF:BC bija jautri braukāt ar tanku spridzinot mājas, bet tā ir pavisam cita spēle.

Link to comment
Share on other sites

:)

Noslāpē mūziku? Tu gribēji, lai skan mūzika, bet visi šauj ar silencer'iem? Moš vispār nogriezt speceffektu skaņu nost, jo spēle taču ir priekš mūzikas klausīšanās, nevis overall experience.

IERUNĀTĀS BALSIS IR... OK? Manuprāt un daudzu cituprāt, voice-acting bija lielisks.

Es saprotu, ka tu, kā leet-ūber-pro BF kapātājs, orientējies vienkārši perfekti misijās, bet esmu drošs, ka ir miljons spēlētāju, kam visi hinti par Claymoriem, pozīciju ieņemšanu, pretinieku atrašanās vietu šķiet noderīgi.

Vienīgais, kas var mazliet iebesīt ir nepārtrauktais "Cover me, I'm reloading", pietam visās valodās multiplayerā. Bet arī tas izbesī tikai tad, kad ar nepazīstamiem kapā, jo, kad esi normālā partijā, tas diezgan noder.

Nezinu gan kā būtu strādājis destructive environment iekš MW2, jo spēle ir daudz linear'āka nekā, piemēram, BF:BC. Nevar noliegt, ka BF:BC bija jautri braukāt ar tanku spridzinot mājas, bet tā ir pavisam cita spēle.

slinkums rediģēt visu kvoti, so

1) skaņu mēģināju regulēt. visa iespēja regulēt opcijās ir volume. un thats it. IESPĒJA NOSLĒGT VAI NU KLUSĀK VAI SKAĻĀK VISU. ne atsevišķi kaut ko, bet visu. i mean, kāpēc gan es varētu gribēt kaut ko mainīt sound optionos rigth? hurr durr we have no dedicated servers

2) ierunātās balsis ir ok. jo tikai fanbojiem tās liekas lieliskas (GOTY all years fuck yeah amirite?). tās ir ok balsis. un ne ar ko īpaši neizceļas.

3) no jealousy here. es neplānoju pirkt mw2 ne pirms tam, ne arī tagad. vienkārši norādu uz to, kas man patika kas patika/nepatika. tas jebkuram bija skaidrs, ka tas būs gada blokbāsters. un kad salīdzināju ar Maiklu Beju es tieši to arī domāju - tu vari teikt, ka tev nepatika Armagedons, bet cilvēki to tāpat ies un skatīsies. nedomāju, ka BF:BC2 būs second coming of christ, jo tā iznāks arī uz konsolēm, kas savukārt nozīmē, ka tur būs pietiekami daudz suckage :) man vajag pc only fpsu. tāpēc gaidu ar nepacietību BF3 (ja vien tas būs pc only, par ko šaubos)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...