Jump to content
GIGN Forum

Par War3 Serveri.


haveaniceday
 Share

Recommended Posts

Nereaali tizla ideja cik ilgi cilveekis speelees mazaas mapes 1 var izspeeleet un tad ok jaanjem 1 h paartraukums jo acis ir kubaa :muahaha:

Ne jau deelj non save exp ir maz tauta bet tizla mapes cikla kursh no riita 2x2 prodigy veelas speeleet vai kko taadu vaig saakt aarsteet triperi nevis iesnas :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

mmm, kas var būt labāks par odigy!?

ar savexp būs tā, ka būs tādi džeki, kas katru dienu cītīgi spēles visādus actekus, dastus un nukes, tādējādi mēģinot sakrāt exp, bet tajā pašā laikā būs tādi kā es, kam sanāk uzspelet retāk un tāpēc, lai būtu kāda iespēja panakt līmenī un normāli paspēlēt, spēlēs visādas mazās mapes, izmantos orku granātas, pat sāks izmantot palīgprogrammas un citus bugus, utt.

Bet saglabājot šā brīža iestatījumus, spēle paliek sabalansētāka un interesantāka visiem spēlētājiem, gan regulārajiem, gan retajiem viesiem. Šajā gadijumā, tu izspēlē karti un nākamajā jau atkal visi ir vienādi. Netiek vairs dzīvots uz veciem lauriem, kurus iespējams kāds dabūjis šaudot nubiņus visas nakts garumā. Šis vēl nodrošinās to, ka tiks izmantoti dažādu klašu, rašu pārstāvji, nevis, kā biji uzdročījis humanam 10.lvl, tā tik turpini ar viņu šarīt.

Link to comment
Share on other sites

Es domaju, butu zaebis jautri, ja varetu visadus map bugus izmantot! :) Piemeram, ar humanu aizteleportetis uz jumta cbble! Vai Ar undeadu un zekjeem uzlekt uz majas jumta italija! :) Tas butu inchiigi! :)

Domaju, vajag Save XP, bet lai atrak kachajas skilli, nevis 100k prieksh 10mita levela, kas nozime, ka janofrago kadi 150 speletaji.. ja.. :( Lai ir 30k prieksh 10mita limena! Vai 100k priekhs 10mita, bet tad var mainit rases un visam ir vienadi! Padomajiet pashi - tad bus paris pro, kas bus nakachajushi blood mage un vienmer tresis ice worlda, citi citam kartem, bet dazhi visam! Manuprat lenais save XP diskredite noobus!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ar savexp būs tā, ka būs tādi džeki, kas katru dienu cītīgi spēles visādus actekus, dastus un nukes, tādējādi mēģinot sakrāt exp, bet tajā pašā laikā būs tādi kā es, kam sanāk uzspelet retāk un tāpēc, lai būtu kāda iespēja panakt līmenī un normāli paspēlēt, spēlēs visādas mazās mapes, izmantos orku granātas, pat sāks izmantot palīgprogrammas un citus bugus, utt.

Bet saglabājot šā brīža iestatījumus, spēle paliek sabalansētāka un interesantāka visiem spēlētājiem, gan regulārajiem, gan retajiem viesiem. Šajā gadijumā, tu izspēlē karti un nākamajā jau atkal visi ir vienādi. Netiek vairs dzīvots uz veciem lauriem, kurus iespējams kāds dabūjis šaudot nubiņus visas nakts garumā. Šis vēl nodrošinās to, ka tiks izmantoti dažādu klašu, rašu pārstāvji, nevis, kā biji uzdročījis humanam 10.lvl, tā tik turpini ar viņu šarīt.

Tāds ir arī mans uzskats, taču es nevaru būt vienaldzīgs pret spēlētāju vēlmēm. Lai nu kā, es tomēr izvēlos spēlēt 10x10 ar jebkādu modu, nevis 6x6 ar patreizējo.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...